0 oy
334 göst.
Diğer kategorisinde (1,024 puan) tarafından
Kızlar ben astım hastasıyım iki çocuğum var biri 6 aylık biri de 3 yaşında uyudugumuz odayla oturma odası yan yana eşim oturma odasında sigara içmek istiyor bende izin vermiyorum orda içecen koku buraya gelecek diyorum anlamıyor hep benle bu konu için tartışır kendim de hastayım sigara koku gelince ciğerlerim rahatsız oluyor evimiz birinci kat dışarı çık iç diyorum soğuk diyor balkonda iç diyorum balkon açık olunca oraya da soğuk diyor mutfak da içse mutfak da tam odamızın karşısında yine koku gelecek hem ben hem cocuklar rahatsız olacak bizde içmiş gibi olacaz ne yapmam lazım ne bilmiyorum inatlasip duruyor benimle sürekli her hafta kavga çıkarır bıktım artık ne yapmam lazım bilmiyorum 

27 Cevaplar

0 oy
(4,152 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Ne kadar dusuncesiz bi es ve baba hadi seni dusunmuyo bari küçücük  cocuklara acisin bazen cocugubu dusunmeyen erkekler cok tuhafima gidiyor ya..

Benm esim icmez Allaha cok sukur
(1,024 puan) tarafından
Evet düşüncesiz biri :(
(4,152 puan) tarafından
Sende evde yapman gereken seyleri yapmaa o zamn canm camasirini yikama yemegini yapma o zamn nasil oluykmus anlasın
(1,024 puan) tarafından
İnsanı o dereceye getiriyor gerçekten bugün izinli dönüp dolaşıp bana çatıyor niye bilmem
(4,152 puan) tarafından
Bnce erkeklerin cogu izinli olmamali hep  calismali evde durunca ku.du.ru.yor.lar
(1,024 puan) tarafından
Ayy valla haklısın :-*
-Reklam-
+1 oy
(676 puan) tarafından
A a kemdi düşünmesi gerekiyo 
(1,024 puan) tarafından
Bunu sürekli kavga haline getirmesinden bıktım biliyor hastayım ilaç içiyorum pompa çekiyorum kendimi geçtim çocuklarım var
+1 oy
tarafından
Bunu düsünemiyor mu cocuklar zehirlenecek. Hadi seni de geçtim. Balkon varmıs birde. Biz 4.katta otururken eşim ben hamileyken bile iner aşağıda içerdi asansör yoktu. İçmeyiversin zıkkımı. 
(1,024 puan) tarafından
Birinci katta oturuyoruz üşeniyor
tarafından
Kır paketlerini
(1,024 puan) tarafından
Cesaret edemem çok agresif biri :(
tarafından
Cocuğun dan değerli değil ya kır gitsin
+1 oy
(14,032 puan) tarafından
Benim evim giriş kat balkonda yok kapıya çıkıp içiyoruz evde sigara yasak babamı tanımam bu konuda. Üşüyorsa icmesin senin sorunun değil 
(1,024 puan) tarafından
İstediğim cevap +
+1 oy
tarafından
Yaaa öğrenci evi mi Allah aşkına evde sigara içmek eskidenmis
(1,024 puan) tarafından
Haklısın gelde anlat +
0 oy
(9,007 puan) tarafından
Asla evin içinde içmez balkon da iciyo bir kaç Kez WC de içti onada biraz söyledim şimdi orda da içmiyo. Kendini zehirliyor beni zehirlemeye hakkı yok
(1,024 puan) tarafından
Wc de iç dedim ona bile söyleniyor
0 oy
(11,272 puan) tarafından
Kendi dusunmuyorsa ne yaparsan yap vaz geçmez canım benim eşim de akşamdan akşama en fazla 3 tane içer odada şuan için seslenmiyorum cocuk olunca tavrımı koycam ama temizlik yapamadığım için mobilyalara bile siniyor kokusu alabiliyorum
(1,024 puan) tarafından
Çok pis kokusu oluyor eşya ya sinince onlar içtiği için belli olmuyor
(11,272 puan) tarafından
Evet canım söylüyorum da anlamıyor ama bi iki aya vaz geçmeli huyundan bebek olacak bi şekilde vaz gecircem artik
(1,024 puan) tarafından
Allah kolaylık versin bize
0 oy
(3,830 puan) tarafından
Çocuğum yok bende eşimde sigara kullanıyoruz asla evin içinde içmedik ev kötü kokar duvarlar perdeler sararır diye bahçede içiyoruz
(1,024 puan) tarafından
Ne güzel evin içi zehirleniyor resmen
0 oy
(3,457 puan) tarafından
Çocuk doğduğundan beri çocuğun yanında içmez benim yanımda içiyor ama
(1,024 puan) tarafından
Kokusu rahatsız eder mi seni bana çok kötü geliyor
(3,457 puan) tarafından
Babamdan alışkınım ben cnm
(1,024 puan) tarafından
Benim babam da çok içer astım oldum
0 oy
(2,244 puan) tarafından
Balkonda içer 
(1,024 puan) tarafından
Ne güzel valla ya
0 oy
tarafından
çocuktan önce ikimizde sigara kullanmamıza rağmen yine de balkona çıkardık. evde içilmesi hele ki çocuk varken ve evde biri rahatsızken çok büyük bencillik. 
(1,024 puan) tarafından
Haklısın canm eşim anlayışli değil pek :(
0 oy
(619 puan) tarafından
Ah laf anlamayan inat eden adama ne diyecen canimm guzel demeden anlamiyorsa kavga edecen 
(1,024 puan) tarafından
Evet aynen
0 oy
(119,338 puan) tarafından
bizde kullanan yok ama hamilelikdenmi nedense benxin mazot sigars koklamak istiyom
(1,024 puan) tarafından
Hamilelikte olabiliyor öyle canm en güzeli sizin içen yok benim eşim içiyor malesef
0 oy
tarafından

