0 oy
3,194 göst.
Diğer kategorisinde (520 puan) tarafından
Esim denen pislik bnı 10 gibi aradı arkadaşlarla mangal yakcaz geç gelirim dedi bnde geç kalma tamm dedim snra saat 2 oldu yok 3 gibi geldi icki icmişler neredeydin mangal yaktık dedi telefonuna bktım bi pavyona gitmiş npcm bilmiyorum şu an sinirden ağlıyorum 

23 Cevaplar

+1 oy
(687 puan) tarafından
Çok haklısın sinirlenmekte cnm ama çok üstüne düşersen daha beterini yapar en iyisi yarın sende güzel giyin süslen yarın kızlarla takılın durum yap ne bilim kendine değer ver ki eşinde ileri gitmesin
(687 puan) tarafından
Sen nasıl bildin gittiğini kendisi mi söyle di ve bildiğin halde daha konuşmadın mi  bn olsam yastıkla boğardım adamı neyse büyük konusmum rabbim herkesin evine huzur versin cnm
(520 puan) tarafından
O geldi işte telefonu şarja taktı odaya Bn dedim burda yatma ickili sın bebege kokar dedim gtti telefonuna bktım resim cekinmis ler silmiş çöp kutusunda gördüm birsey demedim daha npcm bilmiyorum elim ayağım titriyor sinirden bagirmamak kavga etmemek için
(687 puan) tarafından
Cnm bnm ya allah onu bildiği gibi yapsın sakın yanına kar bırakma yoksa dewam eder tavrını çok pis koy
(520 puan) tarafından
Aynn ne yapcagımı düşünüyorum ne yapmam lazım ya ben bundan ayrılcm yada kavga edip hiç bisi olmamış gibi davrancm ama Bn bunu yapamm
(3,551 puan) tarafından
Pavyonda aldatma olmaz canım. Sadece oynayan karıları erkek leri izler içki içerler. Ama tabi kötü davranış. Ankara nın adı çıkık bu konuda
-Reklam-
0 oy
(10 puan) tarafından
Canim pavyon oldugunu nasil anladin belki ickili mekandir sadece
(520 puan) tarafından
Resim bu bna pavyon gibi geldi
0 oy
(1,024 puan) tarafından
Erkek milleti işte :(
0 oy
tarafından
Ben olsam burnundan getiririm hayırdır ya evli adam o ne pavyonu ! 
(520 puan) tarafından
Bnde getrcem ya bosancam yada bilmiyorum burnundan getrcem e sonra yine aynı olursa
tarafından
Boşanma kız pavyona para vermiş sende çatır çatır parasını ye.. boşanmak ona ödül olur
(520 puan) tarafından
Ay cok zoruma gdiyor ama kndimi zor tutuyorum.
tarafından
Vallah içindekileri dök rahatla evli bir adamın oraya gitmemesi gerektiğini söyle
(520 puan) tarafından
Soylucem onları ona neler etçem de ona bir ders vermem lazım ama nasıl
0 oy
(301 puan) tarafından

Gazino gibi bir yer de olabilir istek sarkida bulunmus sanki .  Neden yalan soyledigini sor . Ilk yapılan yanlışların hata, ikinci kez yapilan yanlislarin salaklik olacagini hatirlat ve bi kez daha olmasin demelisin bence. 

Gittigi yer pavyonsa bile kadinlarla oturmak zorunda degil yaninda erkek arkadasiyla uc bes sarki turku dinleyip biseyler icmis olabilir. Sen gazino mu pavyon mu bunu bosver de sana yalan soylememesini sağla . Kendini hemen aldatılmış hissetme haklisin cok igrenc bisey ama bağırip cagirma guzelce sor konus bence 

