0 oy
341 göst.
Diğer kategorisinde (174 puan) tarafından
Kızlar dertleşmek istedim sizinle neden hep istediğimiz olmuyor artık hevesim yok hicbirseye umudum yok eskisi gibi gülemiyorum 

12 Cevaplar

+1 oy
(2,484 puan) tarafından
Burası çünkü imtihan dünyası burası her muradimizin olacağı cennet yeti değil onun için haketmemiz gerek 

Dua edin isteyin diyo Rabbimiz ya olur Elhamdülillah deriz olmaz gunahlarimiza kefaret
-Reklam-
0 oy
tarafından
Umut hep var sadece umutsuzluk burumus seni daha iyisi olacagi icjndir belkide suan olmayan sey canim
(174 puan) tarafından
Insalah cnm yasim 21 ve kendimi 60 70 lerde gibi hissediyorum valahi
tarafından
Daha yolun basinda sayilirsin simdi pes edersen olmaz silkelen kendine gel belkide bi hayrin baslangicidir su durumun iyi dusun hep
(4,698 puan) tarafından
Herşeyin hayırlısı olsun Allah bizim bilmediğimizi bilen bizim görmediğimizi görendir olmuyorsa vardır bin hayır
0 oy
(4,390 puan) tarafından
vardır bir hayır. Allah bize en hayırlısını vermek içindir 
0 oy
tarafından
Bazen cok istediğimiz ama olmayan hayallerimiz hakkimizda hayırlı olandir
0 oy
tarafından
Allah bazı şeyleri geciktirir daha fazla dua etmen için onu daha fazla anman için seni ne kadar zorlu sınarsa mükafatı o kadar güzel olur benimde öyle çoğu işim ters gider ama rabbim bekle diyor bana şimdi zamanı değil bende daha çok dua ediyorum daha çok anıyorum rabbimi geç olsun en güzelinden versin diye 
0 oy
tarafından
düzenlendi
Hayırlısı de umut hep var bence olmalı da. Herşeyin hayırlıs. Evladın var mı varsa eşin ailen sağlığınız yerinde mi önemli olan bunlar. 

Tabi ki hepimiz bişey veya bişeyler hep isteriz istemekte ısrarcı ol Allah verecektir en güzelini. Benim de çok istediğim bişey var asla umudumu kaybetmiyorum inşallah Rabbim büyük şüphesiz.
(174 puan) tarafından
Dogru cnm içimi rahatlatin çok saol
tarafından
İçini ferah tut canım.
0 oy
tarafından
Çünkü senin hayır bildiginde şer şer bildiginde hayır vardır Allah bilir sen değil ya o şey serdir seni koruyordur Rabbim yada bekletiyor güzelleştiriyor dur kulum daha çok bana gelsin diye 
0 oy
(337 puan) tarafından
Gerçekten hayatım böyle giderse intihar etmeyi düşünüyorum
(174 puan) tarafından
Aynen bnde
0 oy
(1,019 puan) tarafından
Her istediğimiz olsaydı herşey basitlesirdi o zaman hiç bişey kıymetli olmazdı ve rabbim biseyi olduruyorsa bir hayr oldurmuyorsa bin hayr arayacaksın Allah herkesin gönlüne göre versin canım
0 oy
(11,217 puan) tarafından

Mumin umidvar ve sukurlu olmali hep. o zmn Allah herseyi er gec veriyor. Elhamdullilah Allah ne istedimse gec ve ya erken nasip etti. 33 yasindayim. neyin hayalini kurdumsa oldu. Hala kurduklarim var ve umud ediyorum Rabbim nasip etmisse onlarda olucaktir :)

0 oy
tarafından
Herşeyde bir hayır vardır olanda da olmayanda da en doğrusunu Allah bilir ... Dünya imtihan dünyası .. bir yerde okumuştum neden her isteğimiz olmaz diye her isteğimiz olsaydı burası dünya değil cennet olurdu diye asıl her istenen cennette verilendir dünyada değil belki isteğin daha güzel sekilde olacak fakat vaktini bekliyordur birde öyle düşün 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 572 göst.
27 Haziran 2020 Diğer kategorisinde İmren bebeğin annesi (1,785 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 77 göst.
0 oy
1 cevap 54 göst.
15 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Deryaa.u (492 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 219 göst.

380,249 soru

11,384,385 cevap

34,884 kullanıcı

...