0 oy
335 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Giresun’da, henüz sadece 16 yaşında bir çocuk #SılaŞentürk “zorla nişanlandırıldığı” Hüseyin Can Gökçek adlı yaratık tarafından boğazı kesilerek öldürüldü!  Sadece katil değil, Sıla'yı çocuk yaşta zorla nişanlayan anne baba da en ağır cezayı almalıdır!

image

5 Cevaplar

0 oy
(13,151 puan) tarafından
Allah rahmet eylesin akşam gördüm çok üzüldüm 
tarafından
Yazik :(
-Reklam-
0 oy
(5,006 puan) tarafından
Allah adamın belasını versin bunu gördüm baktım ama zorla nisanlandirilmiyor diye biliyorum çocukla internet üzerinden tanışıyorlar  1 yıl nişanlı kalıyor sonra kız ayrılıyor adam hazmedemoyor . Allah'ın cezası adam barışmak için ısrar ediyor buda hayr deyince Malesef olay gerçekleşiyor
(155 puan) tarafından
21 yaşında. Gebersin inşallah
(589 puan) tarafından
Hiçbir şey yapılmıyor canım cezalar caydırıcı değil adalet yok daha çok canlar yanar
(5,006 puan) tarafından
O mu gebersin müslümanın katili mi Leyla'nın mi emine bukutun mu   blki daha niceleri hepsi içerde ve bigun çıkacaklar ama gidenler gelmeyecek..
(2,492 puan) tarafından
O da küçükmüş , icerde kiler de onlardan beter
Tencere dibin kara senin ki bende kara , diyorlar ya o misali

İdam istiyoruz ama bu turkiyede ne kadar doğru şekilde uygulanır diye düşünüyorum ağır suçlular varken gider adalet masum birini idam eder diye düşünüyorum çünkü türkiyede adalet böyle işleniyor maalesef
(9,677 puan) tarafından
21 yaşında adam da oda çocuk daha katil olacak kadar ne yaşadı ailesinden ne gördü onu düşünüyorum ben nasıl yetiştirdiler de böyle oldu yazık olan gencecik kıza oldu...
0 oy
(2,492 puan) tarafından
Şimdi gördüm çok üzüldüm 

Neden niçin bitmiyor bitirilmiyor ?

Sorun adalette mi kanunlar da mı ? 

Sorun nerde ? 

Allah rahmet eylesin 
tarafından
Sorun adalet yok, caydırıcı cezalar yok .. Herkesin yaptığı yanina kar kalıyor..  Olan ölene oluyor malesef
(2,492 puan) tarafından
Ülkece silkelenmemiz lazım o kadar battikki her konuda nasıl duzelecegiz acaba ?
tarafından
Bu saatten sonra zor düzelir..
0 oy
(7,637 puan) tarafından
Vah yavrum çok üzüldüm dün bi haberlere bakim dedim kahroldum bi kız daha hamile 18 yaşında onuda ** sevgilisi katletmiş bir anne müsveddesi bir pislik yirmi günlük bebeğine işkence ederek öldürmüş Allahım aklımızı koru evlatlarımızı iyilerle karşılaştır yarabbim:(
(2,492 puan) tarafından
Amin inşallah çok sagol canım Allah razı olsun ❤❤
tarafından
Cümlemizden canim❤
(7,637 puan) tarafından
Rabbim senin gibi anne yüreği taşıyanlara nasip etsin canım:(
tarafından
Aminnnn
(2,492 puan) tarafından
Aminnn❤
0 oy
(920 puan) tarafından
Ceza almaz kuzum anayasada serbest 16 yaşa anne baba izin verme hakkı verilmiş ne yazık kı Allah rahmet eylesin 
tarafından
Yasaya bak.. Böyle adalet sistemine sahip bir ülke de daha çok kadın, daha çok çocuk ölür..
(920 puan) tarafından
Aynen kuzum olan garibe oluyor

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 182 göst.
31 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Hersey-nasip (368 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 205 göst.
17 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Defne4567 (236 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 112 göst.
31 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Defne4567 (236 puan) tarafından soruldu