+1 oy
138 göst.
Diğer kategorisinde (158 puan) tarafından

Kızlar Oğlumun kulak arkası kemiğinde sert bir şişlik var doktora götürdüm ne olduğunu anlayamadı ultrason istedi pazartesi gidicem. Daha öncede vardı ama dokununca hissedilirdi bakınca anlaşılmazdı iki aydır egzama var başında artı daha yeni kulak enfeksiyonu geçirdi bu dönemde şişlik aşırı büyüdü. Bir kaç gündür biraz hafifledi indi. Kötü bişey olmasından korkuyorum var mı başına gelip düzelen bilgisi olan?

4 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun canım Rabbım acil şifalar versin inşallah 
(158 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım amin inşallah
-Reklam-
0 oy
(4,040 puan) tarafından
İki aylıkken vardı kendi kendine kayboldu bzen olurmuş kaybolmaSa sıkıntı
(158 puan) tarafından
İnşallah Bi sıkıntı yoktur Bi kaç gün öncesine göre küçüldü biraz ama yinede korkuyorum
0 oy
(1,154 puan) tarafından
Lenf bezleri var o şişmiş olabilir benim oğlum da geçenlerde hasta oldu öyle bir beze çıktı hemen götürdüm enfeksiyonlu hastalıklarda çıkabilir bunlar dedi ama ihmal etme bir kulak burun boğaz doktoruna götür 
(158 puan) tarafından
Evet canım ama doktor lenf bezi yada yağ bezesine benzemiyor dedi o yüzden ultrason istedi kemik gibi sert çünkü inşallah kötü birşey değildir çocuk cerrahisiyle görüşüp duruma göre KBB yede götürecem
(1,154 puan) tarafından
Inşallah lenf bezidir haber ver lütfen bana da
(158 puan) tarafından
Çok şükür sıkıntılı bir durum yok canım doktor beze olduğunu söyledi enfeksiyonlu hastalıklarda oluyormuş dediğin gibi.
(1,154 puan) tarafından
Oh şükür:)
0 oy
(175 puan) tarafından
Benımde ıkızlerımın boyunlarının yanlarında cıktı beze. Pazartesı goturduk salı gunudr ultrasonla bakıldı 2 tane surup verdı sımdılık bı 10 gun onları kullanıcak. Onumuzdekı hafta yıne ultrasonla bakılacak. Bende cok korktum kotu bı sey degıldır ınsallah ılacla kuculur
(175 puan) tarafından
Canım bezelerde kuculme varmıs ama bu yeterlı degılmıs. Kan degerlerınde bı degerı yuksek cıktı arastırma hastanesıne onkolojı bolumune yonlendırdı cok uzgunum
(158 puan) tarafından
Çok üzüldüm şuan canım inşallah korktuğunuz şey çıkmaz Rabbım şifa versin meleklerine
(175 puan) tarafından
Gıttık canım doktor degerler ıcın normal dedı korkulacak bı sey yok gayet saglıklı dedı
(158 puan) tarafından
Ay çok şükür canım Rabbım hiçbir anneyi babayı evladıyla sınamasın evlatlarımızı bizlere bağışlasın
(175 puan) tarafından
Amin inşallah canım allah razı olsun

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 31 göst.
18 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zisan (1,148 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 109 göst.
3 Nisan 2024 Aile kategorisinde Ege'nin annesi❤️ (2,576 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 58 göst.
27 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Asel hira (860 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 81 göst.
27 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Asel hira (860 puan) tarafından soruldu

382,515 soru

11,451,580 cevap

35,028 kullanıcı

...