0 oy
797 göst.
Aile kategorisinde (791 puan) tarafından
2 haftadr yanaşmıyoruz çocuklar derken hastalık derkn eşimin nenesi 20 Gündür bizde bende birlikte oturuyorum oğlum 1 yaşında her saat uynr kaynanm hastaneye gidicekti eşim yanaşti bnde e sen işe gidicen çocuklar uyanr beni görmez ağlar nenende ayp görür eski Kafa ya olmaz dedim bana dediki cokmu sor hafta da bir karıya giderm yemn edrim gidicen resm atcm sana sustm ne diyim hiç acıyan yok bana demez eşim akşama kadar bu kalabalıkta hizmet ediyor temzlk herşeyi üstümde üstelik evi otell gibi kullanır eşim çocukların herşeyine bn koşarım bir gün benimle hastaneye gelmz

27 Cevaplar

+5 oy
tarafından
Siktirsin gitsin ******** ya kariya gitcekmis 
tarafından
Kendi ilgilenmez ama istedigi olmadindada kariya gidecem der akli fikri uckurunda erkeklerden nefret ediyorum
tarafından
Mihri alnını getir öpecem
tarafından
Gel gel :))
(5,953 puan) tarafından
Bir + da bendenn ic sesim oldun suan ne gevşek adamlar var
tarafından
Adam demesek valla yakismiyo
-Reklam-
+1 oy
(2,055 puan) tarafından

Ayy pislik  adam  ya  ne var  bu dışarıdaki  pisliklerde ben anlamam  gitsin  o zaman  aids  olsunda  görsün  gününu:angry:

(791 puan) tarafından
Gitsin atsın resmi bnde çocuklarmi alıp giderm
(2,055 puan) tarafından
Aynen  öyle  yap  neden  hep  kadinliktan  vururlar  anlamam
+1 oy
(1,145 puan) tarafından
Pislik ya bu kadar fedekarlık yapmacaksın hep kendinden ödün vermişsin yine aynı şeyi istiyor
(791 puan) tarafından
Ewd bukadr hizmet etmek salaklik kardeşi çöp atmaz bn hergun atrm kardeşi der banane
(1,145 puan) tarafından
Yapma canım nasıl olsa sen yapacaksın diye yapmaz
+1 oy
tarafından
İşte kapı işte sapı gitmezsen adam değilsin diyemedin mi sende terbiyesiz adam 
(791 puan) tarafından
Dedim git bende boşarim seni
+1 oy
tarafından
Seninle sex için mi evlenmiş eşin ? Bahane arıyor kusura bakmasın da ondan adam olmaz erkek demiyorum bak
0 oy
(240 puan) tarafından
Aynı şeyi siz soyleseydiniz akşam haberlerde görürdük sizi...
(791 puan) tarafından
Ewd malesf işte soyliyemiyoruz
0 oy
(13,113 puan) tarafından
Senin layığın zaten o..pular de 
0 oy
(7,027 puan) tarafından
Terbiyesiz o zaman herkes karıya gitsin olacak şey mi bu o zaman bir gün senin işlerini o yapsın gece de çocuğa o baksın bak bakalım bir daha o terbiyesizliği yapıyor mu??
(791 puan) tarafından
Bir günnmu bir saat bakaamz
0 oy
(1,371 puan) tarafından
Eşim bana onu dese onu dediğine pişman ederim. Terbiyesiz. Fikri ne ise zkri de o dicem de neyse
0 oy
(736 puan) tarafından
Bu evdekini beğenmeyip karıya giden adamlar çok komiğime gidiyor karısindan başkası dönüp te suratına bakmaz meymenetsizin ama o kadar özgüvenlilerki masallah başka karılara giderler
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Anlayışsız. Ne desem bilemedim kalbini kırmak istemiyorum ne de olsa eşin 
(791 puan) tarafından
Artık kırlmyorn çünku duygusuzlastm
0 oy
(3,599 puan) tarafından
Canım başkasına gidicekse defolsun gitsin ama sende eşin dışında herkesle ilgilenmiş sin herkes memnun olsun ama eşinin isteklerini bı kenara koymuşsun bırak başkalarını sen onunla evlisin oda seni  ozluyoki yanaşmış sana sende neneye ayıp olur annen hastaneyee gdiyo çocuk uyanır sende kendine göre tabiki haklısın ama önceliğin eşin olmalıydı bence
0 oy
(1,046 puan) tarafından
Erkeekler anlamaz hoc birsey tek tek soylicen yine anlamiyolar ondan kadinlar kafayi yiyo iste
0 oy
(320 puan) tarafından
şimdi eşinizde haklı canım  geri çevirirsen adam gider 
0 oy
tarafından
Esinin soyledigi yanlış ama sende hatalisin eşinle aranızdaki iliskiyi neden başka insanlar için bozuyorsun ki kendinizi salmayin bu kadar nenesi zamanında hiç mi yapmamış 
0 oy
tarafından
Git ye o pohu deseydin işte kapı işte sapı 
0 oy
(1,257 puan) tarafından
Güle güle paranida ben verim de 
0 oy
(119,342 puan) tarafından
igrenc yaa          
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Karilarda seni bekliyor zaten deseydin terbiyesiz yaa
0 oy
tarafından
eşinin söylediği laf çok yanlış ama senin yaptığın da doğru değil 20 gün olmuş hiçbir şey yok ee buda ihtiyaç sonuçta banyo yapmak 5 dk girer çıkardın hemen 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 607 göst.
3 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 770 göst.
2 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde Beyaz Gül (610 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 438 göst.
12 Kasım 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
47 cevap 1,230 göst.