+1 oy
490 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi

bos postttt<3

23 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap
Kizlar yazmayi unutmusum beta hcg yükselmiyo habire dusuyo
(3,101 puan) tarafından
Dusuyorsa kimyasal olablr
(1,921 puan) tarafından
Kimyasal ozaman
tarafından
1 tane 10 aylik oğlum var rabbim ona sağlik versin. Nasipte ne varsa onu yaşariz buna da şükür :)
(1,921 puan) tarafından
Aynen oyle rabbim olana saglik versin kanaman da baslar yakinda zaten adet gibi eyer oyleyse
tarafından
Hayirlisi canim
-Reklam-
0 oy
(2,769 puan) tarafından
Boş gebelik yaşadım 9. Haftaya kadar bekledim ondan sonra oldum. Biraz daha bekleyin bence
tarafından
Boş gebelik kese gözükmemesi mi demek canim
(2,769 puan) tarafından
Yok canm kese vardı içinde bebek yoktu. Boş gebelik oluyormuş bu şekilde
tarafından
Ha anladim tesekkur ederim
0 oy
(2,165 puan) tarafından
Ben 5 haftalıkken göründü kese 8 hafta da kalp atışıni duyduk canm. İnşallah bebisin seninledir ama eğer yine yoksa muhtemelen boş gebeliktir bekle 8. Haftaya kadar ona göre bakarsınız duruma göre geçmiş olsun
tarafından
Tesekkur ederim ❤️
0 oy
tarafından
Bana da boş kese dedi devlet gel yarın dusurelim dedi eşim özele gidelim dedi özele gittik 7 haftalikti doktor üstten baktı gorunmuyo bebek dedi bı de alt dan bakalım dedi baktı ve minigimizi gördük çok şükür şimdi on aylık oldu 
tarafından
Bana da vajinal muayneyle baktilar her gittiğim de ama maalesef gozukmuyo kese
tarafından
Belki geç döllenme olmstur bence bekle
tarafından
Kacinci haftaya kadar bekliyim sizce
tarafından
9 haftaya kadar bekle bence
0 oy
(7,036 puan) tarafından
10 haftaya kadarda vekle derim cnm bis gebelikse  duser zaten o zamana kadar 
tarafından
Boş gebelik kese olup icinde bebek olmamasi mi demek canim
(7,036 puan) tarafından
Evet cnm
0 oy
(3,469 puan) tarafından
Kese yoksa dış gebeliktir canım 
tarafından
Anladim tesekkur ederim
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Yani bence Farklı doktora görün geç döllenme de olabilir  dış gebelikte olabilir eğer öyleyse çok tehlikeli o yüzden bilemeden kürtaj ol ya da olma dememiz çok yanlış olur 
tarafından
Canim 6 haftada 3. Doktorum bu surekli farkli hastane ve farkli doktor denedim zaten ama sonuc ayni
tarafından
Dis gebelik nasil oluyo bide neden tehlikeli
(4,089 puan) tarafından
Rahim de değilde kanalda döllenme oluyor o yüzden görünmüyor yumurtalıklarını kaybetme riski var kanalda büyüyüp tüplere zarar veriyor çok büyümeden kürtaj gerekiyor o zaman sen en güvendiğin doktora düzenli şekilde git
0 oy
(802 puan) tarafından
11 haftada görünen ben bana da yok demişti 11 haftada gittim varmış bekle biraz daha canim farklı doktorada git
tarafından
6 haftada 3 doktor 3 farkli hastane canim ama sonuc ayni.
0 oy
(763 puan) tarafından
Umarim bebişin seninledir canim. Ama kese oluşmazsa kürtaja falan gerek yok zaten.
tarafından
İnşallah ❤️ tesekkur ederim
(763 puan) tarafından
Rica ederim ❤
0 oy
tarafından
2 sene önce devlet anneme kese yok demişti hemen o gün özele gitmiş kalp atışını bile duymuştu annem sen bekle acele etme 
tarafından
Canim 6 haftada 3 farkli doktor 3 farkli hastane sonuc ayni. Bende özele gidiyorum ama sonuc gene ayni dediğim gibi
tarafından
Olsun yine bekle ne kaybedersin ki
tarafından
Büşra canım annen hamileydi sanki senin demi
0 oy
tarafından
Beta hcg düzenli artıyor mu? Boş gebelik diyebilmek için kesenin gözükmesi içinin boş olması lazım. Benim kese gozukmediginde dış gebelik geçirmiştim
tarafından
Hayir artma yok düşme var canim
tarafından
Düşüyorsa kimyasal gebelik tır muhtemelen geçmiş olsun
0 oy
(1,007 puan) tarafından
Bacı 9. Haftana kadar bekle geç döllenme vs olabilir. En azından o zamana kadar belli olur
tarafından
Tesekkurler canim
0 oy
(1,850 puan) tarafından
Kese var fakat bebek yoksa buna dış gebelik denir Bebek kalp atışları 8.hafta ve 10. hafta arasında duyulmaktadır eğer ki geç döllenme olduysa şayet 10.haftaya kadar bekle ama kanaman baş dönmen miğde bulantin olursa hiç bekleme git 
tarafından
Betam artmiyo aksine dusuk cikiyo her seferin de migde bulantisini zaten surekli yasiyorum
0 oy
(568 puan) tarafından
Ben gittim kanda çıktı kese görünmedi  2 hafta sonra gel dedi gittim 6. Haftamda kürtaja aldılar. Kurtaja alınmadan içim rahat değil diye tekrar kan verdim değerim 3e düşmüştü. Öyle kürtaj oldum yani
tarafından
Benim betam hic yukselmedi aksine dusuk cikiyo
0 oy
(4,061 puan) tarafından
Herkesin aynı haftada gözükmüyor ki canm sen kendini niye hemen korkuttun ki bnm 7. 5 de gözüktü kese 8.4 de de de bebek gözüktü kuzum bekle daha sen korkutma kendini kese yoksa neden kürtaj olacaksın ki canım bnm 
tarafından
Canim benim betam da dusuk cikiyo surekli
(4,061 puan) tarafından
Alla alla canım kese gozukmemis ise kürtaj olmaz zatn kimyasal derler benim öyle oldu biraz yükseldi sonra durdu düşmeye başladı kimyasal demişti doktorum canım
0 oy
(1,455 puan) tarafından
Eğer Ankaradaysan ve maddi durumun iyise Aşkın Evren Güler hocaya gitmeni tavsiye ederim
tarafından
Tesekkurler canim
0 oy
(2,688 puan) tarafından
Beta hcgne hiç bakılmadimi? 
tarafından
Bakildi 1457 civariydi ilk öğrendiğimiz de bugün 543 cikti yani dusuyo betam yukselmiyo
(2,688 puan) tarafından
O yüzden göremiyorsun canim artmak yerine düşüyormuş hayırlısı olsun yine olur inşallah
0 oy
(800 puan) tarafından
6 hafta  için çok erken daha

