0 oy
114 göst.
Diğer kategorisinde (1,793 puan) tarafından
Kizlar bebekken inanın hiç aklıma gelmedi 19 yaşında hicbisey bilmeyen bir anneydim (◕ᴥ◕)

Yavrucuğum 6 yaşına girecek Kasım da ve Eylül'de okul başlıyor ne zaman sünnet ettirelim ? 

Öyle kesilecek bitecek düğün mevlüt falan yok kimsem yok çünkü burda ? 

6 Cevaplar

0 oy
(119,248 puan) tarafından
akli eriyo 6.yasini girince yaptir
(1,793 puan) tarafından
Okul başladıktan sonra mi yaptırayım oncemi ona karar veremedim
(119,248 puan) tarafından
okul oncesi yaptir bence
(1,793 puan) tarafından
Öyle yapayım canm o zaman
-Reklam-
0 oy
(8,860 puan) tarafından
Okula başlamadan yazın yaptır bence canım. Daha sonra okul çağında onla uğraşmasın cocuk. Annelik zaten zamanla tecrübe kazanarak oluyo. Ben 30 yaşındaym 7 aylık anneyim. Şimdi bana bin basarsın eminim :) 
(1,793 puan) tarafından
Şuan 2 çocuklu bir anneyim :) az buçuk biliyorum bişeyler ama bilmediğim de vardır eminim ☺️
0 oy
(44,603 puan) tarafından
6 aylıkken yaptırdım ben ama gorumceminkide 6 yaşında halen ettirmedi okul öncesi hemen ettirirm diyodu
(44,603 puan) tarafından
Valla o öyle dedi Eylül'de okul acilcak  temmuz Ağustos gibide yaptirirm diyordu beklettikce daha kötü yaa
(1,793 puan) tarafından
Evet pişmanım valla bebekken yaptırsam çok iyi olacaktı
(44,603 puan) tarafından
Ben 6 aylıkken eşimle gidip gizli yaptirdik :D kaynanamgil normalde 6 yaşa kadar bekletcekti esimde öle dedi ama eşimin aklıma girdim 6 aylık olunca hemen yaptidim sonra söyledik hepsi şok oldu ajaajja
(1,793 puan) tarafından
Valla çok güzel yapmışsın helal olsun sana benimde aklıma giren olaydı keşke :)
(44,603 puan) tarafından
Sen bence okul açılmadan yap kurtul sav bu kayleyi üstünden okul açılana kadarda baya iyileşir rahatça kaylesiz gonderirsin
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Bu yaz yaptır okul arasına brakma üstüne bi iki gün fazla bşey giydiremezsin üşütür hasta olur snra. 
(1,793 puan) tarafından
Anladım cnm öyle yapayım Haziran gibi ettirwyim ya
(1,389 puan) tarafından
Aynen havalar ısınınca hallet  çıksın aradan snra kalan kalıyo okulu bekleme
0 oy
(930 puan) tarafından
Geç kalmışsın sende canım 5 yaş varmıydı ilk oglum tam hatırlamıyorum yaptırdık hastanede yaptırdık resmen eziyet oldu bize korktu agladı tavuk gibi çırpındı yavrum aglaya aglaya götürdüler ameliyat haneye arkasından baktık aglaya aglaya yarım saat sonra çıkardılar baygındı gözünde yüzünde göz yaşı kurumuştu 6 yıl geçicek üstünden hala o anı unutamam evde de korku ilk çişini yapmadı iki gün sıktı kendini kasıgı şişti bu sefer zorla işettirdik ikinci oglumu geçen yaz yaptırdık 2 yaşında evde sünnetçi tuttuk çok iyi geçti evde igne ile uyuşturdu umarım sizde zorlanmazsınız okula gitmiyorsa hemen yaptır

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 481 göst.
17 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Anasının bal arısı ❤ (1,072 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 230 göst.
6 Aralık 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 144 göst.
0 oy
7 cevap 126 göst.
30 Kasım 2023 Aile kategorisinde hanimeli (479 puan) tarafından soruldu

379,218 soru

11,351,724 cevap

34,822 kullanıcı

...