0 oy
418 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Benim herşey tutuldu kinaya bir gün kala akşamı uzaktan akraba kalp krizi geçirmiş öldü ( Allah rahmet eylesin) Benim dugunumde kinamda müziksiz oldu erteleyelim dedik kayınbabam olmaz dedi salon iptal oldu ama içimde hep ukte kaldi .Şimdi cok mutluyum sonucta calgi cengi 3 gün dugun edip evlenip boşanan cok var ama o hep ukte kaldi bana halayi düğünü de cok seven biriyim hayalimdi ama kismet olmadi 

Aklıma geldi sizinde oldumu benzer olaylariniz?

17 Cevaplar

0 oy
(3,162 puan) tarafından
Oluyor böyle şeyler kuzum düğünde ölüm de insanlar için. Boşver oluversin çalgısız

Yeter ki yüreğinizdeki çalgılar hiç susmasın, huzurumuz daim olsun. 
tarafından
Yok çok sukur cok seviyorum esimi Rabbim ayırmasın ama iste ukte kaldı içimde
-Reklam-
0 oy
(119,338 puan) tarafından
oyle bisi olmadi bizde
tarafından
Rabbim mutlu mesut etsin sevdam:)
0 oy
(7,249 puan) tarafından
Cok uzaksa akraba yapsaydin keske canim icinde kalmasaydi babannem hastaydı uzun bir suredirde ayniydi kınaya yakin bir zamanda ölecek diye çok korkmustum òyle birsey olmamasina ragmen halamlar surat sallamisti iyikide yapmisim bir daha gelmiyor o gunler onun üzerine 3 ay filan daha yasadi babannem bu arada 
tarafından
Kayibabam ve babam ayip dedi yaa ne bileyim kayinbabamin kezenin oglu falandi
(7,249 puan) tarafından
Bu yanlis bir algi canim esimin babannesi nisanimdan 1 hafta once vefat etti nisanimda duayla oldu zaten ama sonucta suslenip puslenip çıkıyorsun iste persembesi yapildi cumartesi nisanim vardi kayinvalidemler napalim hersey insan icin çalgi cengi yok nasil olsa tutuldu hazirlandi hersey diye yaptik
tarafından
Şimdiki aklim olsa kabul etmezdim ben ama o zmn birşeylerin farkında değildim
0 oy
(619 puan) tarafından
Kina salonunu tuttum nedimelerle prova yaptim ertesi gün kinam var. Akşam bi haber geldi buyuksehirde kina vs yasaklandi yarin itibariyle diye. Yıkılmıştım millete kina iptal diye elimizde telefon herkesi aramıştık uzaktan gelenler gelmesin diye. Evde 10 15 kişi kendi aramizda yaptik ama o kadar hazirlik bosa gitti. Pandemide evlenilmezmis
tarafından
Rabbim mutlu mesut etsin hepimizi
(619 puan) tarafından
Amin canim amin. Hatta ben sey demistim hamileyken erkek evladim olursa o zman tadini çıkaririm diye.
tarafından
Rabbim nasip eder insallah canim bende oğluma aynısı düşünüyorum bide kardeşimin düğününde:)
(619 puan) tarafından
Kızıma kina yapam diye düşündüm 6 ay kinasi oluyor ya. Malum ekonimi cok kötü yaş gunune insallah.
Ayy cok guzel organizasyonlar var ben cok seviyourm ya. Erkek annesi beyaz elbise giyiyor falan
tarafından
Bende sünnet düşündüm ama ekonomi falan ayni oyuzden o da gitti
0 oy
(1,750 puan) tarafından
Acayip yağmur yağdı sel seli götürdü yas yokdu ama felaket vardı 
tarafından
Düğün sesiz oldu
0 oy
tarafından
Ölüm degilde korona yasakları vurdu bizi
tarafından
Oda kötüymüş yaaa
0 oy
(75 puan) tarafından
Düğünde sıkıntı yoktu da benim her zaman için prenses model gelinlik hayalimdi stresten tam tersi A kesim seçmişim gelinliğimin işlemesi falan güzeldi Allah'tan sadece kesimi benim istediğim gibi değildi ama o çok içimde kaldı. 
tarafından
Yok bacı benim gelinlik bile değişti düşün artık
(75 puan) tarafından
Anaa o niye
0 oy
tarafından
Benim nişanımdan 10 gün önce kuzenim vefat etti nişan da oyunsuz oldu 
tarafından
ALLAH rahmet eylesin dugun oyunluydu demi
tarafından
Düğünüm zamanı yasaklar ve pandemi döneminde olduğu için salonlar kapalıydı nikahtan evlendim canım sadece nikah töreni oldu
0 oy
tarafından
Benim nişanım kurban bayramından sonraki hafta olacaktı. Halamgil kurban kesmek için memlekete geldiler. Babamda halagil buradayken yapalım diye kurbanın 2. Gününe aldı nişanı. Ne erkek tarafı ne de kız tarafı nişana gelemedi. Bir kişi gelsin diye o kadar adam gelmedi. Salon boşa gitti nişan bomboştu
0 oy
(2,746 puan) tarafından
Bizde covit dönemi evlendik. Kına gecem de sınırlı kişi vardı. İstediğim gibi olmadı. Ben zaten düğünü nikah istiyordum. En çok eşime üzüldüm. Onun hayalleri vardı. Ama şimdi elhamdülillah çok mutluyuz. Her işte bir hayır vardır ona inanıyorum. Bizde gezmeyi çok seviyoruz. Düğünümüzü böyle telafi ediyoruz. İnan o daha keyifli :D
0 oy
tarafından
Benim degil ama kuzenimin dugunden 1 ay once amcam öldü onun da dayisi oluyodu ama dugunu yaptilar. Kinasinda calgi olmadi ama erkek tarafi hersey onceden ayarlandi iptal edemeyiz diye çalgılı dugun yaptilar
0 oy
tarafından
Benim de düğünüm olucakti 3 ay varken biz kaçtık .nikah oldu bı gelinlikle bende dans etmek isterdim haniii
0 oy
(11,272 puan) tarafından
Benim de gelin arabam olmadı eşimin bi köylüsü demiş benim arabayı yapalım diye tamam demişler adam 3 de çıkıyor gelin diye sineklenmis herkes de gelin almaya 1 de gitcez deyince süsleme kalmış arkada bi tek isimlerimiz vardı ne bi tül ne bi cicek hiç bisi yoktu babama da arkadaşları hep geri gönder böyle olmaz falan demişler ama babam tatsızlık olmasın diye seslenmedi aklıma geldikçe üzülüyorum keşke hurda arabayla gelseydiniz de susleseydiniz diyorum hala esime
0 oy
tarafından

Memelkette komşumuzn kızı vefat etti gkalp krizinde yeni gelindi 6 aylık bebeği vardı

Kınam ın sabahı öldü sazı davulu iptal ettk

Çünkü okuldn da baya vakit geçirmşlgmz vardı taziye de evin karşısı yakışmzdı

İstanbul a geldim yenidn kına yapıldı

Düğün salonunada gittik baya oynadm

Senin adına üzüldm

0 oy
tarafından
Gelin odamda düğün gecesi yengemin babası rahmetli oldu salonda fenalaşmış gelin odasına götürmüşler kalp krizi geçirmiş hastaneye giderken de ölmüş düğün bitince söylediler 
0 oy
tarafından
Ben kaçarak evlendim rabisim biliyosun. Ailemden sadece 2 teyzem (akraba öz teyze değil) vardi. En büyük yasım oydu :(
0 oy
(11,217 puan) tarafından
askooo benimde darbe oldu kiz : D zaten dugun yapmiyacaktik. ama arkadaslarla kuzenler eglenecektik bir yerde oda yatti. nikahtan sonra dis cekime gittik. aksamda kardeslerim enistelerim yemek yiyip bir yerde otele gectik :) ama kinam guzeldi orda doktum kurtlarimi hatta esimle bir danslar ettik yabnci muzikler esliginde hala sulalenin dilindeyiz : D
(15,223 puan) tarafından
Ayyy o gün arkadaşımın kinasindaydik. Çok kötüydü ya. İyi ki haberi kınanın sonunda aldık. Onların evinde mahsur kaldık. Düğün olacak mı olmayacak mı belli değil . Çok feciydi ya. Dügun de çok kötü oldu.nasip böyleymiş
(11,217 puan) tarafından
benimde kinamdi iste. bizde sonunda tam evlere dagilcaz duyduk :/ bizde sabaha kadar uyuysmadik. nolcagi belli dgl die.
(15,223 puan) tarafından
Aynı şeyleri yasamisiz
tarafından
Kalpler bir olsun yeter

İlgili bir soru bulunamadı

380,023 soru

11,375,780 cevap

34,862 kullanıcı

...