0 oy
319 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (3,769 puan) tarafından

Biraz önce baktım iki ggsmdende süt gibi sıvı glior sızlıyor koltuk altıma kdr 4 5once bir ggsmden gelmişti sıvı 

Genel cerrahi ye gidicm gidemedm de korkuyorum:(

13 Cevaplar

0 oy
(248 puan) tarafından

Bizim bı akrabanin eşine de oldu gogusunden sıvı geliyordu  beyinde oluşan tümör den di 

(3,769 puan) tarafından
Genel cerrahi ye gidickdm çünkü koltuk altımda bir süre önce şişlik frkettm bir süre sonra dah büyüktü koltuk altim çok acıyor cnm ggslerim bzn fena sizlior elleyemiorm acisindn bile böyle şeyler de yaşıyorum cnm
(248 puan) tarafından
Bnm iki koltuk altıma şişlik var ve göğüsümde eşitsizlik var gidiyorum gidiyorum birşey yok diyorlar ya
-Reklam-
0 oy
(576 puan) tarafından
Kitle de varsa eğer hiç durma. Gitmediğin her an senin aleyhine işliyo. Bişey çıkarsa diye korkuyosun ama erken tanı çok önemli meme için 
(3,769 puan) tarafından
Genel cerrahi ye gidickdm çünkü koltuk altımda bir süre önce şişlik frkettm bir süre sonra dah büyüktü koltuk altim çok acıyor cnm ggslerim bzn fena sizlior elleyemiorm acisindn bile böyle şeyler de yaşıyorum btnrm
0 oy
(1,024 puan) tarafından
İlk defa duydum ya mutlaka doktora görün derim
(3,769 puan) tarafından
Bir doktor bulablrsm goruncem ins:)
0 oy
(2,692 puan) tarafından
Prolaktin artmış korkma ya belki stresten arttmistir başka sebebten veya. Aşırı yüksekse emar çeker iyi huyludur belki adenom kisti belki var belki yoktur
(3,769 puan) tarafından
Genel cerrahi ye gidickdm çünkü koltuk altımda bir süre önce şişlik frkettm bir süre sonra dah büyüktü koltuk altim çok acıyor cnm ggslerim bzn fena sizlior elleyemiorm acisindn bile böyle şeyler de yaşıyorum cnm
0 oy
(3,739 puan) tarafından
Benimde öyleydi proklatin hormonu artmış ilaç verdi geçti korkma
(3,769 puan) tarafından
Genel cerrahi ye gidickdm çünkü koltuk altımda bir süre önce şişlik frkettm bir süre sonra dah büyüktü koltuk altim çok acıyor cnm ggslerim bzn fena sizlior elleyemiorm acisindn bile böyle şeyler de yaşıyorum btnrm
0 oy
tarafından
Benimde öyleydi canım. Yıllarca ihmal aldım gitmedim. Beynimin arkasında tümör oluşmuştu. İyi huyluydu ama büyürse zarar verebilirdi. 2 sene ilaç kullandım. Hatta doktor bana o kadar yukksekki hamile kalamazsin demişti. Ama ilaç kullana kullana düştü. İstediğim zamanda hamile kaldim
(3,769 puan) tarafından
tarafından
Ay kesinlikle ihmal etme o zmn. Olmazsa özele git
(3,769 puan) tarafından
Durumum yok kuzum yoksa hiç durmaz gidickdm oaraszlgn gözü kör olsun:(
tarafından
Kız bir muayene ücreti o kdr pahalı değil. Alla korusun önemli birşey varsa pişman olursun. Canından kiymetlimi
(3,769 puan) tarafından
Hiç özelden anlamıyorum ki kuzum bska şeyler de iatwrse ne edecm?
0 oy
(619 puan) tarafından
Canim kadinda bir sut yapan prolaktin hormonunun yüksek olmasindan kaynaklanıyor diye biliyorum. Endokrin ve metabolizma bölumune gitmeni tavsiye ederim. 
(3,769 puan) tarafından
O bölüme mi direk randevu alinior cnm ?
(619 puan) tarafından
Endokrin ve metabolizma bölümun adi evet direk randevu alınıyor
(3,769 puan) tarafından
Teşekkür ederim cancağızim
0 oy
(320 puan) tarafından
yani sence sağlıklımı simdi korkup gitmiyorsun ya kötü birşey varsa ?
(3,769 puan) tarafından
Yok kuzim kortgm için dgl bende sans yok ne zmn gitsem yıllardır eli boş dönüyorum hastanelerden bıktım
0 oy
(247 puan) tarafından
Benim teyzemi de öyle canım hipofiz bezi ne bakıyorlar mr la ama teyzem de polikistik overda yapıyomuş beyninde bisey çıkmadi en son endokrine de giy derim korkma hemen doktora gitmeden 
(3,769 puan) tarafından
Genel cerrahi ye gidickdm çünkü koltuk altımda bir süre önce şişlik frkettm bir süre sonra dah büyüktü koltuk altim çok acıyor cnm ggslerim bzn fena sizlior elleyemiorm acisindn bile

