0 oy
254 göst.
Diğer kategorisinde (147 puan) tarafından
Kızlar bu yaz daha doğrusu temmuz ayı tam bir telaş olacak benim için 11 temmuzda eltimin oğlanın sünnet düğünü var yenge olcam haliyle ne giyeceğim hiç bilmiyorum 15 temmuz benim minnoş kızımın doğum günü olacak inşallah nasıl bişey yapacağım hiiiç bilmiyorum 16-17temmuz eşimin amca oğlu evleniyor ‍♀️‍♀️ böyle uygun fiyatlı güzel siteler falan var mı bildiğiniz bi de doğum günü konseptler hakkında fikrinize ihtiyacım var ikramlık falan ne yapılabilir nasıl bir plan yapılabilir 

7 Cevaplar

0 oy
tarafından

Kız dur daha oraya kaç aylar var :D

(147 puan) tarafından
Yaa işte ben öyle diyemiyorum bi de küçük yer bizim burası öyle herşey olmuyo her zaman eee bebekte olunca herşeye tek başıma koşturmak var şimdi kafamda hep bi telaş işte bi de heyecan var azcık ondan herhalde
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ya sen ben gibisin ileriye dönük çok planlı burcun ne 
(147 puan) tarafından
Yengeç :)
tarafından
Ahanda bende yengeç valla plan yapınca daha rahat oluyorum kiayfet için en azından baharı bekle daha güzel seyler çıkar ikramlikta ben hep internette görsellere bakıyorum :))
(147 puan) tarafından
Bezdimmmm yaaa benim aklımda olacağına karnımda olsun işte herşeyim hazır olsun kafam rahat olsun hep böyleyim elimde değil
tarafından
Bende öyleyim anlıyorum seni
0 oy
(1,982 puan) tarafından
Ben oğluma ikramlık 

Safari pasta yaptırdım 

Ayrıca patatesli yufka böreği 

Poğaça 

Açma

Genevirli kurabiye 

Kavala kurabiye 

Kısır 

Mısır patlama 

pişmaniye 

Çikolata topları 

Yaptım canım 

Pişmaniye hazırdı sadece :) 

Masada safari susluydu :)
(147 puan) tarafından
Ayyy bakalım ben neler yapcam kısır çikolata topları favorim zaten
0 oy
(147 puan) tarafından
Bi de nasıl bi magnet yaptırsam hediyelik olarak yani millet baksın sonra atsın istemiyorum kullanışlı olsun işe yarar olsun istiyorum 
tarafından
Gazoz acacakli magnetler var kullanışlı üzerine de bebeğin resmini yapiyolar
0 oy
(242 puan) tarafından

image

image

Bunlar benim hediyeliklerim di

0 oy
(320 puan) tarafından
tek derdimiz bunlar olsa keşke
0 oy
(1,009 puan) tarafından
Canım bence acele etme kız kardeşim aylar öncesinden düğün için elbise aldı hem olmuyor ona hemde pişman oldu aldığı modeli bekle biraz derim 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 114 göst.
0 oy
1 cevap 137 göst.
16 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Hira27 (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 174 göst.
15 Ocak 2024 Diğer kategorisinde 1Gozbebegimmm (2,804 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 207 göst.
29 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde E&C (2,387 puan) tarafından soruldu

378,136 soru

11,317,651 cevap

34,763 kullanıcı

...