+1 oy
206 göst.
Diğer kategorisinde (1,661 puan) tarafından
Annem tuvaletini yapamıyor kateter takmışlar,yemek yemiyor,konuşmuyor,yürümek bile isdemiyir ... Doktorlar durumu ağır eve götürün demişler yani akıl hastanesine götürecekdiler aslında biraz öyle sorunları var akli dnegesi bazen bozuluyordu ama hastane doktoru analiz falan yapın deyince ... Devlet hastanesije götürmüşler ordada durumu ağır böbrekleri iyi çalışmıyor denmiş ... Tedavisi için ilaç,iyne yazmışlar evde yapılacak tedavi .... Düzelirmi gerçekden başına gelen varmı (((... Yoksa bile nolur düzelmesi için dua edin Allah razı olsun

7 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sarilik olmusmu canim cok gecmis olsun Allah sifa versin bilinc kaybi varmi
(1,661 puan) tarafından
Yani konuşmuyor öylece bakıyir,bir hafta önce bizfeydi yazı bile yazamıyordu sanki beyni durmuşdu (((
tarafından
Cok zor benim annem kanser hastasiydi son iki hafta anlattiginiz sekildeydi sonra kaybettik.sariligi yukselince bu belirtiler oluyo genelde yardimci olamadim kusura bakma ama ilgilenen birileri varsa basinda iyi bir cerrah bulun universte hastanesinde parayla hocalara goturun hangi sehirde
-Reklam-
0 oy
tarafından
çok geçmiş olsun, bilgim yok.
0 oy
(82 puan) tarafından
Şifalar dilerim canım. Rabbim annenizi size bağışlasın. Bilgim yok post yukarı çıksın diye yazıyorum. İnşallah yardımcı olacak birileri vardır. 
0 oy
tarafından
Rabbim şifa versin kuzum 
0 oy
(1,019 puan) tarafından
Rabbim tez vakitte şifa versin kimseyi elden ayaktan düşürmesin inş canm dua et sürekli
0 oy
(1,054 puan) tarafından
Hiç bilgim yok Rabbim yardimciniz olsun sifalar versin canım 
0 oy
tarafından
Merhaba anneniz nasil oldu

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 98 göst.
3 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Sule Hilal (36 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 500 göst.