0 oy
98 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,625 puan) tarafından

Kızlar doğumdan snra korsenin faydasını gören varmı?  Gerçekten fayda ediyor mu ?  Ve ne gibi bir faydası var? nasıl bir korse tavsiye edersiniz? Normal doğumda kaç gün snra giyebilirim?.

Teşekkür ederim..<3

7 Cevaplar

+1 oy
tarafından
düzenlendi

image

Ben kullandım canım  40 gün sonra taktım kocaman karnım olmasına rağmen sıfır göbek şuan yamuna kullandım

tarafından
Ekledim kuzum bak link kopyalayamadim nette siteler de yok çoğunda getirtme imkanın barsa getirt
(4,146 puan) tarafından
Yaa tüh bakayım Bi buna canım benim gördüğüm üstü emzirme atlet bel kısmı korse şeklinde o işe yaramaz mı acaba
tarafından
Onu bilmiyorum canım valla
(4,146 puan) tarafından
Saol canım ben bakayım bunlara Bi
tarafından
Rica ederim canim
-Reklam-
0 oy
(1,625 puan) tarafından
Merak ediyorum??
0 oy
(12,927 puan) tarafından
Hemen giyilir canım hatta bazıları hemen yazmayla karnını bağlıyor felan ben yapmadım ama 
(1,625 puan) tarafından
Yazma ile bende bağladım kaynanam dedi bağla
(12,927 puan) tarafından
Korse de iyi olur
0 oy
(4,146 puan) tarafından
Korsenin çok faydası oluyomuş canım göbek sarkmasın diye çevremde kim varsa kullan mutlaka bide sar göbeğini yine de yoksa ne kadar zayıflarsan zayıfla o göbek sarkık kalıyor dediler 
(1,625 puan) tarafından
Bande giyim o zaman faydası var. Demekki
0 oy
(3,721 puan) tarafından
Ben 7.gün girdim sezeryanla doğum yaptım baya azalttı eve geldiğimde doğum yapmamış gibiydim. Ama bol gelmeye başladı bi küçük bedenini almaya fırsat bulamadım hala var göbeğim
(1,625 puan) tarafından
Kaç günde azaldı canm
(3,721 puan) tarafından
Şöyle anlatayım canım ilk takarken L beden korsenin en gevşek ayarındaydı üçüncü gün en sıkı da takabildim bir hafta sonrasında bol gelmeye başladı
0 oy
(4,758 puan) tarafından
Ben yamuna korse aldım eve geldiğim gibi taktım çok faydasını gördüm hala takıyorum alıştım bir parçam gibi oldu al bence sende tavsiye ediyorum kuzum 
0 oy
(119,149 puan) tarafından
ilkde hic kullanmadim oyle gobegimde sarkma vs olmadi zayif oldum icin dumduz olduydu ama simdi dun esime aldirdim bi deniycem bakalim

İlgili sorular

+1 oy
5 cevap 84 göst.
20 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 55 göst.
20 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 85 göst.
22 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde damlanur.krc (303 puan) tarafından soruldu

378,332 soru

11,324,020 cevap

34,775 kullanıcı

...