Kisasa kisas yapma yani sakin bi benzerini yapmaya calisma sen annesin yuce bir varlıksın kendini kucuk düşürme.  . En guzeli sakince konusmak bence
(301 puan) tarafından
Kendine gore bisey yapmamis ama bi kadinin agrina gider guzelce konus canim arkadaşlarıyla eglenmek hakki olabilir ama yalan soylememesi lazim senin istemedigin bi yere de gitmemesi lazim . Sakin yaklaş yargilamamaya calis .  Bircogumuzum ortak sorunu saglikli iletisim kuramıyoruz
(520 puan) tarafından
Aynn cnm iletişim kuramıyorz çok ağrıma gtti yani ona olan bütün inancım bitti
(520 puan) tarafından
Sordum neden yalan söyledin dedim arkadslar götürdü zorla diyor adam fotoğraf cekinmis bide zorla gden çekinirmi
(301 puan) tarafından
Yok kuzum zorla falan kimse kimseyi bir yere goturmez de işte yapmis bi hata . Bidaha olmamasi icin cozum bulmak lazim .sana yalan soylememesini sagla :(  her insan ufak tefek yalanlar soyler unutma , insana beşer demişler düşer de şaşar da . Sadece cok buyutme ,uzgunsun hayal kirikligin da var ama onune bak . Söyle açık açık yalan istemiyorum de.
(520 puan) tarafından
Aynn cnm dedim neler dedim neler insallah anlar
0 oy
(476 puan) tarafından
Canım pavyonsa bile şöyle bişi var bişi yaptı mı etti mi diye düşünme en fazla masaya sohbete gelir oyle ortamlarda kadın (yanlış anlama bu bile yanlış bence) pavyondan kadın çıkattırmazlar kuzum oyle bişi yapmaya kalksa ortalık ayağa kalkar sen kocanı ya karakoldan ya da hastaneden toplardın. Yalan söylemiş ama ki bu bence en büyük güvensizlik nedeni. Seni çok iyi anlıyorum canım Allah sana sabır ona da hidayet versin inşallah ne diyim. Ama sen sakin ol kendine yazık etme ona ne çektireceksen çektir ama kendini hırpalama lütfen.
0 oy
(119,355 puan) tarafından
aglama aglat        
(520 puan) tarafından
Aglaticam insallah
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Pavyon değilde  içkili mekan bence  ama sana yalan söylemiş  önce bunun onune geç canim sakince konuş

