0 oy
370 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Şimdi biliyorum linç yiyecem ama 

Böyle amcalara  teyzelere  gram acımıyorum beter olsunlar diyesim geliyor    evladı yasindakilerle  aşk diye  dolanıyor lar 

image

16 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Bir de pis pis sırıtıp gülüyorlar sanki görende diyecek 18 lik gençler gibi evladı yaşında utanmaz arlanmaz ☹
tarafından
Valla ya bide ilişkimiz bitti diyor
tarafından
Söylenecek çok şey var da neyse
tarafından
Teşekkür ederim kuzum ☺❤
-Reklam-
0 oy
(119,599 puan) tarafından
o degilde bu teyze sosyal medyayi nasi kullaniyo 
tarafından
Şimdi teyzeler den korkulur   gecen burda annnesi papci oynayan bile vardı sevda
(119,599 puan) tarafından
☺☺☺☺☺☺
0 oy
(8,588 puan) tarafından

Haklısın ;)    

tarafından
İlişkimiz bitti diyor birde ya
0 oy
(3,841 puan) tarafından

Ben teyzeleri çok sempatik buldum ya :)

tarafından
☺️☺️☺️☺️☺️☺️☺️
0 oy
tarafından

Bu değilde didem arslanda var bi psik opat teyze insanin psikolojisiyle oynuyo :D cok trajikomik valla

tarafından
Evet onuda hatırlıyorum ama  o aynı adama yine para kaptırmıştı  yanlış hatırlamıyorsam
tarafından
Yok yok o müge anlidaki safiye benim bahsettiğim cinayetten suçlanıyo ayni yatakta kendinden 45 yas buyuk kocasinin kafasina tufekle ates ediyolar kadin uyanmiyo sese 4 yaşındaki çocuğu uyanmiyo ama koca köy duyup koşuyo
tarafından
Hatta geçen sinirle ağzından kaçırdı benim kocamı vurduğum sene kizim anneannesinde kaldı falan diye hemen cevittirdi sonra
(374 puan) tarafından
Müge anlo değil kız o show TV de ki program
tarafından
Yok kiz ayni adama para kaptırdığı dediği muge anlida benim dediğim kadin didem arslanda
0 oy
tarafından
Allah rızası için birine 10 lira ver desen bintane yemin ederler böyle yav.saklara 100 bin 200 bin ohh olmuş 
tarafından
Cok iyi oluyor
0 oy
(2,921 puan) tarafından
Kız ne evladı torunu yaşında hayret önceden menepoz diye bişey vardı kadınlar artık kocadan vazgeçip torun torba sevip namaz kılıyodu şimdi ne oldu böyle ..
(2,693 puan) tarafından
Valla devir değişti :)))
0 oy
(2,129 puan) tarafından
Evet canm izliyorum bende 
0 oy
(2,693 puan) tarafından
Gördüm ya bende aynı resmi buraya aticaktim dedikodu gibi olmasın diye atmadım:)
0 oy
tarafından
He kız bide onu görünce kalbimin pili ötüyordu diyo 
0 oy
tarafından
Kiz bn bunu izledim şok oldum bziim mahallede komşunun oğlu bu ******** evlendigim icin orda oturmuyom annemler hala eski mah.oturuyo kendileri ağrili aman hersey beklenir bunlardan bu pisliğin bacisi da töre cinayetine kurban gitti üstelik hamileydi gıklari bile cikmadi lanet olsn böyle insanlara
0 oy
tarafından
İzlemeyin ya şunları. Ailenin değerlerini ayaklar altına aldılar. Toplumun ahlakını bozuyorlar. İnşaAllah evlilik programı gibi bu da kapanır inşaAllah 
0 oy
tarafından
Ayy bunları bende izledim Allah akıl versin
0 oy
(13,122 puan) tarafından
Göz var nizam var teyze o adam sana bakar mı hiç yaşını başını almissin bı ayağın çukurda hıh diyip gidecen daha koca peşinde esraya gitmişsin hey Allahım 
0 oy
(5,405 puan) tarafından
Bende gordım evladı yaşında mı desem torunu yaşında mı desem ahı gtmş vahı kalmş gitsin namaz kılsın kuran okusun o yaşta ne aşkı Allahaşkına hakkediyorlar vala 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 281 göst.
12 Şubat 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 230 göst.
6 Mayıs 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 324 göst.
2 Nisan 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 494 göst.