0 oy
183 göst.
Aile kategorisinde (211 puan) tarafından
tarafından kapalı
Bebegım bu gece iç çeke çeke agladı uykusunda sonra da bağırarak ağlamaya basladı. 7 aylık neden olur sanki rüyasında korkmuş gibiydi zor sakinleşti bı kac defa tekrarladı bunu boyke basına gelen yada nedenini bilen var mı 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

9 Cevaplar

0 oy
tarafından
Normaldir her çocuk yapıyor bir derdi olabilir yada uykuya dalmakta zorlanıyo
(211 puan) tarafından
Uykusunda yapıyo
tarafından
Benimde öyle
-Reklam-
0 oy
(3,721 puan) tarafından
Başlığı düzenle canım kapanır
(211 puan) tarafından
Valla geceden beri kucagmda bebe zorla yazdım onuda bısı mı var acaba dıye varsa hemen doktora goturcm
(3,721 puan) tarafından
Oku kuzum çocuğunu belki nazar değdi belki rüya gördü korktu panik olma bişey olmaz inşallah
(211 puan) tarafından
Okudumda oyle kötu ruya gurur mu bebekler ya
(3,721 puan) tarafından
Bilmem belki görüyodur kanıtlanmış bişey yok bilimsel olarak belki sadece gazı vardır ondan yapıyodur yada gündüz birşeyden etkilenmiştir televizyon telefon veriyor musun çocuğa
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Sağlkla alakalı bşey oldğnu sanmıyorum büyk ihtml ya nazar yada rüya. Çocklar bu zmnlarda artk gördükleri rüyalardan etkilnmeye başlıyor ama snn anlatmna göre bikere deil gece boyunca aynı skıntı olmş ben nazar oldğnu dşünüyorm bolca oku bugün gözlem altında tut uykuya yatırırken sarıl öp korkusu varsa gitsin ve yanında nazar ayeti aç umarım hemn düzelir 
(211 puan) tarafından
Zaten çok nazar alıyo okuyorum ama işte
0 oy
(119,151 puan) tarafından
gazi vardir        
(211 puan) tarafından
Sanmıyorum karnı sert degıl
0 oy
(155 puan) tarafından
Bı yeride ağrıyor olabilir böyle durumlarda çay kaşığı ile ağrı kesici verebilirsin
(211 puan) tarafından
Yatrmadan vermstm
(155 puan) tarafından
Bebekler yapar canım arada nazar duası oku diş çıkarma dönemi ağrısı olur bu zamanlarda
0 oy
tarafından
Diş çıkarıyor olabilir
0 oy
(1,578 puan) tarafından
Benimkide dün akşam 10 gibi aynı şeyi yaptı. Ilk önce normal ağlıyordu sonra gittim yanına annecim ben burdayım korkma falan dedim ama beni duymadı birden bağırarak ağladı. Aldım kucağıma emzirdim daha icini çekiyordu sonra sakinleşip uyudu.
0 oy
(1,578 puan) tarafından
Canım ayrıca başlığı değiştir. Uyurken bebek ağlamasi falan yaz. Kapanır postun
0 oy
(3,503 puan) tarafından
Benim kızımda 7 aylık ve arada yapıyor su verince tekrar uyuyor ben susadigi için yada korktuğu için yaptığını düşünüyorum

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 79 göst.
10 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ozlemyc (394 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 607 göst.
24 Şubat 2023 Aile kategorisinde Nurr.01 (34 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 212 göst.
18 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde cansel35 (186 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 179 göst.
25 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Mihra (385 puan) tarafından soruldu

378,352 soru

11,324,945 cevap

34,776 kullanıcı

...