0 oy
105 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (435 puan) tarafından

Herkese merhabalar, 28 haftalık ikizlere hamileyim. 

6 yıldır deli gibi isteyerek belki de hergün gözyaşı dökerek, tüp bebek tedavisiyle hamile kaldım. 

Ruh halimi nasıl anlatsam bilmiyorum. İnanılmaz derecede boğuluyorum. Göğüs kafesimde öküz oturuyor sanki. Kafam darmadağın. Neden böyle oldu ki? Kendimi teselli etmeye çalışıyorum. 
Çok şükür Allah nasip etti ya olmasaydı ya hiç hamile kalamasaydim. Ya düşük olsaydı ya bebeklerde bir sorun olsaydı vesaire diye sakinleşmeye çalışıyorum ama olmuyor. Bebeklerim doğunca da böyle mi olur? Ya sevemezsem ya kabullenemezsem naparım ben? 
Sürekli ağlıyorum psikolojim bozuldu, kendimi iyi hissetmiyorum. Hamile kalmadan önce bebek kıyafetleri görünce içim kıpır kıpır olurdu şimdi olmuyor. Kaybetme korkusu da var maalesef riskli hamilelik geçiriyorum. 
Hersey yarım yamalak gibi, herşey dağınık gibi, hiç bişey düzene oturmayacak gibi...
Şimdiden kendimi çok yorgunz bitkin, halsiz hissediyorum. Bebekler doğunca nasıl bakacağım? Ruhum sıkılıyor, nefesim daralıyor. 
Lütfen bunun gelip geçici bir durum olduğunu söyleyin. 
Şu anda benim heyecanla hazırlık yapmam lazım. Bebeklerin kıyafetlerini, besiklerini hazırlayıp süslenen lazımdı ama içimden gelmiyor. 
Eşimle de sorunlarımız var son zamanlarda.
Siz de yaşadınız mı bu durumları? 

3 Cevaplar

0 oy
(75 puan) tarafından
Eşinden destek görememen biraz böyle düşünmene sebep olmuş gibi geldi. Çok mu büyük sorun halledilir mi? Bide inşirah suresini oku canım için ferahlar
(435 puan) tarafından
Maddi sorunlar maalesef. Bugüne kadar çok şükür çalışıyorduk, yiyorduk içiyorduk. Biraz birikmiş paramız vardı. Maalesef sanal parada kaybetmiş o parayı. Bende doğum iznine ayrıldım. Kendisinin işi de sezonluk olduğu için şu an doğru düzgün işi yok. Daha bebeklere bir çorap dahi alınmadı. Şurada doğuma ne kaldı ama ne para var ortada ne de beşik ne kıyafet..
(75 puan) tarafından
Çok haklısın gerçekten inşallah eşinle arayı düzeltince gerisi hallolur Allah'ın izniyle güzel sabrının sonunda mucizen gerçek olmuş ve selameti bulursun inşallah Allah içini ferahlatsın. bebeklerin bereketle gelsin inşallah
(435 puan) tarafından
Amin inşallah teşekkür ederim.
-Reklam-
0 oy
(795 puan) tarafından
Benimde 28 haftalık çok duygusalım herşeye ağlıyorum tek olduğum zmn aklıma biseyler geliyo ve saatlerce ağlıyorum 
(435 puan) tarafından
Gelip geçici bir durumdur umarım. Sanki artık hep böyle hissedecekmişim gibi geliyor, hiç düzelmeyecek gibi
(795 puan) tarafından
Ya inşallah düzelecek iyi düşün gebelik çok etkiliyo korku oluyo ister istemez ama hep iyi düşün inşallah bisey olmaz
0 oy
(75 puan) tarafından

image

Vcanım bunlar iyi geliyor elini karnına koy oku inşallah düzelirimage

image

(435 puan) tarafından
Ay inşallah çok teşekkür ederim sağolun
(75 puan) tarafından
Ne demek inşallah herşey en hayırlı şekilde olur

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 164 göst.
17 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Papatyalar (1,131 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 63 göst.
18 Nisan 2022 Aile kategorisinde Zehrabnm (116 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 114 göst.
21 Nisan 2021 Diğer kategorisinde Sevilremzi (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 116 göst.
11 Mart 2021 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu

381,125 soru

11,409,981 cevap

34,946 kullanıcı