0 oy
123 göst.
Diğer kategorisinde (1,113 puan) tarafından
17 aylik ikizlerimle korona olmusuz test sonucum yeni cikti 3 gündür atesleri vardi zaten ne uyku ne bisey bnde onlara bakmak için uyumuyorum halim cok kötü yani yeterki iyi olsunlar önemli degil tabi ama siz neler yaptiniz korona cocugu olanlar 

8 Cevaplar

0 oy
(1,837 puan) tarafından
Rabbim şifa versin canım inşallah en kısa zamanda atlatirisniz
-Reklam-
0 oy
(2,984 puan) tarafından
Allah şifa versin tez zamanda atlatirsiniz insallah
0 oy
tarafından
Allah şifasını versin canım bol bol sarımsaklı haşlama yedirdim benim kızımda 18 aylıkken Corona oldu kemik hasladim suyuna çorba yaptım 

Bol bol meyve suyu sık içine pekmez yada bal karıştırır sabahları aç karnına pekmez yedir dirençli olsunlar dönüşümlü calpol dolven ver ılık uygulama yap ateşleri çok olursa bir şekilde geçecek Allah'ın izniyle korkma
0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun canım Rabbım acil şifalar versin inşallah 
0 oy
(10,414 puan) tarafından
Yaa seninkiler daha çok küçük annesi Rabbım  şifa versin sizlere biliyormusun bebekler bizden daha dirençli 

Ben arada ateskendiklerinde şurup verdim ve sıcak  sifonu şu yaptım kant çay gibi içtiler çok iyi geliyordu valla sanada tavsiye ederim 
0 oy
(120,009 puan) tarafından
allah sifa versin 
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Benimde üçüncü günüm kızımda iki gün ateşlendi hafif öksürüğü vardı sadece calpol verdim bugün iyi çok şükür ama ben dinlenemediğim için çok kötüyüm 
0 oy
(1,703 puan) tarafından
Valla ben esim ve 4 aylık bebgimde kovitiz zor ya
(1,113 puan) tarafından
İştahsızlık varmi canim bebiste cok gecmis olsin
(1,703 puan) tarafından
Evet canım azıcık emip bırakıyor, o da sadece uyku sersemi olduğunda.

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 73 göst.
3 Mart 2022 Diğer kategorisinde ozge2626 (198 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 219 göst.
29 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hamzanin annesi 12 (337 puan) tarafından soruldu

384,744 soru

11,508,740 cevap

35,166 kullanıcı

...