0 oy
137 göst.
Aile kategorisinde (2,491 puan) tarafından
Esim asker 6 ay görevde oğlumun eli yandı korkulacak durumu yok çok şükür birkaç gün pansuman a gitmesi gerekecek ben gurbetteyim yalnızim dün.alt komşum arabasıyla birakti sağolsun 

Ama karşı komsu sesimizi duyup geldi alt komşu turta öğretmenlik yapıyo.evde.olmadigim gün karşı komsu bıraksın dedi arabası var kaldırdı taksiyle git dedi ta.en baştan beri öyle diyo komşuluk bişi yok taksiye bin git çok dua ettim muhtaç.etme.diye 

Benim eşimin böyle.imkani olsa dusmanimiza.yardim ederiz 

Alt komşu yoktu bugün iki vasıtayla otobüs le pansumana götürdüm muhannet.cok zormuş 

Eskisi kadar samimi olmamayı düşünüyorum 

Götürmek.zorunda.degil.ama.ne.bileyim.ben.oluyim esim kardeşim olsun düşmana bile yardım ederiz 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Herkes bir değil işte canım inşallah cabucak iyileşir.. sen sevap diye gorursun başkası ne ugraşcam diye bakar
(2,491 puan) tarafından
Kız kendini tanitmasina baksan kanatsız melek
Ben esnaf olsam aç kalirim kimseden para alamam böyle şöyle deyip iyilik kumkumasi gibi geziyor ama zerresi yok bende asla konsimam.ama çok şükür vicdanım var
Allah herkese nasip etmiyor
-Reklam-
0 oy
tarafından
Rabbim muhanete muhtac etmesin kimseyi insallah gecmis olsun canim
(2,491 puan) tarafından
Sağolasın cnm benim Rabbim eşimi bı gün başımdan eksik etmesin şimdi anlıyorum değerini desem yeri
0 oy
(338 puan) tarafından
rabbim kimseye muhtac etmesin gercekten kucucuk gunahsiz bi cocugun sagligi soz konusu yani insanlar cok vicdansiz
(2,491 puan) tarafından
İçime oturdu yaptgi ben asla dilim dönüp te taksiye bin diyemem.dusmanim.olsa.ki.minik.bi yavru sozkonusu Allah ta biliyo şahit içimi
Ünv de sadece sınavdan sınava gördüğüm kız beni aradı son çare seni aradım evsiz kaldım sende kabul etmesen hastanede yatcam dedi kardeşimle.hemen gittik aldık geitdik dedim o.kz.o.sekkideyken ben nasıl başımı rahat yastığa koyacam başına bisey gelse Allah sormaz.mi diye hiç tanımadığım insan.1ay.bizde.kaldi bütün ünv arkadaşlarımla iletişim koptu ama o her.zaman arar.mesj atar
Ya ben yok diyemem benden yardım isteyene dilim donar dayanamam ki kendisiyle hukukumuz var geçen sene annem.brudayken bizden cikmiyodu aramızda sorunda geçmedi
0 oy
tarafından
Allah kendinden başka kimseye muhtaç etmesin şükür bizim binadakiler iyidir sırf komsularim için nurdan taşınmak istemem
(2,491 puan) tarafından
Aslaa bitti artık benim gözümde ha o gelsin bişi istesin son kattayiz asansor yok yine veririm ama onun dışında beni kaybetti
tarafından
Gene insafliymissin
(2,491 puan) tarafından
Rabbim iyilikten geri koymasin
tarafından
Amin cümlemizi
(2,491 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
(119,496 puan) tarafından
allah kimseye muhtac etmesin
(2,491 puan) tarafından
Hatırlıyo msunu sevda hanım ehliyet mi bileklik mi alayım diye sormuştum ehliyet al diye beni cesaretlendirmisthnz telefon bozulunca ikisi de kaldı ama şu olaydan sonra ailemib yanina geçince ehliyete yazilicam
cok israr ettiydim ehliyet diye valla cok gerekli  yazil al
(2,491 puan) tarafından
Kardeşim de o ehliyet alınacak onunda çok zoruna gitri araba olmayacak ama ehliyeti alıyım Rabbim Kerim
kiz ben 18 oldumda babam yazdirdi aldin araba  ne gezerdi bizde babam al dursub ilerde belki arabamiz olur dedi iyiki almisim bak simdi rabbim nasip etti once ehliyeti al snr arabada gelir ardindan allah buyuk
(2,491 puan) tarafından
Allah razı olsn babandan canım aynen bı ogreneyim inşaallah gerisi gelir eşime de solicem belki ikna olur o zaman

İlgili sorular

+1 oy
3 cevap 129 göst.
0 oy
4 cevap 62 göst.
28 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Aşkı❤evladı⚘ (2,121 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 72 göst.
2 Ekim 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 308 göst.
7 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde clk38 (1,373 puan) tarafından soruldu

381,227 soru

11,412,646 cevap

34,956 kullanıcı

...