0 oy
154 göst.
Aile kategorisinde (52 puan) tarafından

Şunu anladım ki bebekler bile artık kendi karakteriyle doğuyor.. Şimdiki anneler rahata alışmışlar zor geliyor diyeceksiniz ama yaşça büyüklerden bile duyuyorum artık bunu bizim zamanımızda böyle değildi yedirirdik uyurlardi kendi kendine şimdikiler bı tuhaf diyorlar. İkinci bebeğimde çok zorlanıyorum doğduğundan beri neyse o hocbirseyi kabul etmiyor ne emzik aldı ne bı uyku rutini var ağlar ağlar yorulur ancak kucakta gezdiririm öyle uyur. 8 aylık oldu yenidoğan gibi kucakta gezdirir uyurum. Ayakta sallamayı, hamağı kabul etmeyen bebek olurmu hiç Alahimmmmm :'( Neyse hamd olsun diyoruz buyuyecekler sağlıkla inşallah :D

4 Cevaplar

0 oy
(920 puan) tarafından
Benimde ilk çocuğum çok çektirdi nazlı doğdu şimdi üç yaşında zehir gibi maşallah ikincisi 8 .5 aylık maşallah saatinde tıp uyur saatinde yemeğini yer çok sessiz mazlum bir şey canları sağolsun
(52 puan) tarafından
Bende ikincisinden umutluydum ama o daha zor çıktı  :))
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ahir zaman çocuğu diyo babaannem benimkine
0 oy
(119,309 puan) tarafından
cok akillilar annesi ☺
0 oy
tarafından
Çünkü eskiler çalışıyordu çocukla ilgilenmeye vakit yoktu doyurup kucsgindan indirip işlerine bakarlardi çok aksi olmadiktan sonra sallamazlardi emzik alacak diye birşey yok ki benim ki almasın diye dua ettim emzik ver diye başıma geçen çok oldu iyi ki alistirmadim birde onu bıraktırmasi var önceden vakit çoktu kıyamet yaklaştıkça vakitler kisalmaya başladı

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 121 göst.
20 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ilosemins (124 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 238 göst.
17 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 320 göst.
20 Eylül 2021 Aile kategorisinde Papatyasever (3,159 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 338 göst.
26 Aralık 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,740 soru

11,367,962 cevap

34,849 kullanıcı