0 oy
227 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

dun aksam ogluma test vermeye gittik sonucta boyle yaziyo kadin sürüntü almayi mi becerememis yani

8 Cevaplar

0 oy
(9,080 puan) tarafından
Testi tekrar etmeniz gerekiyor
tarafından
Daha da gitmem ya 3 saat sira bekledik bunun icin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Becerememis almayı 
tarafından
3 saat sira bekledik bunun icin ya saka gibi
tarafından
Çocuğa yazık günah bir daha test vermeniz gerekiyor benim annemde korona babam da test vermeye gidiyor şimdi onda da başlamış belirtiler valla bıktık su illetten ya sorumsuzlar yüzünden
tarafından
Ya bacim zaten zar zor gittik evle hastane arasi yarim saat yurume mesafesi minibus taksi de kullanmadik ki varsa kimseye bulasmasin diye. Dun aksam o sogukta cocugu cikardim zaten degilse bile kapmistir o kalabalikta
tarafından
Kıyamam ya inşallah değildir . Ne diyim ki heryer sorumsuz insan dolu bidaha vermeniz gerekecek testi
0 oy
(920 puan) tarafından
Aynen kuzum 
tarafından
3 saat sira bekledik bunun icin ya saka gibi
(920 puan) tarafından
Ah bacım bazen o kalksın çuval otursun diyesim geliyor
tarafından
Gercekten o kadar hakli bi isyan ki simdi biz bosuna mi o kalabalikta onca saat bekledik ya
(920 puan) tarafından
Var bunda da bir hayır bacım
tarafından
Vallahi sinir oldum ya zaten zar zor gittik sogukta yuruduk minibus taksi kullanmadik varsa da kimseye gecmesin diye
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Malesef bir daha vermen lazım 
tarafından
3 saat bekledik bunun icin ya
0 oy
(44,772 puan) tarafından
Canım test nasıl cokmu zor bende oksuruyorum belki gidip vericem ama az tirsiyom:D
tarafından
Canm bu oglumun testi 5 yasina kadar sadece agizdan sürüntü aliyolar ama senden hem agzindan hem burnundan alcaklar ben daha once 3 defa verdim gozumden 1 damla yaş geldi onun haricinde korkulacak biseyi yok :)
tarafından
Yok abla neyi zor biraz gidiklanma oluyor o kadar
(4,661 puan) tarafından
Özelde sadece ağızdan alıyorlar
(44,772 puan) tarafından
Off cidden korkuyom öksürüyom boğazım batıyo böle hemde yaniyo oksurdukce kafama vuruyo
tarafından
Korona olabilirsin canm oyle basliyo zaten
0 oy
(11,505 puan) tarafından

Alamamış canim tekrar  vermek lazim

tarafından
Sağlık ocağında alıyor test ondan sordum ben iki dakiada verdim
tarafından
Saglik ocaginda alindigini ilk defa duyuyorum benimki bebek ama alirlar mi ki
tarafından
Alırlar tabiki sorabilirsiniz ben sağlık ocağında verdim testler merkeze gidiyor hatta bebeğe de yapalım dediler de ben küçük istemiyorum yapılmasıni dedim
tarafından
Sagol canm bi sorayim olmadi ben de
tarafından
Sor gerçekten ufacık bebeyle zor olur canım bid üç saat beklemissin zaten pozitif olunca arıyor direk doktor
0 oy
(3,794 puan) tarafından
Geçersiz test.  Belki kayıp ettiler belki tam yapamadilar.  Sebebi ne bilinmez ama test geçersiz.  
tarafından
3 saat sira bekledik bunun icin ya dalga mi geciyolar insanla
(3,794 puan) tarafından
Bazen başarısız olabiliyor öyle.  Yada kayıp etmiş olabilirler . Büyük kızım birinde hasta olmuştu küçükken acile gittik üniversite hastanesine.  Kan almışlardı.  Tüpleri kaybetmişlerdi.  Yani herşey olabilir
0 oy
(119,779 puan) tarafından
test olmamis yeniden vercen galiba
tarafından
3 saat sira bekledik bunun icin ya dalga mi geciyolar insanla

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 58 göst.
13 Şubat 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Havva4545 (759 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 362 göst.
5 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 105 göst.
26 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 836 göst.
4 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

382,957 soru

11,463,286 cevap

35,056 kullanıcı