0 oy
279 göst.
Aile kategorisinde (6 puan) tarafından
Kızlar normalde hesabım var bunu yeni açtım beni taniyanlariniz var sabahta post açtım çok üzülüyorum 4 yılımı verdim ben ona arkamı döndüm aileme ne yazikki ama yinede değerli olamadım zaten benim huzursuzluğun baba evinde başladı paraya önem veren evlatlarını önemsemeyen eşini önemsemeyen bir babam var . Ve sevgiyi dışarda aradım eşim çok iyiydi ama ailesi  gelinleri ooyle kötülüyorki sanki kanlı bıçaklı hale getiriyolar özellikle gorumcelerim bundan haz ve mutluluk duyuyorlar ne yapicam bilmiyorum babam desen eşimin yaptığını normal görüyor bana vurmasını sırf eşime dediğim insanların huzurunu  bozma başkalarının doldurusuna gelme bana buyuzden vurdu ve babamı aradıgim için babamın dediği kızımın psikolojisi bozulmuş nefret ediyorum erkeklerin küçük beyinlerinden nefret ediyorum kadın kadının düşmanı olmasından şimdi kardesimdeyim ama ne yapcam bilmiyorum nereye kadar sürecek ...

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Allah yardımcın olsun cok üzüldüm
(6 puan) tarafından
Çok sağol amin cnm rabbim tüm kadınların yardımcısı olsun
-Reklam-
0 oy
(920 puan) tarafından
Ayaklarının üzerinde dur kuzum başka yolun yok bugün böyle yarın böyle olur bir yol sonra da bu böyle olacak kendini kurtar 
(6 puan) tarafından
Kızım çok küçük 1 buçuk yaşında bile değil ..
(920 puan) tarafından
Allah bir yol gösterir canım sakin ol aklı başında düşün illa çıkış yolu bulursun
(6 puan) tarafından
Düşünüyorum ama yok hiç bir çare bbilmiyorum ne yapicam :(
0 oy
tarafından
E niye yeni hesap actinki zaten yazmıştın
(6 puan) tarafından
Kim olduğumun öğrenilmesini istemedim
0 oy
tarafından
Çok üzüldüm. Canim yaa Allah yardımcın olsun inşallah 
(6 puan) tarafından
Amin canım :((((( ne yapicam bilmiyorum kafayı yicem artik
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Allah bu tür insanları ıslah etsin.. Çok üzüldüm inşallah en kısa zamanda bu durumdan kurtulursun 
(6 puan) tarafından
İnsAllah canım insAllah zaten bu sefer bitti nefret ediyorum ondan ve ailesinden bitirdim kafamda
(4,651 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı olsun. İnşallah bundan sonra rahat ve huzur içinde yaşarsın...
0 oy
(6 puan) tarafından
............. ......... Neyapicam ben ne yapicam .....

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 523 göst.
15 Nisan 2023 Diğer kategorisinde YAVRULARIMM (2,470 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 370 göst.
16 Ocak 2024 Diğer kategorisinde ayse.gul (582 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 41 göst.
3 Aralık 2023 Aile kategorisinde Nazz (8 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 123 göst.