+1 oy
375 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kzlar oglum tek cocuk evdede tek beni goruyor bu yuzden kalabaliga alişkin degl bende avmye goturdum orda cocuklarin oynadigi alan var oraya soktum 1 saat kadar oynattim cocuklarla ama gelen cocuklar hep buyuktu 3 yasinda idi en kucugu benim oglum 21 aylik acaba acelemi ediyorum zamanla açilirmi kendisi annem demisti sık sık cocuklarin icine sok diye avmde biraz uzak bana bugun goturdum ama oglumu öglen uyutmadim şimdi uyudu kesin 12ye dogru uyanir

Yani goturdugm zamanlar uyutamam cunku oglen 1 gibi uyur 2 bucuk gbi uyanir yemek bulasik derken zaman hizli gecyo

Siz olsaniz gotururmusunuz yoksa uykusunumu uyutursunuz

10 Cevaplar

0 oy
(319 puan) tarafından
Uykusunda uyurken isini yap uyandiktan sonra gotur, hem yorulur aksam erken uyur hemde duzene girer uykusu . Keske bende goturebilsem 
(319 puan) tarafından
Esimden izin yok disari cikmamiza
tarafından
Guven sorunumu var niye izin vermyo
tarafından
esımden ızın yok dısarı cıkmamıza ne acı bı cumle sebebını bılmıyorum ama uzuldum eş bıle olsa sana bunu yapmasına ızın verme
(319 puan) tarafından
mecbur katlaniyorum
tarafından
Neden mecbur konusmuyor musunuz cocugun var bıde yanı ne zamana kdar cıkmayacaksınız
-Reklam-
0 oy
(121,289 puan) tarafından
biz goturuyoz yanu esim hafta sonlari oyun evkerine goturuyo cokda faydasi var
tarafından
Benim eşim hep calsiyor herseye ben kosturuyom
(121,289 puan) tarafından
bizdede oyleydi simdi benim problemlerim var o yuzden hafta sonu herseyi yapiyo esim
0 oy
tarafından
Canım benim kızım da  ben ve 6 aylık kardeşinden başkasını görmüyor ama aşırı dışa dönük yapisaldir muhtemelen . Şimdi her yer hastalık canım sık sık avm ye götürsen hastalanır kış günü diye düşünüyorum 
tarafından
Bende oyle dusunuyorum bugun biraz gunesliydi hava ondan ciktik
0 oy
tarafından
Arada götürüyorum AVM yakın ama bana uyku saati problem olmuyor bu yüzden oyun okuluna vermeyi düşünüyorum çünkü gerçekten kalabalıktan nefret ediyor ama çocukları seviyor benimki 
tarafından
Ben ilk kez goturdm tabi biraz uzak durdu ama aglamadi ben aglar saniyodum zamanla alisrmi
tarafından
Bende girdim iki üç sefer yanında sonra biraz alıştı illaki zamanla alışır
tarafından
Tamam canm yarinda ckaraym o zmn
tarafından
İlla AVM şart değil kuzu mesala park yakınsa orasida olur hem açık hava
tarafından
Orasida yakin degl avm ile mesafeleri ayni soguk diye avmyi sectim yazin hep parktaydik
0 oy
tarafından
Sosyal anlamda gelişimi için faydalı olur tabikide. Hergun götüremezsen de haftada 2-3 gün götürebilirsin. Kış ayında ben de genel de oyun alanlarına götürüyorum.
tarafından
Anladim o zaman goturmeye gayret edeym ama hava cabuk kararyor olmadi yemegimi aksamdan yaparim
0 oy
tarafından
Götür bizimde avm ye gttiğümizde uyku saati bozuluyo ama çok aktif oluyo herseyi öğrendi yazında hep parka götürdüm çok sosyal bi çocuk oldu alışır götür sen
tarafından
Daha ilk kez goturdum biraz uzak durdu beni istyo yaninda hep ben oynattim cocuklarla oynatmaya calsitim alişrmi acaba
0 oy
(920 puan) tarafından
Arkadaş çok önemli kuzum oğlum üç buçuk yaşında kendi yaşıtları ile daha mutlu daha çok konuluyor onları örnek alıyor açıldı valla bende senin gibi uyutuyordum ama bu böyle olmaz dedik eşimle milletin çocuğunu ya buluruz ya bulamayız bir arkadaşı olsun diye kardeş yaptık inan biri 9 aylık diğeri 4 e yaklaştı işte nasıl ortada oynuyorlar gör ne kıskanma ne birşey o yemek yiyor büyükte yiyor biri uyur diğeride uyur 
tarafından
Bende bebek istyorum ama biraz kilo fazlam var vermek istyorumda cok yoruluyorum yemezsem halsiz kaliyorum
(920 puan) tarafından
Hayırlısı olsun kuzum bak benimki üç yaşında 100 e kadar saymayı öğrendi arkadaşları büyük olunca sürekli görünce oda öğreniyor ingilizce renkler sayılar biliyor yazmaya da başladık onlar yapıyor oğlum bizde yapalım diyorum yeminle çok faydalı arkadaş deyip geçme ayna oluyorlar
tarafından
Avmye gotursemde faydasi olurmu
(920 puan) tarafından
Olur tabiki herşey özgüveni gelir konuşması artar
0 oy
(355 puan) tarafından
yürüyüş yada parka git, babası berbere götürsün hep sen olma yanında
tarafından
Esim cok calsyo
0 oy
(979 puan) tarafından
Valla cnm bnm oğlum 3.5yasinda ve çok kalabalık ailede büyüdü aile apartmanı çocuk çok fakat ben oğlum hala çekimser kmseye yanaşmaz korkar bi türlü acamadim. .. senin ki daha küçük bnce
tarafından
Insallah aclr bnm oglumda seninkide
(979 puan) tarafından
Aminnn insallahh
0 oy
(14,571 puan) tarafından
Öğleden sonra git yaz geliyor parka çıkarsınız her gün benim kızımla aynı seninki de biz biraz bekliyoruz burda AVM kalabalık oluyor hepsi baya büyük çocuklar kızımla oynayacak yaşta değiller ondan oraya sokmuyorum 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 192 göst.
23 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sebnem (141 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 187 göst.
28 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zehra.. (1,787 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 223 göst.
0 oy
6 cevap 494 göst.
20 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

399,730 soru

11,956,837 cevap

36,123 kullanıcı

...