0 oy
212 göst.
Diğer kategorisinde (407 puan) tarafından
Kısa bir süre önce Farmasi ye üye oldum evde boş durduğum zamanları değerlendirmek ufak da  olsa bir kaç kuruş para kazanmak için ihtiyacım olduğundan değil de birşeyler yapmak istediğim için kızımın sınıf arkadaşının annesi sayesinde girdim sadece kendi ihtiyaçlarımı alarak başladım önce hem ihtiyacım olan şeyleri ucuza aldım hem yanında hediye kazandım baktım ki iş kazandırıyor gerçekten sonra kendime üye buldum üyelerin üstünden de puan kazandım ve seviyemi tamamladım ve ilk pirimi mi aldım şuan çok çok az bir para ama olsun daha çok yükselip daha çok para kazanmaya çalışacağım insanın kendine güvenip bişeyleri başardığını görmek çok güzel bir duygu sizinlede paylaşmak istedim çevremde genelde dalga geçiyorlar öyle para mı kazanılır diye ama ben bişeyleri yapabildiğimi görmek istiyorum beni mutlu ediyor

2 Cevaplar

+1 oy
(808 puan) tarafından
Maşallah canım ugrasmissin daha fazla kazanirsin insallah
(407 puan) tarafından
Ayy sağol canım ya Allah razı olsun birinden güzel dilekler duymak o kadar güzel ki;)
-Reklam-
+1 oy
(3,950 puan) tarafından

Rabbim daha da arttırsin canım.  Bende igne oyası  yaparak basladim sonra urun alıp  sattmaya basladim cok şükür  bende kazanmaya basladim. Gercekten de insan cok mutlu oluyor:)

(407 puan) tarafından
Aynen öyle canım gerçekten önemli olan para değil benim birşeyler yapabildiğimi görmek  rabbim seninde yolunu açık etsin inşallah daha da fazla kazanırsın (*_*)
(3,950 puan) tarafından
Amin canım . Uğraşan  icin rabbim veriyor kısmetini yeter ki biseyler yapmaya calisalim
(407 puan) tarafından
Gerçekten de öyle canım . Bende iğne oyası yapıyorum ama pek satamıyorum pahalı diye almıyor lar
(3,950 puan) tarafından
Cevre de onemli canim. Cok şükür  cevremde cok yaptiran var
(407 puan) tarafından
Evet öyle çevre çok önemli de benimkiler beleşçilik yapmaya çalışıyor yada değerinin altında istiyor yapmıyorum bende

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 468 göst.
15 Aralık 2022 Aile kategorisinde MARMELAT -_- (556 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 554 göst.
14 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 374 göst.
4 Şubat 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 41 göst.