0 oy
332 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (101 puan) tarafından
Kızlar kızım 7 ay 10 günlük hala doğru dürüst oturamiyoruz doğru düzgün emeklemiyor dün eşimin devresi gil geldi hala emeklemiyor mu diyor gerilim geriliği mi ya bu geri geri sürünüyor dönüyor ama emeklemiyor oturamiyor

21 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bazıları geç emeklio canm üzülme ya .. 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Her bebeğin gelişimi farklıdır kimseyle kıyaslama ama oturmasına falan yardımcı ol ilgilen 
0 oy
(1,007 puan) tarafından
Oglum 10 aylıkken desteksiz oturmaya basladı yavaştan 11 aylıkken emekleme basladı canım acele etme. Kimseyle kıyasa girme izin de verme. Bebekler vakti gelince herşeyi yapıyorlar :)) 
0 oy
(1,428 puan) tarafından
Offf bazen annelere şaşıyorum 7baylık bebe napsın Allah aşkına yaa okudukça sinir oluyorum 
(101 puan) tarafından
hanımefendi sinir oluyorsaniz cevap vermeyinn
0 oy
(1,297 puan) tarafından
Bizim acelemiz yok ne zaman emeklerle de geç.onlara ne 
0 oy
(1,988 puan) tarafından
Daha anca oğlum 8. Ayın sonunda emekledi 

10. Ayda tutunup yürürdü 

Oturmasida 9. Ayda tamdı desteksiz yani 

Yaşından öncede desteksiz yürümeye başladı 

9. Ayda emekleyen de var 

Hiç emeklemeden yuruyende var 

Boşver milleti ayy
(101 puan) tarafından
Öyle yaptım kuzum bosveriyorum zaten
0 oy
tarafından
Canim benimki 10 aylik oldu daha yeni 1 hafta olacak emekliyor 
0 oy
tarafından
Yaa elaleme bakmayın valla sinir olurum öyle insanlara geri geri gidiyorsa yakındır emeklemesi dahada 7 aylık küçük canım benim oğlan 9 aylıkken emekledi oturdu 15 aylıkken yürüdü ne olur 2 3 ay sonra emeklese yürüse sağlığı yerinde olsun yeterki 
(101 puan) tarafından
Öyle tabi cnm takmadım zaten kız  burda hele bi sorayım dedim aynı durumj yaşayan var mı diye
0 oy
(920 puan) tarafından
Kız korkma benimkide 7 aylıktı yapmadı valla 8 . Aya girdi kendi kendine oturdu düşün bugün abisini lavaboya götürdüm kendi oyuncaklarının içine oturdu yüzüstü gidiyor kanepeye turturuyorumbir baştan bir başa gidiyor daha ayı küçük kuzum telaş etme 
(101 puan) tarafından
Sagulsn. Cnm
0 oy
(988 puan) tarafından
9 aylık sadece bı yürütecte duruyo gerı gerı gıdıyo yerde benimkide emeklemıyo kendı cocugu 7 aylıkken yurumusmü bosver takma her cocuk bır degıl
0 oy
(444 puan) tarafından
Kızım 7 aylık tutunup yürüyor kuzum ama ben 2 aylıktan beri yüzüstü 5 10 dk tutuyordum kasları güçlensin diye. Daha sonra koltuğa minder koymuştum küçüktü o zaman o eğimle dönmeyi öğrendi daha sonra hep yere bir şey serip orada oynattim süründü emekledi şimdi koltuğa tutunuyor ama bu her bebekte o kadar farklı ki. Bence biraz şans işi, bebeğim dönmeyi öğrenmeseydi belki şuan emeklemiyordu yani ben kesinlikle gelişim geriliği olduğunu düşünmüyorum bir bakmışsın bir anda kalkıp koltukların kenarında geziyor hiç belli olmaz kuzu kimseyle de kiyaslama her bebek farkli kimi geç yürür kimi geç konuşur 
0 oy
tarafından
Zamanı var demek ki her çocuk bir değil acele etme canım 
0 oy
tarafından
Geri surunmkte emeklmk bazıları öyle surunuyir devrnzde boş konusms milletin bebgne yorum yapani hiç sevmm bu niye konuşmuyor bu niye yurmuyor bu niye yemiyor agznin üstüne bi vurcn canını sıkma bazilri emklmdn yürür biz hiç emklmdk bir yas dediği gün yürüdü
(101 puan) tarafından
Haklısın kuzum ya
0 oy
(52 puan) tarafından
Geri kalmamiski benimkide öyle 8 aylık hala emeklemiyo ancak düşmeden oturmaya başladı.. hepsinin gelişimi farklı canım 8 aylık yürüyen var ama konuşması geri mesela 
0 oy
(1,097 puan) tarafından
Emeklemeden yürüyen bebeler var 
0 oy
tarafından
Bnm kız 10 aylıkken emekledi 1 yaşina simdi daha yürümüyor. Bazilari erkn yürüyor 
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Sabret olacak
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Çok normal canını sıkma kimseyi dinleme 
0 oy
(1,921 puan) tarafından
Bu millet ne bilmis benim kizim 10 aylik yurudu ama oglum 11 e girecek daha bi iki emekliyor karnin ustumde surunuyor takma sen milleti oturmayida gec oturdu belki 8 aylik falandi 
0 oy
(909 puan) tarafından
Oğlum da ne emekleme olmadı dönmesi. İse çok azdı. Yürümesi. Erken oldu. Çok takılma çevreye her çocuk kendine özeldir

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 100 göst.
10 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Sermir (311 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 111 göst.
26 Nisan 2022 Aile kategorisinde Ahmet&fatmanur (34 puan) tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 153 göst.
26 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Esila65 (716 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 485 göst.