0 oy
794 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Kizlar ailemin evine geldim esimle bosanmaya karar verdim ama cocugu alacagini soyluyor her seyi yapacam almak icin dior 

Kizlar evliyken ben o evdeyken tartismazdim vurur felan die evden cikar watsaptan kavga ederdim kotu seyler soyledim(kufur asla yok) iste nefret ediyorum senden bosanmak istiyorum felan gibi ya da daha buyuk seyler soyledim hatırlamıyorum su an baska kusurum yok onlarla cocugumu alabilir mi ya da nasil alabilir almasin istemiyorum ben bi anneyim cocugum olmassa yasayamam 

Kizim 4 aylik 

44 Cevaplar

0 oy
(443 puan) tarafından
Merak etmeyin bebeğinizi kimse alamaz elinizden.Öyle alacağim demekle olmuyor
-Reklam-
0 oy
(1,045 puan) tarafından
Korkma çocugun daha anneye muhtac 
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Nah sana bebe,çocuğun küçük canım sana verirler hiç korkma 

Allah yardımcın olsun
0 oy
tarafından
El kadar bebeyi nereye aliyor Allah askına. 
0 oy
(1,257 puan) tarafından
Kaldığın yer güvenilir ve maddi manevi destegin güzelse kızına alamaz canım benim eski eşim de öyle diye diye 4 yaşına bastı kızım şimdi 1 seneden fazla oldu kızını görmüyor bile kendisi görmüyor ilk dönem öyle oluyor uğraşır sonra pes eder 
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Aldatmak veya yüz kızartıcı suçun yoksa babayı alır
0 oy
(93 puan) tarafından
4 aylık çocuğu alamaz . 
0 oy
(13,034 puan) tarafından
Korkma sakin 4 aylık bebek annede durur babada değil 
0 oy
(7,618 puan) tarafından
Saçmalama asla alamaz anneye ihtiyacı var o çocuğun anne ancak yüz kızartıcı bir hayat yaşıyorsa veya madde bağımlısı falan ise baba alabilir onun dışında her koşulda bu kadar küçük bir bebek annede kalır sen rahat ol.
(11 puan) tarafından
Canim sakin korkma cekismeli boşanma sürecindeyim bilir kişi çocuğun kaldığı yere bakiyom beşik kıyafet evin temiz olması önemi bide emen çocuğu asla vermez ama bebegi eşine sakın verme dava açmadan baba alsa bile kaçırmış olmaz velayet sana geçene kadar bebeğini kimseye verme sonra gorus günü belirler mahkeme küçük olduğu için senin yanında görür benim kızımı babası 2 haftada bir 2 saat görüyor getiriyor velayet bende asla vermem zaten oda almak istiyor merak etme bu süreç zor oluyor bunu bil sütun kesilmesin inşallah duzelirsiniz ama bazen olamayınca olmuyor lütfen psikolojik olarak kendine yüklenme ailen arkandaysa hepsi çözülür ve de eşinle kesinlik polemiğe çok girme cevap verme isterse görüntülü aramada  bebegini göster sonuçta babasıdır resim isterse gönder delil şahit toplamaya bak tazminat nafaka inşallah güzel alırsın canım
tarafından
Tesekkur ederim size su an çocugu gormek isterse yanindan ayrilmadan gostereyim mi yani  gostermessem kacirmis felan mi olurum
(11 puan) tarafından
Yanında birileri olsun kacirabilir sana eziyet edebilir benim eşimde çok iyi insandı boşanma sürecinde girince degisiyorlarmis namusuma kadar huzur evindeki amcama eşyalarımı çalmaya kadar neler yaptı kafan rahat olsun dersen uzaklaştırma al şiddete meyilli varsa ben bu saatten sonra kimseye güvenmem şimdi çocuğumu görüş gününde görüyor sadece kızı için canını verirdi aylarca bı tane bez almadı ailem arkamda baba evi kolay olmaz benim annem de söylenir ama inan bı zaman sonra alışıyorsun annen bebeğe bakar çalışırsin ama sana tavsiyem şunu atlama canım eğer ayrılmak varsa kafanda yapabilirsen bı evladın var anlaşmalı olarak ayrıl benim namusuma laf etti ailesinin lafına baktı anlasmali asla bosanmam benim durumum çok farkli öyle bı noktaya geliyorsun ki nafaka tazminatı bile gözün görmüyor kendini kontrol et ve asla bırakma zamanla alışıyorsun yine de inşallah barisirsiniz ama bu süreçte bebeğin küçük psikolojik olarak çok yipranacaksin sonucta evlilik bitiyor hayatın değişiyor kendini bırakma herkes biseyler der sessizliğini koru kendine güven bende çok yalnız kaldım şimdi kendime çok güveniyorum ordu gelse duramaz karşımda duaalrim seninle olacak biz anneler doğuştan güçlüyüz unutma lütfen senden başka kimse değerli değil canim
