0 oy
97 göst.
Diğer kategorisinde (3 puan) tarafından
tarafından kapalı
Kızlar tecrübeli anneler sorum şu ablam iki gün önce doğum yaptı göğüsleri sütten patlayacak derecede ama meme ucundan gelmiyo neden olabilir yani elimizle sıkıyoruz yinede gelmiyo 
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Başlığını düzelt postun kapanmasın canim
(3 puan) tarafından
Ne yazacagimi bulamadım:)
tarafından
Süt ile alakali yaz
(3 puan) tarafından
Duzeltemedim düzenle diyorum başlığı değişmiyor
tarafından
Kapanmis cunku postun baska soru acabilirsin bak mastit olmuş elle sıkmayın süt kanallari tikandigi icin sut gelmez ve sıkılması daha aci verici olur makina ile sagim yapin süt gelmesede yarim saat bi sağın illa açilir benim de aynisi oldu sicak duşa girsin güzelce memelerine masaj yapsin
(3 puan) tarafından
Tamam deneyeceğiz teşekkürler
-Reklam-
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Bebek demi emmiyo canım
(3 puan) tarafından
Eniyi süt gelmediği için bırakıyo
(3,282 puan) tarafından
Bi hastaneye gidin
(3 puan) tarafından
Artık tek çare o gibi
0 oy
(294 puan) tarafından
Makineyle sagın birde elektrikli olsun sıcak havlu koysun sıcak suyla yıkasın yada ılık duşda akmasını saglar masaj yapsın sagmadan emzirmeden önce ucunu uyarsın eger gelmiyosa çekmesin o acıyı boşuna tıkanmış mastit vs olabilir bi gitsin hastaneye
(3 puan) tarafından
Hepsini denedik benim mastit olmuştu biliyorum nasıl olduğunu mastit olmadığına eminim çünkü sut hiç çıkmıyo meme ucu kapalı olma ihtimali var mı sizce
(294 puan) tarafından
Olabilir bilemeyiz saglık ocagındaki ebeyi arayın gerçi saat 6 olmuş çıkmışlardır da bi kadın dogum servisi olan acile gidiverin yazık o çocuk aç kız çekiyor bilirim bende yaşadım bebegimi kaybettim sütü durdurmak için sagmadım o acı sızı yemedim içmedim günlerce süt olmasın diye o acı için aç durmayı tercih ettim
(3 puan) tarafından
Ya üzüldüm mamaya başladık artık ama yinede bi gidicez hastaneye
(294 puan) tarafından
Ay vermeyin mamayı anne sütünü istemez sonra gidin bi an önce alışmasın mamaya anne sütünün yerini tutmaz bişey bide gelmiş süt o kadar
(3 puan) tarafından
Bizde onun için çaba gösteriyoruz zaten bizi üzen o göğüsleri sut dolu belli patlama derecesinde ama gelmiyo

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 205 göst.
20 Aralık 2023 Diğer kategorisinde 20002003 (196 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 158 göst.
9 Ekim 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 96 göst.
15 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Nursel karaduman (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 58 göst.