(520 puan) tarafından
Valla maltepe de bir yerde konum o gösteriyordu bu konuşabilsem ah
0 oy
(808 puan) tarafından
Kredi kartını yada banka kartını al sonuna kadar harca hesap sorar gelince ozaman pavyona gidince sorun yok kendime harcayincami sorun de bide kartların dokümanında bak nereye harcamış gorursun
(520 puan) tarafından
Aynn öle görecek o para nasıl harcanıyomus
0 oy
(6,381 puan) tarafından
Nereye gittiğinin bir önemi yok. Karakterli, kendine ve sana saygısı varsa çıplak kadınlar olsa bile dönüp bakmaz. Güven çok önemli. Ama sana yalan söylemiş bu yanlış. Her ne olursa olsun dürüst davranması gerekirdi. Yani umarım sende eşini çok sıkan biri değilsindir. Kadın erkek fark etmez hayatına müdahale edilmemesi gerek buda yalana iter insanı çünkü. 
(520 puan) tarafından
Aynn öle çok sıkan biri değilim aslında ama bilmiyorum
0 oy
(93 puan) tarafından
Pavyona benzemiyor kendin pişir kendin ye yerleri oluyor veyahut türkü bar da olabilir
(520 puan) tarafından
Valla bilmiyorum ki Bn neresi
0 oy
(920 puan) tarafından
Valla sinirlenmekte haklısın iyi bir strateji bulmazsan anlamadı zaten deyip daha çok gizli işler yapar ayrıca neden yalan söyler bir insan acaba kaç kere söyledi al akılda deli sorular 
(520 puan) tarafından
Aynn öle npcm ne bulcm bilmiyon çökmüş durumdayım
0 oy
(319 puan) tarafından
Canimm adi ustunde pavyon, gider oturur eger bol parasi varsa masaya cagirir iki laf sohbet ordan cikinca o kadinlar baska masa bulur. Evet sana soylememesi aldatmak oluyor seni ama benimki 6272646722 kere aldattigi icin beni artik normal geliyor kendine bak kendini iyi hisset pesinden kosma kosustur bosver ben ne zamandir takmiyorum o zamandan beri aldatmiyo 
(319 puan) tarafından
Bilmez miyim... esimin sirtinda tirnak izleri gördüm, eve sarhos gelirdi banyo yaptirirdim binevi gusulunü aldirirdim benden iyi kimse bilemez heralde
(520 puan) tarafından
Ay inanmıyorum canım nasıl dayandın sen
(920 puan) tarafından
Ay çok üzüldüm kuzum
(319 puan) tarafından
Allah sabrini veriyor bi sekilde. cocuklarim icin katlaniyorum bayadir bisey yok ama alismis gotte don durmazmis, yine yapar ama srtik takmiyorum cocuklarim büyüsün okula gitme vakitleri gelsin bir gun daha sabretmicem
(520 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım insallah birdaha yapmaz
0 oy
(9,623 puan) tarafından
Gebertirimm.        
(520 puan) tarafından
Bnde bi kndine gelıyım
0 oy
tarafından
erkek arkadaşlarına uymuştur. erkekler birbirleriyle çok uğraşıyolar. gelmem ben dediyse bile kılıbık vs diye kızdırmış olabilirler. bence burda önemli olan şey, fotoğrafların derecesi neydi? arkadaşlarını mı çekmiş kızları mı? 
(520 puan) tarafından
Esim çekmiş selfi yapmışlar 3 u
0 oy
tarafından
Napacn mi agzna su.cip bosayacn başkasına dokunms ya zevk alms başkasndn Lutfn hazmetmyn böyle şeyler i
(520 puan) tarafından
Bnde hazmedemiyorum sinirimden sabaha kadar uyumadım
0 oy
(520 puan) tarafından
Kızlar konuştum hiç birsey yok gibi davranıyor ya ne ypcn sen benim nerde olduğumu diyo yalan neden söyledin diyorum ne var bunda diyor telefonda konuşuyoruz sabah gtti cnkü Bn kndimi zor tutuyorum bu kadar da bu insan arsz olurmu ya 
0 oy
(520 puan) tarafından
Esimle konuştum. Hiç umrunda bile degil nptıgini hatırlamıyor bile annmgile gitmeye karar verdim oglumun okulu var onu npcm bilmiyorum 
0 oy
(320 puan) tarafından
şimdi peki napmayı düşünüyorsunuz? olmuş ile ölmüşe çare yokken
(520 puan) tarafından
Aynn annmgile gitmeyi düşünüyorm Bi yandan evimi bırakmak istemiyorum çok çaresiz kldum oglumun okulu var bilmiyorum ya
0 oy
(1 puan) tarafından
Canim aynısı bana da oldu. 

Esim cikti aksam saat 9 benim arkadas kaza oldu söyledi.

Gece 2'de hala evde gelmedi. Yazdim. Bana dedi “kavga oldu karakoldayim” 

Saat 5’de evde geldi hemen baska oda yati. sabah iş için onu uyandırdım ama uyanmadi. Baktim telefonda bir arkadaşına pavyondan bir video göndermişti. Şok oldum. Saat 2de çekmiş o video ayni zaman bana karakoldayim yazdi. çok sinirliyim

Esim bilmiyor ben video gördum. Bence kaza olmadi o da yalandı çünkü başka bir arkadaşıyla pavyon gitti. 

Sen naptin? 

Ben esim söylecegim telefon sifre değiştirecek
(520 puan) tarafından
Bnde sordum tabiki arkads zoruyla gttim dedi kavga ettik baya çünkü çok sinirlendim bi kac gün annmgilde kldum snra yalvardı yakardı barıştım ins bir daha olmaz hatasını anlamıştır diye düşünüyorum

İlgili sorular

0 oy
27 cevap 825 göst.
22 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Gizemmm12 (394 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 149 göst.
30 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Sevgii-iyilestirir-8 (118 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 39 göst.
19 Mart 2024 Diğer kategorisinde Hatice4242 (390 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 229 göst.
15 Mart 2024 Diğer kategorisinde L5 (21 puan) tarafından soruldu

380,333 soru

11,388,094 cevap

34,891 kullanıcı

...