0 oy
65 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
tarafından kapalı
Kızlar 2buçuk yaş uygun değil mi psikolojisi bozulur diye okudum biryerde siz kaç yaşında sünnet yaptırdınız
notu ile kapatıldı: Aynı sorunun tekrar tekrar paylaşılması yasaktır. Sorunuzu paylaşatıktan sonra cevaplanması için beklemeniz gerekmektedir.

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
3 aylikken. Gec olmuş sizin. Zorlar sanki
tarafından
Fırsat bulamadım canım aslında bende öyle istiyordum
-Reklam-
0 oy
(1,251 puan) tarafından
Doktorun asistanina sordum ben 5 bucuk yasinda oglum var randevu alsam yaparlarmi dedim kadin bana 6 yaşından kucuklere yapmiyolar dedi neden diyince de  cocuklarin kendini cinsiyetlerini ogrenme yaşı 6 yasina kadar devam ediyo bu yaştan erken olan cocuklarda cinsiyet kargaşası yada escinsellik gorunuyormus cokca ornegide olmuş o yuzden 6dan kucukleri etmiyoruz demisti
(1,251 puan) tarafından
Aynn cnm bizde bekliyoruz
tarafından
Oglum 1 buçuk yaşinda bizde yaptırmayı düşünüyoruz geç kaldık biliyoruz ama şu an olmaz mı 1 buçuk yaşta
tarafından
Zaten benimki bu ara orasına taktı kafayı sürekli bakıyor kesilirse etkilenebilir
tarafından
Benimki ninde dikkatini çekmeye başladı artık yaptıralım bi an önce demiştik
tarafından
Kaynanam küçük diye kıyamadı bende bişey demedim şimdide uygun değil diyorlar işte
0 oy
(1,736 puan) tarafından
O yaşlarda cinsel organları çok önemli oluyor onlar için. Yeni farkediyorlar ve baktıklarında yaralı olduğunu veya onlara acı veren bi işlem yapıldığını görse, çok etkilenir psikolojileri. En iyisi 6 dan sonra yaptırın. Ben oğluma 2 aylıkken yaptırmıştım 
tarafından
Tamm canım teşekkür ederim öyle zaten sürekli bakıyor oynuyor

İlgili bir soru bulunamadı

381,011 soru

11,406,705 cevap

34,944 kullanıcı

...