0 oy
144 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (100 puan) tarafından

Kızlar oğlum 6 ay önce zatüre geçirdi o sırada boynunda ki lenf bezleri şişti antibiyotik kullandık falan ama bezeler hala inmiyorlar bulunduğum yerde de kulak burun boğaz randevusu hiç yok korkmaya basladım acıkcası aile hekimi zamanla küçülür dedi ama küçülme yok basına gelen oldumu 

1 cevap

0 oy
(5,299 puan) tarafından
Kızımda var ayni durum lenf bezleri cocuk bogaz enfeksiyonu geçirdiğinde de sisiyor ve belli bir zaman inmiyor canim eğer bu şişlik cocuk hasta iken oluştu ise endise etme zamanla iner ama çocuğun hic bir rahatsızlığı yok iken olduysa acil doktoruna bile götür derim
(100 puan) tarafından
Sağol canım götüreceğim olmazsa özele götüreceğim ihmal edilecek Bi konu değil çünkü
(5,299 puan) tarafından
Evet tabiki ben ne hastaneler gezdim Ankara'ya kadar götürdüm şükür simdi ilacla filan tedavi ediyorlar eger 6 ay icinde sebebsiz tekrarlarsa ameliyat demişti bizede şükür olmadı
(100 puan) tarafından
Şükür canım cok gecmiş olsun sizede bende Ankaradayım ama hicbir hastanede randevu bulamıyorum
(5,299 puan) tarafından
Günaydın Allah Allah ben hemen aliyorum mhrs den suan bile alabiliyorum baktığın hastane de yoktur digerlerini dene
(100 puan) tarafından
Bütün hastaneleri aratıyorum. Sadece Polatlı ve Nallıhan hastanesinde var canım onlarda cok uzak bulunduğum yere
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 94 göst.
20 Temmuz 2024 Diğer kategorisinde Emine S (16,705 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 202 göst.
17 Ekim 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Yaso.yasemin (100 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 91 göst.
4 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Hicran_yldz!! (2,402 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 84 göst.

397,162 soru

11,878,925 cevap

35,995 kullanıcı

...