+1 oy
702 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Ya bir bebek hiçmi  uyumaz salamakta dizlerim tutumuyor artık afedersiniz  götü yere yapıştı ama uyumuyor  çığlık çığlığa ağlıyor yarında orucum sahurda yapamıyorum ve dünde beri sadece 1 saat uyudum ne yapsam ki bu arada kızım 16 aylık 

20 Cevaplar

0 oy
(932 puan) tarafından
Dur canım önce sakin ol sürekli uyku problemi var mı geceleri yeni birşey mi
tarafından
Yeni 3 gündür toplasan 2 saattir uyumamışım hasta bide
(932 puan) tarafından
O zaman belli ki geçici birşey canım dediğin hastalıktan olabilir
tarafından
Ola bilir ama bende bitim
-Reklam-
0 oy
(319 puan) tarafından
Birak kendi haline askim biraz hic durmuyorsa tv izlet bise yap kendi kendine dalar insallah ne kadar usteleyince o kadar inat tutuyor uyumuyolar sal gitsin
tarafından
Vale eskiden öyle yapardım 3 gündür hasta çığlık çığlığa  kalıyor sağlamayı bırakıntıgım an
(319 puan) tarafından
Kiyamam dua ac dinlet de uyur benimkiler oyle cok agladiginda yapardim sakinlesirlerdi uyurlardi faydasi olur belki yap sende
tarafından
Deniyecwm çok teşekkür ederim Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Ah kuzum ya küçük oglumu ayağımda sallamaktan Çorabm ayağimda tavaf ediyordu aklıma o geldi 
tarafından
Vala benimde pişman ayağım çorabım hepsi isyan ediyor
tarafından
Gülme kız az kaldı yenisi geliyo benim yine
tarafından
Zor gerçekten çeken bilir sabret
(2,375 puan) tarafından
Abovvv sil baştan sağlıkla kucağına al inşallah
tarafından
Amin canm aynn sil baştan 4.bebem
0 oy
(1,368 puan) tarafından
Sabret canım en zor günler geçmiş az kalmış. Diş bitince rahatliyosun
tarafından
Vala artık uykusuzluktan  çıldıracam
0 oy
(920 puan) tarafından
Kuzum kaynanam derki bebek ya altının pisine ya karnının açlığına uyumaz bu ikisi de yoksa tavsiyem ben kullanmıyorum ama buradaki arkadaşlsrdan okuyorum bay bay night kullan hem senin gecen sefil olmasın hem bebeğin bünyesine yazık 
tarafından
Ya doktora yazmasını söyledim yazdı eczacı vermemiş
(920 puan) tarafından
Olsun sen anason sabret kuzum Allah başka dert vermesin tabi bana söylemesi kolay
tarafından
Vala artık yerden kalkamıyorum tek istediğim şey bir tuvalet  gidip sahur yapıp uyumak
(920 puan) tarafından
Allah şimdiden kabul etsin kıyamam sana ben :(((
tarafından
Sagol canım benim Allah razı olsun
0 oy
(1,766 puan) tarafından
Ne uyumadı diye kendini öldürecek misin 
tarafından
Evet neden olmasın
(1,766 puan) tarafından
O zaman benim 14 ay önce kendimi öldürmem lazımdı
(1,766 puan) tarafından
O zaman benim 14 ay önce kendimi öldürmem lazım
0 oy
(2,375 puan) tarafından

1 buçuk 2 yas arası çok sıkıntılı galiba benimkide öyle bugün kaç kişi post açtı herkes ayni dertte valla tek degilmisim ben onlar uyumadan yemistim neyseki Allah kabul etsin inşallah kaldır belki oda açtır birlikte yeyin yatin 

tarafından
Hasta gözünü açamıyor
0 oy
tarafından
Canm hastyms Zatn bir duş aldrsydn karnnda doyursaydn yatagna yatrsaydn bitane de uyku arkdsi ver eline sarılıp uyusn niye eziyt ediyosnz uyku egtmi vermdn mi 
tarafından
Canım ne yaptıysam bir lokma yemek yemedi bu gün duş aldırdım uyku egtimi veremedim y
tarafından
Hastyms annesi idare etcen biraz ozmn
0 oy
tarafından
31 aylik ve 5 aylık bebegim hala sallıyorum ikisini birden :D ben nr yapayım peki cnm. 