Hcg düzenli artıyorsa 10 haftaya kadar bile bekleyip duyan var 

Aceleci davranmayın
tarafından
Benim betam dusuyo canim artmiyo
0 oy
(930 puan) tarafından
Bende öyle oldum tahlillerde hamileyim ama kese gözükmedi hiç kimyasal gebelik dedi doktor istersen kürtaj ol dedi ister bir kaç gün bekle  o kanamayla atılır dedi ve öyle oldu 2.günü kanamam oldu 15 gün sürdü bitmesi kanamamın ebe kürtaj iyi degil demişti zedelerler dedi olmadım adet kanı gibi attım sonra tahillerimde rakam 0 a düştü binlerden 
tarafından
Benim betam da hic yukselmedi hep dusuk cikiyo buyuk ihtimalle bende kimyasal gebelik geciriyorum :(
0 oy
tarafından
Kimyasal gebelik geçirmiş olabilirsin 
tarafından
Kanaman oldu mu peki
tarafından
Evet oldu hemen hastaneye gittim zaten 4 haftalikken olmustu doktor yerlesme kanamasi olabileceğini bi sorun olmadiğini soyledi
tarafından
Büyük ihtimalle kimyasal gebelik canım
tarafından
Hayirlisi boyleymis der geçerim canim 10 aylik oğlum var rabbim ona can sağliği versin
tarafından
Amin canım

İlgili sorular

+1 oy
5 cevap 542 göst.
15 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 403 göst.
29 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
15 cevap 498 göst.
28 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu