0 oy
337 göst.
Diğer kategorisinde (1,024 puan) tarafından
Kızlar ben astım hastasıyım iki çocuğum var biri 6 aylık biri de 3 yaşında uyudugumuz odayla oturma odası yan yana eşim oturma odasında sigara içmek istiyor bende izin vermiyorum orda içecen koku buraya gelecek diyorum anlamıyor hep benle bu konu için tartışır kendim de hastayım sigara koku gelince ciğerlerim rahatsız oluyor evimiz birinci kat dışarı çık iç diyorum soğuk diyor balkonda iç diyorum balkon açık olunca oraya da soğuk diyor mutfak da içse mutfak da tam odamızın karşısında yine koku gelecek hem ben hem cocuklar rahatsız olacak bizde içmiş gibi olacaz ne yapmam lazım ne bilmiyorum inatlasip duruyor benimle sürekli her hafta kavga çıkarır bıktım artık ne yapmam lazım bilmiyorum 

27 Cevaplar

0 oy
(1,048 puan) tarafından
Cok şükür esim bıraktı  1 sene olcak ne kayinpederim iciyo neden gelen misafirler mutfak uzak odaya orda iciyolar babam geldi bi aksam sigara icmeye cikardi disarda ic baba dedim disarsi soğuk bisey olmaz dedi bemde bebeği getirmem o zmn dedim sakasina cikti disarda icti 
(1,048 puan) tarafından
Icen olursa bile o aksam oturma odasina getirmiyorum zaten kapi oturma odasindan açılıyo az cok koku geliyo ama napim
(1,024 puan) tarafından
Çok kötü alışkanlık evde çocuk var sonuç da kendini zehirliyorlar bizi de o hale getiriyorlar
-Reklam-
0 oy
tarafından
Benımkide içiyo malesef kızsamda
(1,024 puan) tarafından
Çok üzücü bir durum
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Eşim sigara içmez gelen misafirede içirmeyiz eşin düşüncesiz birisi balkonda bile içse koku üstüyle gelecek inşallah bir an önce bırakır
(1,024 puan) tarafından
İnşallah canm ama bırakacağını sanmıyorum dışarıda içse ona da razıyım :(
0 oy
tarafından
nasıl Bi kafa ya hadi Seni geçtim 2 tane küçük çocuk var evde yazık günah benim ki asla içmez evde misafir falan gelince de içirmez 
(1,024 puan) tarafından
Ne güzel inşallah o anlayışı eşimde de görürüm
0 oy
(320 puan) tarafından
eşim nişanlıyken içiyordu bırakmazsan evlenmem dedim şimdi içmiyor görmüyorum evimde misafir dahil içimez balkona çıkabilir.
(1,024 puan) tarafından
Ne güzel keşke benim eşim de bıraksa
(320 puan) tarafından
sonuna kadar tehdit var bende
(1,024 puan) tarafından
Dediğini yapmış benim eşim beni bırakır sigarayı yine bırakmaz

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 374 göst.
18 Kasım 2020 Diğer kategorisinde ASENA40 (17,886 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 256 göst.