Eşim 1 kez bile tadına bakmış 1 insan değil ben içerim   ama asla evde icmem icirmem  

(1,024 puan) tarafından
Kokusu çok kotu
0 oy
tarafından
Hayır içmez mutfakta içer camı açıp yada balkonda içer 
(1,024 puan) tarafından
Erkek milletini anlamak güç
0 oy
tarafından
Rabbime sukrettigim konulardan biridir sigara çok şükür ki ne ben ne eşim icmiyiruz sigara dumanin olduğu ortamda nefes bile alamıyoruz valla evde sigara içen sığara kokusu  olan bı yerde nasıl rahat nefes alabiliyorsunuz Allah yardımcınız olsun ya çok kötü bence ..   
(1,024 puan) tarafından
Nefes alamıyorum astım hastasıyım koku gelince göğsüm sıkışıyor pompami çekiyorum sürekli kavga çıkarıyor bu yüzden evlilik böyle mi olur ne anlayış var nede hoşgörü
tarafından
Allah yardımcın olsun o sigara kokusu eşyalara da siniyor . Eşin en azından çocuklarını düşünüp hareket etmeli .
(1,024 puan) tarafından
Keşke canm sağol :(
0 oy
(2,671 puan) tarafından
Benim eşimde mutfakta içiyor çok kiziyrm ama dinlemiyor malesef balkon kapısını açar öyle içer valla bilmiyorum ki bu erkelelro
(1,024 puan) tarafından
Onları anlamak güç gerçekten
(2,671 puan) tarafından
Oyuzden takma söylesende boş yani bizi tskmazlar
(1,024 puan) tarafından
Evet canm haklısın
0 oy
(3,504 puan) tarafından
Eşimde bende sigara içiyoruz ama evin içinde değil ya banyoda yada balkonda içeriz ikimizde evin içinde sigara kokusu çıkmıyor eşyalara bile siniyor çünkü 
(1,024 puan) tarafından
Evet siniyor bide kötü kokuyor sinince
0 oy
(87 puan) tarafından
Canım bende astım hastasıyım ve hamileyim ama buna rağmen esim her oturduğu odada da icer 1.2 kere söyledim dinlemedi annesinin evinden daha bekarken alışmış ne desem boş o yüzden çok ta takılmıyorum artık öyle her hafta senin gibi kavga falanda çıkarmıyorum 
(1,024 puan) tarafından
Sevmediğim konu olunca her hafta içmek istediğini söyler kavga çıkarmak için ama içmez de derdi ne anlamadım bende kaç senedir astım sıkıntısı çekiyorum iki senedir daha kötü oldum pompa kullanmaya başladım kokusu gelince ciğerlerim tıkanıyor resmen
0 oy
(2,884 puan) tarafından
Ben eşim balkonda içer 

Yada balkon kapısını açar mutfakta içer koku direk dışarı gider
(1,024 puan) tarafından
Beyefendi mutfak da kapı açılmasına da karşı üşürmüş erkekler çok zor gerçekten çocuktan zor

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 373 göst.
18 Kasım 2020 Diğer kategorisinde ASENA40 (17,787 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 254 göst.
1 Ağustos 2022 Aile kategorisinde Mrvgul (3,084 puan) tarafından soruldu
0 oy
73 cevap 951 göst.
14 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde Acemianne07 (119 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 208 göst.