0 oy
161 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (257 puan) tarafından
Kizlar suan karantina dayiz adetim 4 gundur gecikti gebelik istitoeuz koeunmuyodum da ama kistim vardi daha yeni 1 aydir dustu hrmen gebelik olmusmudur bi yandan da ilac kullandim antibiyotik parol falan onlar mi kesti diye dusunuyirum bilemedim karantina dan ciktigim gibi ilk is test yapmak olucak ama benim gibi durum yasayan varmi merak ettim 

4 Cevaplar

0 oy
(6,480 puan) tarafından
Antibiyotik kullandiysan sanmıyorum canım ben ilaçlı rahim filmine girdiğim de orda ki doktor antibiyotik bitene kadar korunun bebeği düşürebilir dediydi
(257 puan) tarafından
2 kere kullandim canim acaba bisi varaa dusurmusmudurki
(6,480 puan) tarafından
Bence hiç olmamıştır canım antibiyotik hastalığı kesiyor ondandır sen yine de emin olmak için yapabilirsin tabi de
(257 puan) tarafından
Evwt ondan canim heralde test yaptim negatif
-Reklam-
0 oy
tarafından
Antibiyotik gecikme yapmış olabilir
(257 puan) tarafından
2 gun kullandim yaparmi canim
0 oy
(920 puan) tarafından
Ben hamile olduğumu bilmiyordum bir hafta antibiyotik artı parol kullandım sonra hamile olduğumu duydum bıraktım şükür hiç bir şey olmadı bebeğe 
(467 puan) tarafından
Senden de canım hayırlı haberler inşallah
(257 puan) tarafından
Sagolasin canim test yaptim simdi ama negatif saglik olsun demekki daha zamani var
(257 puan) tarafından
Gorumcem test getirdi ama negatif malesef
(920 puan) tarafından
Olsun rabbim en güzel zamanda yollar sana bekle
(257 puan) tarafından
Insallah canim allah razi olsun iyi dualarin icin
0 oy
(331 puan) tarafından
Olabilir karantina bitince test alıp yapın bayağı da geçmiş bnde hamile kaldığım ay çok ilaç içmişim antibiyotikler fln üşütüğüm için ama Allah dan bşey olmadı hamile kalmışım demem o ki Allah nasip etti mi ilaç fln bilmeden içince bşey olmuyor 
(257 puan) tarafından
Ilk isim test almak olucak bakalim hatirlisi insallah canim sagolasin aynrn oyle allah nasip ettimi onunu hicbisi kesemez

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 62 göst.
18 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Smnr333 (5 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 65 göst.
4 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mihra (385 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 155 göst.
4 Aralık 2022 Diğer kategorisinde elis (2,022 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 146 göst.
11 Kasım 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Neyleyim (341 puan) tarafından soruldu

396,307 soru

11,854,751 cevap

35,948 kullanıcı

...