Once sinir bastı sonra dua edip sabir cektim gecti gitti sinir hagaaahha :D
tarafından
İnşallah  hep  gülersin öyle Allah bize yardım etsin inşallah
tarafından
Amin canim Allah senide güldürsün. Sol kolum tutulmus ağrısından duramıyorum besik sallamaktan. Biri besikte biri ayagimda o sekilde sallıyorum
tarafından
Anam kız senin işin daha zor Vala rabim yardım etsin  benimde 5 yaşındaki oğlum uyudu kızımda direniyor bakalım nereye kadar
tarafından
Masallaj senin ki büyük. Benimkiler küçük;)
tarafından
Vala büyütene kadar kadar canım çıktı ve hala uyumurlar ya
0 oy
(988 puan) tarafından
Kendını öldürmek ve annelik kolay mı her guzellıgın bı zorluğu vardır hayırlı işler :)
tarafından
Biliyorum kolay değil ama artık yoruldum
0 oy
(489 puan) tarafından
Şimdi akşamları bı çocuğun horul horul uyuması gerekiyor benimki 2 aylık bezle bağlıyorum onu Kunak gibi ama çok sıkı değil alıştı şimdi gece gündüz uyuyor
tarafından
Kız benimkide iki aylıkken  uyurdu büyüdükçe huyu değişti ya
0 oy
(3 puan) tarafından
Bebegim olsunda gunlerce  uykusuz kalayim diyen milyonlarcaa insan varken bence oldugu icin once sukur et insanlar senelerce ugrasiyor agliyor cocugu olsun diye ama olmuyor ben oglum 4 yasinda naptiysam uyumak bilmiyor dort senedir uyku nedir unuttum gece gunduz uyumaz yinede sukrediyorum en azindan artik var bende ilk zamanlar senin gibi kendi kendimi yiyodum baktim olmuyor napsamda artik kendi haline biraktim 
tarafından
Biliyorum aşkım Rabime binlerce kez şükürler  olsun gerçekten  gidip kendimi öldürmem ama çok yoruldum dayanacak gücüm kalmadı
(3 puan) tarafından
Cok iyi anliyorum aslinda seni yoran uyumamasi degil aglamasi benim oglumda cok aglardi hic durmazdi tektim esim yoktu bi bucuk yasinda bide kizim vardi cok zor gunlerdi ama gecti bi oglumun uyumamasi var en azindan aglamiyor artik
tarafından
Benimde şuan eşim yok oğlun var 5 yaşında o uyudu ama kızım uyumuyor ya tabi ağlama sabaha kadar uyanık kalalım ama ağlıyor
0 oy
(1,741 puan) tarafından
16 aylik oglum da  ayni 10 da basladim sallamaya 1 saatte uyudu 1 e kadar 2ckere kalktı en son tamamen kalktı şimdi hala uyutmaya çalışıyorum dertleri dis sanırım 4 tane azi dis patlattı daha da en arkalar geliyor galiba  bende Niyetliydim basm  cok agridi gun boyu ilaç ictim yemekten sonra o da karın ağrısı ishal yaptı suan bitik durumdayim
tarafından
Vala benim kızın dişleri patlıyor bir kaçtane ateşide var bende saat 11 den beri salıyorum ve hala salıyorum nereye kadar artık sana çok geçmiş olsun ne olacak bizim bu halimiz
(1,741 puan) tarafından
Sagolasin cnm ama sabırlı ol sende inamnçoğumuz ayni durumdayız ama onların agrisi daha beter dün gece mesela sabaha kadar uyanmadı bu gece de böyle tam tersi oldu hem büyüyorlar hem dis çıkarıyorlar disler bitince onlar da bizde biraz daha rahatlicaz inşallah canları sağolsun
0 oy
(2,633 puan) tarafından
Kalk sarl cocuga, inşirah suresini aç bide. Şifa olsun inşallah
tarafından
Vala çocuk ayağımda bir o yana bir bu yana salıyorum teşekkür ederim  duayı açayım inşallah uyur ya
0 oy
(780 puan) tarafından
Oğlum da 1 yaşında 4 gündür sürekli sallıyorum hasta yavrum tek iyi olsunda birazcık uyusa kıpırdamıyorum bile dinlensin vücudu diye bence sakin ol orucu tutmak zorunda değilsin nafile orucu sonuçta 
tarafından
Vala benimde hala bu saate ayağımda salıyorum uyusun  biraz die
(780 puan) tarafından
Aynen valla bide büyük oğlum var erkenden oda kalkıyor 4 gündür bizde de hiç uyku yok sürekli hastane ev arası gidip geliyoruz rabbim sifalarini versin onlar iyi olsun tek biz uykusuz aç kalalım
0 oy
tarafından
Canım.bence bu kadar yıpranacagina bir uyku eğitimi ver konuş iyi bir yerle iyi birine danış öde parasını kurtul bak yapanlar çok memnun sana da günah uykusuzluk demek hersey demek
tarafından
Genelde uyuyor ama hasta
0 oy
(319 puan) tarafından
Ben 8 aydır hiç uyumuyorum . Doktor yüksek enfeksiyon dedi yatış verdi ama bitane daha çocuğum var küçük o yüzden kabul edemedim 
tarafından
Bende 16 aydır
0 oy
(3,249 puan) tarafından
Diş falan mı çıkartıyor büyük aslında ağlıyorsa belki bi yeri ağrıyordur annesi. Sabırlı ol canım onun sana ihtiyacı var. Gündüz uykusunu ne kadar uyudu belki o yüzden uyumuyordur 
0 oy
(119,338 puan) tarafından
kok dislet falanmi geliyo
tarafından
Aslında dişleri de geliryor
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Hasta mi canim

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 635 göst.
8 Ekim 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu