0 oy
947 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Oğlum çok felaket öksürüyor  versem faydası olur mu   oğlumun ilacı buronsit olduğunda dr vermişti   

image

11 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap

Bak bu cnm havası   

image

tarafından
Bizimki bunlar değildi canm dur ataym hemen
-Reklam-
+1 oy
(3,860 puan) tarafından
Hiç kullanmadım canım evde hava verse hava ver iyi gelir
(3,860 puan) tarafından
Cortair mi evet o iki kere yarim yarim canım olmadı eşine söyle alsın ventolin
(3,860 puan) tarafından
Benim kızım da kullandım cortair ve ventolin ya da ventolinle eş değer başka marka ama oksurduklerinde veriyorum hemen iyi geliyor kuzum
tarafından
Ventolin var evde cnm ben kullanıyorum
(3,860 puan) tarafından
Tamam canım devam et ver sen o iyi gelir öksürük şurubu hakkında bişey diyemem ama canım özele gidiyorsan doktoruna sorabilirsin canm
tarafından
Özele gidiyorum cnm ama dr ulaşamadim
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Oksurjk surubu benim kizima vermisti doktor, ben bisolnatur kullaniyorum oksuruk icin dogal surup cok faydasini gordum
tarafından
Teşekkür ederim cnm
0 oy
(2,597 puan) tarafından
hiç bilmiyorum canım bronşit de ne için vermişti 
tarafından
Nefes almada zorlanıyor du onun için vermişti
(2,597 puan) tarafından
anladım canım öksürük için 1 yaş altına prospan çok iyi geliyor hava varsa hava da verebilirsin
tarafından
Var cnm sabah verdim bida akşama vericem   normal ventolin değil ler o yüzden sık verme dedi dr
(2,597 puan) tarafından
Tabi fazlası da iyi değil canım zaten doktor vermiş bu ilacı da bence ver
0 oy
tarafından
düzenlendi

Aşkm öksürük şurubu bu zaten 

image

image

tarafından
Aşkm bizdede kuruydu ama derin havayı verdikten sonra kusuyodu bildiğin balgam çıkıyo canm
tarafından
Ekledim cnm havayı    ama ben bu akşam mutlaka dr götürürüm   içime dert olur    yoksa  bugün arabayı teslim edecekler yine pislik çıkartmaz larsa   giderim
tarafından
Bizim hava ilaçlarınıda ekledm canm bnde seninki ile aynı değil . Bizimkis çok ileri dereceydi yoğun bakımda oldu aşkm derin doğduğunda 7 gün yoğun bakımda kalmıştı
tarafından
Benimkide 2 gün kaldı cnm ventolin de var elimde ama 2 ay önce hasta oldugunda vermiştik   sonrasında cortair verdi 2 aydır  çok iyiydik   parka çıktık  üsuttuk
tarafından
Çok geçmiş olsun canım sana özelden bir tarif  verdim Yapmak istersen yap ben yaptım çok faydasını gördüm bana bir eczacı söyledi bu şekilde yap diye Allah ondan razı olsun derin beş aydan beri öksürmüyor
0 oy
(1,060 puan) tarafından
Verebilirsin canım. Bronşları açar. Rahatlar. Öksürük için veriliyor zaten
tarafından
Teşekkür ederim cnm
0 oy
tarafından

image

eger edinebilrsen bu şurup oksuruk için çok iyi 1 yaş üzeri için yazıyor ama kilo yeterli ise kullanılır dedi Dr bana canım iki vermeye kesti 
tarafından
Eczane ye bakarım cnm bugün cumartesi tek 1 tane nöbetçi var
tarafından
Yinede sen önce Dr a sor canım
tarafından
Sormadan  vermem cnm ekran resmi alıp attım dr bakalım ne der
0 oy
(25,223 puan) tarafından
Büşram ben bunu kendime vermiştim bebeğe olur mu bilmem gerçi doktor vermiş zamanında bilmem ama alabilirsen prospan al o hemen kesiyo hemde bitkisel 
tarafından
AksamA alırım  cnm anca
0 oy
tarafından
Canım bu toz halinde şuruplar açıldıktan 14 günü geçince verilmiyor 
tarafından
Bu toz halinde degilki normal şurup
tarafından
Kutunun üzerinde yazmıyorsa 14 içinde kullanılır diye kullan canım benim kızımda bronşit olduğunda vermişti şurup o şekildeydi attım çöpe sonradan
0 oy
tarafından
Bu şurup daha da fazla öksürük yapar. Çünkü aynı zamanda balgam da söktürücü. Bence evde hava varsa hava ver. Yada ceviz kabuğu kaynat ver. Yada sütü kaynat içine sarımsak ezip karıştır biraz içir onu
0 oy
(80 puan) tarafından
Bize ventolin buhar verdi dr

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 115 göst.
13 Ağustos 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sinem2222 (18 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 43 göst.
0 oy
3 cevap 213 göst.
16 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde kbramm27 (374 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 73 göst.
23 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Deryaaa (18 puan) tarafından soruldu

396,177 soru

11,851,428 cevap

35,946 kullanıcı

...