0 oy
414 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kizlar esim asiri derecede daginik artik arkasini toplamaktan cok yoruldum bi koltuga uzanmis kalkti gitti gormeniz lazim cildirdim cektim fotografini atip aslan yattigi yerden belli olurmus diyecektim sonra duzelttim koltuğu toparlayip cektim aslan yattigi yerden belli olurmus her zaman derlibtoplu duzenli oldugun icin teşekkür ederim yazayim dedim sizce hangisi daha etkili olur 

12 Cevaplar

0 oy
(119,242 puan) tarafından

cok duygusalim bugun beni gulumsettin :D

tarafından
Artik yeni cozumler ariyorum da islemiyor :)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sanki anlayacak yaa 

Birak beni böyle bilsinler diycek ☺️☺️
tarafından
Ay valla cildiricam bu kadar daginik bir insan yoktur bu dunyada
0 oy
tarafından

Benimkide öyleydi güzel dille derdim ki ayyy benim aşkım canım nasıl güzelde bana iş cikarmaz kendi toplar felan gazlardim bir bakardım güzelce toplamış  bu erkekler çocuk gbi  hemen aşkıma kanatlar bacim:D

tarafından
Oylede denedim canim islemiyor cozumu bulamadim hala
0 oy
(1,777 puan) tarafından

Bence yaptığı dağınıklığı çek ve video şekilde birleştir ona at belki utanır :D

tarafından
Yapicam ya birde onu denicem gerci video cook uzun olucak ama .....:)
0 oy
tarafından
Valla benim eşimde kıyafet dolabı için bayaa dağınık bi giydiğini içine atıyordu yada beğenmediğini değiştirmek için öyle dolaba atıyordu dedim gel gel dedim o öyle yapılmaz kıyafetleri hepsini yere attım gel topla dedim senin kölen mi var burda az önce düzelttiğim dolabı 2 saniyede savaş alanına çeviriyorsun dedim baktım geldi topladı gayet güzel tabi bi daha yapmadı 
tarafından
Onuda yaptim canim artik caresiz kaldim diye lazim olani gidip kendim elimle cikarip veriyorum boylede cok yoruluyorum diger turlu de haftada iki kere dolabini duzenlemem gerekiyor her turlu yoruluyorum anlicagin
tarafından
Allah yardımcın olsun kuzum sorun çok büyük gerçekten kızım 6 aylık ve ondan daha bebekçe davranıyor bazen
0 oy
(12,960 puan) tarafından

Huzurlu birine sor  ne diyecek :)

tarafından
Huzurlu biri mi:)
(12,960 puan) tarafından
Aşağıda yorum yaptı nick huzurlu biri :)
0 oy
(14,428 puan) tarafından

İkisinide gönder hangisi sensin de :D

0 oy
(253 puan) tarafından

Ben eşimin çorap ve kirli kıyafeerine çözüm bulamıyordum, her zaman coraplarini bir köşede bulurum kirli penyelerini de (giyip sepete atmadığı) yatağın üzerinde yada sifonyerde bulurdum. Buna rağmen iki günde bir benden temiz çorap varmı derdi. Neyse birgün bı başladım çorap ve kıyafetlerini gardolapdaki kendi bolumune toplamaya, ne ararsa orda. Kirli çorap ve penyeleri dahil, gülme  vallahi öyle yaptimBir hafta geçti bı baktım sonra dolabı katlayıp, eşyaları yerine yerleştirmeye başlamış. O oldu bir daha yapmadı :) hatta sonrasında tek sorunum küçük temiz çamaşır dolabiydi ben ütüleyip katlar öyle düzenli yerleştirin bı baktım dolap gittikçe karışmış, atleti çorabı vs. Öyle mi öyle bende bir gün dağınık koymaya başladım, çamaşır dolabını dün bı açtı dolap açılmıyor karman corman bugün işten gelip sessizce düzenlemiş :)

tarafından
Ahahahha süpersin
0 oy
tarafından
Bnmkide yapr bn begnmm illa üstündn geccm yerleri camlri dolapları siller bak güzl yaptım begn der 
0 oy
(920 puan) tarafından
Dağınık hali daha etkili olur canım 

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 443 göst.
3 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Zuzum81 (907 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 134 göst.
3 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Zuzum81 (907 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 265 göst.
29 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Kuzucuklarin annesi (2,592 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 287 göst.
29 Aralık 2019 Aile kategorisinde Ala (52 puan) tarafından soruldu

379,161 soru

11,349,732 cevap

34,815 kullanıcı

...