0 oy
143 göst.
Diğer kategorisinde (867 puan) tarafından
Kizlar bugun tam bir hafta oldu. Kullandiktan 2 gun sonra oglumda yavastan istah konusunda belitiler vardi. Yemek yemesi bir tik artti. Yani yemek icin agladi bir ara hatta. Cok güzel gidiyorduk kiii birden kulak ağrısı ishal ve ates basladi ve tekrar istahsiz olmaya basladi ve bugun karadut ozunu veremedim. Yarin tekrar devam edecegim. Demem o ki kizlar gercekten ise yaradi demek ki devamli kullansam etkisini cok iyi göreceğim

1 cevap

0 oy
(3,290 puan) tarafından
Hangi marka aldın canım
(867 puan) tarafından
Bir aktardan almistim. Soguk sıkım ve seker icermeyen. Su an oglumu uyutuyorum dolabtan bakar yazarim buraya canim. Ama farketmez markasiguk sıkım olsun ve seker ilavesiz olsun
(3,290 puan) tarafından
Nasıl içirdi benimki içmedi pekmez denedim sulandırılmış yaptım onu da almadı şırıngayla da çıkarıyor
(867 puan) tarafından
Canim siringa ile veriykrum ben de. Sabah kalkar kalkmaz siringaya biraz alıyorum oglumun agzina zor bela yavas yavas bosaltiyirum aglasa da yutuyor ama artik alismisti ki işte hastalandi yine
(3,290 puan) tarafından
Tamam canım çok sağol
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 50 göst.
23 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Kadriyendc (640 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 91 göst.
6 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde mugetoprak.38 (137 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 48 göst.
31 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde heygirls (400 puan) tarafından soruldu

381,418 soru

11,418,820 cevap

34,975 kullanıcı

...