0 oy
180 göst.
Diğer kategorisinde (2,374 puan) tarafından
Kızlar kızım için eve balık almayı düşünüyorum hemen ölüyorlar mı alacağım ama ölürler diye korkuyorum hemen bir de cam fanusum var Yuvarlak değilim ama üstü açık ona koyabilirim değil mi balıkları üstünün açık olması sorun olmaz

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sevgiliyken eşim bana balık aldı epey yaşadı hay van sonra evlendik annemlerden kendi evime getirdim bi tane cicek vardı küçük altı taşlı gibi attim fanusun içine süs olsun diye ertesi sabah bı kalktım benim balık küt ölmüş garibim çiçeğin altindaki taşları yemiş kaskatı kesilmiş
tarafından
Ayy yazik
tarafından
Eceli oldum hay vanin yazık
tarafından
Öyle olmuş biraz istemeden olmus
-Reklam-
0 oy
tarafından
Akvaryum var bizde canim geçen yıl hamile iken aldık 10 tane balık vardi içinde sırayla öldüler son bir tane tek kalmış Japon balığı çok güzel ama çok üzüldüm onun arkadaşı vardı iki tane tek kalmıştılar diğeri de 2 gün önce öldü 
0 oy
(3,505 puan) tarafından
Bizim 2 senedir var evimizde fanus küçük olmasın ama bizim bı baligimiz kendini içinden atmıştı hala hayret ediyorum nasıl becerdi diye ama şükürler olsun olmemisti biraz büyük olsun biz akvaryum aldık 3 tane japon bı tanede vatoz var çok güzeller 
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Su ürünleri mühendisi tüm soruşarın varsa cvplarım
(25,224 puan) tarafından
Denizden baban çıksa yermisin? :D
(25,224 puan) tarafından
Hahaha ya kız böyle iğrenç espri yapasım geldi kusura bakma :D
(9,247 puan) tarafından
Yerim ayırmam deniz ürünlerini
0 oy
(3,831 puan) tarafından
Eşim heves edip almıştı çokta güzel bakıyordu bir gün şehir dışına gitti iş için. Bana anlattı suyunu nasıl değiştireceğimi yemini nasıl vereceğimi bende aynısını yaptım sabah eşim eve geldi balığı ölmüş ne yaptım bende bilmiyorum ne dediyse de yapmıştım 
(68 puan) tarafından
Yemini fazla vermişsin dur büyük ihtimal canim
(3,831 puan) tarafından
Olabilir canım eşimde öyle demişti
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Kızım 3 4 yaşında iken 2 yavru japon almıştık gun de bi kere yem vermemiz gerekti.  Bizim kız ne yese balıklara da vermiş yuvarlak akvaryum vardı sehbanin üstündeydi.  Gele gide yedirmiş öldüler çok yemekten. 
0 oy
tarafından
benim var üstü açık fanus da günde 1 kere yem veriyorsun zaten zahmetsiz hayvan 
0 oy
(2,590 puan) tarafından

Benim 4 senedir yasiyo iki tane var ustu kapali bide motoru var kizim cok minikken hep izliyordu :)

0 oy
tarafından
Bakımını iyi yaparsan yaşar canm bizimde vardı kızım istedi diye almistim 2 tane 1 yıldan fazla yaşadılar 1 i öldü digerini başka kisiye vermistim 
0 oy
(265 puan) tarafından
 20 taneye yakın baligımız var japon baligiyla yasayan bikac tür balık var onlardan var bizde.ustunun açık olması sorun olacağını sanmam ama oksijen sıkıntısı yaşayıp ölebilir.biz onun cihazı i aldık akyarvumun içine hava veriyor.
0 oy
(7,036 puan) tarafından
iyo bakarsan yasarlar canim ciklet baliklari guzel oluyir japonlar biraz koku yapiyor suyunu duzenli degistirsen ye.ini yeterli verirsen bisi olmaz yavru bile yaparlar dusun ciklet baliklari cabuk yavruluyir diye biliyorum 
0 oy
tarafından
Fanusta balık bakılmaz 
0 oy
(1,736 puan) tarafından
Bakımı kolayda, çocuklar rahat bırakmayabilir. Oğlum 3 yaşına girecek, ne zaman ortadan kaybolsa, elinde oltası fanus başında :) :) ama çok dirençli balık çıktı :) 
0 oy
(68 puan) tarafından
İlk evlendigim zamanlar aldım cam fanus da sakladım üstü acikdi, 6 7 ay yaşadı valla. Küçük sus baligi
0 oy
(119,346 puan) tarafından
kokuyo kiz oyle

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 189 göst.
19 Şubat 2021 Diğer kategorisinde Minnoşun Annesi ❤️ (2,374 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 88 göst.
8 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Dmraysegul (583 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 77 göst.
28 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Zelihaanne (819 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 145 göst.
1 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,614 puan) tarafından soruldu

380,248 soru

11,384,488 cevap

34,884 kullanıcı