0 oy
162 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (4,943 puan) tarafından
Kızlar geçtiğimiz 12subatta e bebekte tekstil indirimi vardı tabi bn aldım ama dur bidaha varmı diye  sordurdum ayın 27 nde  tekrar olacak. Yazlık ürünlere zibinlara daha iyi bakın zaten indirimde birde yüzde 28tekrar düşüyor..  ikili zibinlar 23liraya aldım  en Uygun olarak çok güzel şeyler vardı paylaşmak istedim...

5 Cevaplar

0 oy
(1,297 puan) tarafından
Ay sağol cnm 27 sinde tekrar yazarsan çok sevinirim
(4,943 puan) tarafından
Kendimi alışverişe kaptırıp unutmasam inşallah ;) hatırlatacam  ;)
-Reklam-
0 oy
(253 puan) tarafından
Kıyafetlerde bı indirim göremedim ben, ikili tulum 92 TL ye aldım indirimde 86 TL di 
(4,943 puan) tarafından
Bn aldiklarimi atym bak bana uygun geldi
0 oy
(4,943 puan) tarafından

image

image

image

image

image

Ben bunları aldım  tutarına bakmadım ama hepsi 3035liydi zibinlar ikili 23

(253 puan) tarafından
Magzadan mi netten mi
(4,943 puan) tarafından
Magqzadan aldım bn
(253 puan) tarafından
Çok güzeller  bende doğum için alayım dedim tabi erkek de çeşit çok yoktu ayrıca dediğim gibi indirim çok az di. Zaten şok olduğum ilk şey  18 Ocak öncesi 7 TL olan zibinlar 17 TL olmuş. Çok fazla zam vardı.
(4,943 puan) tarafından
Bizim burdaki e bebekte bayadir 17olmus bn geçen yıl kızıma çeyiz yaparken 7 di . Ben bunları ayirtmistim arkdsm orda calsyr die akşama dgru 5 gbi gttm bişey kalmamıştı . Ama depolarında guzellleri vardı onlarida herhalde yine çıkarırlar bn bu indrmde yine gtcem guzl şeyler bulsam alırım .

Erkek gerçekten tek çeşit kızda daha minnak çeşit var dgrudur vala
(253 puan) tarafından
Güzel günlerde kullanın tatlım, hepsi çok tatli
0 oy
tarafından
Keske 3 4 yas olanıda olsa bakıyorum ama stok yok hiçte yenilemiyorlar
(4,943 puan) tarafından
Evet cnm  netten öyle o yüzden mağazasına gidyrm bn
0 oy
tarafından
Mağazada varmı bu indirim kuzum sadece online a özel mi kalıplar dar emin olamıyorum 
(4,943 puan) tarafından
Mağazada  oluyor cnm  online bnde pek güvenemiyorum olmasa tekrar göndermek zahmet o yüzden magazayi tercih ediyorum bide geç gidersen kalmıyor bn ürünlerimi tanıdık vardı die geç gttm kaldrmisti bna . 5 gibi gttm heryer talan kalmıştı bişey  gtceksen erken gidersin
tarafından
Bakalım nasip olursa inşallah canım

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 179 göst.
0 oy
7 cevap 161 göst.
0 oy
1 cevap 65 göst.
+1 oy
4 cevap 203 göst.

379,187 soru