Nasıl baktrcm ben ona cnm
(247 puan) tarafından
Git canım biran önce sen genel cerrah zaten yonlendiriyo ultrasonla falan bakarlar kiyamam Allah şifa versin inşallah kötü düşünme ama biran önce git ki için rahatlasın
(3,769 puan) tarafından
Hiç bölüme randevu bulmdm maalesef cancağızim.s
Amin inşallah cancağızim ♥️ Allah razı olsun kötü düşünmüyorum ama şikayelrm artıkça da korkmuor dglm
0 oy
(561 puan) tarafından
Genel cerrahilik bı işin yok bebişim süt yada sivi geliyorsa prolaktin hormonun yani süt hormonun yukselmiş demektir bu bazen hipofiz bezindeki tumor e bazende hormon bozukluguna bagli olabiliyo . Bendede var beyin cerrahina gitmistim basim ağrıyor fiskirarak kusuyorum bazen diye anlattim bana senin bu anlattiklarin hipofiz tümörünün belirtileri bi mr cekelim dedi görme mi sordu bi problem yok goruyorum genisce bi cevreyi dedim o zaman korkma ama yinede cekelim dedi minik biseyler varmış ama önemli değilmiş polikistik over im var benim bide biliyorum ondan oluyo o da hormon bozukluğuyla ilgili çünkü 19 haziran benim son adet tarihim adetim bitince gogsumden süt gelmeye basladi bir ay devam etti kendi kendine kesildi snra adetimi beklemeye basladim gelmedi aradan 75 gun gecince test yaptım t cizgisi c cizgisinden daha koyuydu . Hamile kalmaya bile engel olmuyo bazen o kadar yani bu bide benim üçüncü gebeligim 4. Senelik evliyim sen düşün . Bi kadin doguma git anlat durumunu eger bozuk çalışıyorsa endokrinoloji ve metabolizma hastalıkları uzmanına gitmen gerektiğini söyler gidersin takipli bi sekilde tedavi olursun bana da dediler ben gidemedim 
(3,769 puan) tarafından
Genel cerrahi ye gidickdm çünkü koltuk altımda bir süre önce şişlik frkettm bir süre sonra dah büyüktü koltuk altim çok acıyor cnm ggslerim bzn fena sizlior elleyemiorm acisindn bile
(561 puan) tarafından
Hee öyle bir şey varsa bilemem tabi orasini
(3,769 puan) tarafından
Korkuyorum kız yavaş yavaş artık :(
(561 puan) tarafından
Korkma ya en sikintili durumda bile erken teşhis cok önemli gitmeden bilemezsin ki içini boşuna sıkıntıya sokma bence prolaktin yüksekliğinde başka bisey değil
(3,769 puan) tarafından
Teşekkür ederim cancağızim ❤️
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Prolaktin hormonu yüksekliğinden olur  endokrine randevu alıp git cnm ihmal etme emar ister kan tahlili yapar  ben de çok olurdu
(3,769 puan) tarafından
Neden yükselir ki cancağızim bliormsn?
Mrhs den öle bir bölüm adi gormedm aramkmi lzm?
(5,311 puan) tarafından
Stres en büyük etkisi  birde doktorun sana açması lazım dahileye git o açar sende randevu alırsın cnm
(3,769 puan) tarafından
Anldm cancağızim saol❤️
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Prolaktin hormonunuza mutlaka baktırın
(3,769 puan) tarafından
Bende şans yok kuzum artık gitmek istemiyorum hiç oyzdn yıllardır adam akıllı bir muayene olamdm:)
(1,928 puan) tarafından
Öyle olmaz ama Bi an önce lütfen
(3,769 puan) tarafından
Randevu bulamdm kuzum ama takip edecgm ♥️
(1,928 puan) tarafından
Allah iyilerle karşılaştırsın. Inşallah önemli bir şey yoktur
(3,769 puan) tarafından
Amin inşallah cancağızim ♥️ çok ihtiyacım artık iyi bir doktora denk glmeye
0 oy
(1,068 puan) tarafından
Genel cerraha gidin o temiz çıkarsa endokrine  gitmenizi tavsiye ederim
(3,769 puan) tarafından
Teşekkür ederim cancağızim
(1,068 puan) tarafından
Rica ederim

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 969 göst.
21 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 550 göst.
21 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 1,024 göst.
0 oy
0 cevap 23 göst.
23 Mart 2024 Diğer kategorisinde Prenseslerin_annesi (305 puan) tarafından soruldu

380,124 soru

11,379,504 cevap

34,867 kullanıcı

...