tarafından
Ya aslında durumum şu eşim cok kıskanc eski postuma bakabilirsiniz yani mahkum hayati yasiyordum ben eziyetti bana o yuzden ayrildim annem babam arkamda bu benim babamin evine 2. Gelisim bu sefer annem sen istesen de gondermem gitmeyeceksin dior o da cok sey cekti her gun beni korkarak arardi gitmeyeceksin diye baski yapiyor hatta ha hos ben de gitmek istemiyorum ama gercekten duzen bozuldu burada afalladim biraz aliskanliklarim bozuldu felan cocugumun Da bir sey anlamasa da bozuldu duzeni sonradan zor gelir mi bilmiyorum korkmuyor da degilim ne yasayacagimi bilmiyorum cunku ama tavsiyeleriniz icin teşekkür ederim
0 oy
(82 puan) tarafından
7 yaşına kadar çocuk anneye veriliyor canım. 
0 oy
(5,134 puan) tarafından
Bebek çok küçük alamaz canım 
0 oy
(887 puan) tarafından
Çocuk annede kalıyor canım korkman gereken birşey yok
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Kendini de yirtsa alamaz bebeğin daha küçük ve sana muhtaç seninde yüz kızartıcı bı suçun yoksa alamaz 
tarafından
Peki su an cocuk benim yanima gormek istediginde ya da fotograf istediginde felan gondereyim gondermesem engellesem felan cocugu kacirmis ne olur muyum ?
(1,785 puan) tarafından
Evet olursun sonuç olarak babası görmesi en doğal hakkı arayı kizistirma bence
0 oy
tarafından
Anne bebeği daha o alamaz senden 3 4 yaşında olsa belki alabilir ama 4 aylık bebeği alamaz mahkeme vermez 
0 oy
(3,151 puan) tarafından
Anne meyhanede çalışıyor dahi olsa eğer çocuğuna ait bir çatı kurmussa bakmakta ve sorumluluk almakta istekliyse mahkeme bebeği anneye veriyor. Bildiğim kadarıyla anne istemezse veyatta bakacak bi durumu yoksa mesela kalacak evi işi vs yoksa yada destek olan ailesi kimsesi açıkçası sokağa dusmedikten sonra verilmiyor babaya ha bir de zina uygunsuz yaşam vs şeyler yoksa tabi.
tarafından
Peki su an cocuk benim yanima gormek istediginde ya da fotograf istediginde felan gondereyim gondermesem engellesem felan cocugu kacirmis ne olur muyum ?
(3,151 puan) tarafından
Çocuğu görmek istediğinde fotoğraf göndermeyi bilmiyorum belki ona bişey demezler ama kapıya geldiğinde yanında birisyle beraber göster saklarsan kaçırıyor diyebilir. Tek başına çocuğu alıp gidemez ama yanında kardeşin annen vs birisiyle beraber göster bence
0 oy
tarafından
Yüz kızartıcı bı suç olamadığı sürece annede kalır diye biliyorum 7 yaşına kadar 7 yaşında çocuğa sorarlar öyle biliyorum tam emin değilim ama
0 oy
(808 puan) tarafından
Klasik erkeklerin korkutmak için tehditleri zor alır çocuğu hiç korkma 
tarafından
Teşekkürler sağolun
0 oy
(1,043 puan) tarafından
Senden alması için adli tıp akli dengesi yerinde değil diye rapor vermesi gerekiyor yada katil olman uyuşturucu kullanman gibi suçları işlemiş olman lazım yoksa alamaz hiçbir şekilde 
0 oy
(568 puan) tarafından
Sinirle söylenmiş şeyler bisey olmaz 4 aylik bebeği alamaz. Emziriyor musun canım 
tarafından
Evet emziriyorm....Peki su an cocuk benim yanima gormek istediginde ya da fotograf istediginde felan gondereyim gondermesem engellesem felan cocugu kacirmis ne olur muyum ?
(568 puan) tarafından
Fotograf isterse gönder canım. Hatta çocuğunu istedigin zaman görebilirsin elbette yaz bu da senin delilin olur
0 oy
tarafından
Daha 4 aylık nasıl alacak ki süt içiyor nasıl vercek sütü seni korkutuyor kız..sakin sende bu süreçte hata yapma delil olarak kullanabilir 

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 590 göst.
14 Şubat 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 135 göst.
3 gün önce Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Papatya43 (524 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 75 göst.
10 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Alya lina (76 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 799 göst.
2 Kasım 2022 Aile kategorisinde Tugcemila (50 puan) tarafından soruldu

380,274 soru

11,385,842 cevap

34,886 kullanıcı

...