0 oy
543 göst.
Diğer kategorisinde (4,347 puan) tarafından

Kızlar ben hamileyim çok şükür ❤️ geçen sene Aralık ayında erken doğum yapmıştım bebeğimi kaybettim. 3 ay sonra rahim filmi çektirdiğimde doktorum tüplerin kapanmış gebelik oluşmaz demişti başka hastanede ilaçlı rahim filmi çektirmiştim bu kez de yapışıklık var denildi. Biraz bekle demişti doktorum eğer gebelik olmazsa ya ameliyat ya da tüp bebek tedavisi uygularız demişti. Veeee sonuç hiç umudum yokken kendiliğimden hamile kaldım ❤️

image

21 Cevaplar

+2 oy
(120,784 puan) tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
oo gozun aydin 
28 gun kaldi ama erken gelir 2 cm acilmsm var
(1,697 puan) tarafından
hayirli saglikli gelsin sevda opuyorum❤️
tarafından
Kıme dıyo bu rada oyle
sagol acelyam
(4,347 puan) tarafından
Hadi bakalım sağlıkla gelsin ❤️
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Bana o kadar nutella verdin benim duam kabul oldu ahahah kiz saka bi yana gözün aydın masallah:)
(4,347 puan) tarafından
İnşallah canım benim çok korkularım var aslında ve hala şoktayım
tarafından
Olsun her serde bir hayır vardır.  Kotu düşünme ve doktora git bak bakalim nasilmis:)
(4,347 puan) tarafından
Hemen gitmicem canım şimdi kan testi vercem ama kontrol için 5 haftadan sonra gidicem kalp atışı da belki o zaman duyulur diye ❤️
tarafından
Anladım cnm iyi yaparsin hakkında hayırlısı ♥️♥️
(4,347 puan) tarafından
İnşallah canım benim çok sağol ❤️
0 oy
(726 puan) tarafından
Canım kan tahlili ver hayırlı olsun :)) 
(726 puan) tarafından
Sonuçu bizlede paylaş
(4,347 puan) tarafından
Tamam canım paylaşırım ❤️
(4,347 puan) tarafından
Canım kan sonucum çıktı ancak yazabildim 3 haftalıkmış bebeğim daha ❤️
(726 puan) tarafından
Hayırlı olsun canım sağlıkla kucağına alırsın inşallah
(4,347 puan) tarafından
Çok sağol canım ❤️
0 oy
(1,345 puan) tarafından
Ne guzell bunu sag saglim kucaginiza almak nasip olsun inşallah
(4,347 puan) tarafından
İnşallah canım benim çok sağol❤️
0 oy
(8,592 puan) tarafından
Gebelik var hayırlı olsunn
(4,347 puan) tarafından
Evet canım teşekkürler ❤️
0 oy
(1,284 puan) tarafından
Hadi gozun aydin saglikla al kucagina insallah 
(4,347 puan) tarafından
İnşallah canım benim ❤️
0 oy
tarafından
Gözün aydın canım 
(4,347 puan) tarafından
Teşekkürler canım ❤️
0 oy
(10,456 puan) tarafından
Hadii yaa Rabbım  verdiği kim engel olabilir gözün aydın Rabbım sağlıcakla doğmasına nasip etsin inşaallah 
(4,347 puan) tarafından
Ayyy inşallah canım çok sağol ❤️
0 oy
(4,857 puan) tarafından
Gözün aydın canım inşallah rahat bı gebelik geçirirsin 9 ayin sonunda sağ salim alırsın inşallah bebeğini kucağına eşime nasıl soylicek sin çok merak ettim
(4,347 puan) tarafından
Bu sefer direk söylicem ilk gebeliğimde sürpriz yapmıştım aynı şeyleri yapmak istemiyorum çok sağol bu arada canım ❤️
0 oy
tarafından
Yaaa çok sevindim rabbim nasip eder se her şekilde eder
(4,347 puan) tarafından
Aynen öyle canım çok sağol ❤️
0 oy
(6,739 puan) tarafından
Gözün aydın canım cok sevindim ☺️❤️ Allah'ım sağlıcakla kucağına almayi nasip etsin inşallah ❤️ kimsenin kucağını boş bırakmasin rabbim.
(4,347 puan) tarafından
Amin canım inşallah çok sağol ❤️
0 oy
tarafından
Kız olursaaa inci koyyyy
(4,347 puan) tarafından
Yaaa hayırlısıyla olsun da canım isim hiç farketmez :)
0 oy
tarafından
Ay çok güzel ya çok şükür hayırlı olsun canm çok sevindim
(4,347 puan) tarafından
Çok  teşekkürler canım benim ❤️
0 oy
(920 puan) tarafından
Gözlerin aydın kuzummmmm
(4,347 puan) tarafından
Teşekkürler canım ❤️
0 oy
(3,162 puan) tarafından
Bende ilk evlendiğim zaman rahim filmi çekildim doktor tamamen tıkalı çocuğun olmaz dedi sonucu başka doktorlara da gösterdim hepsi tüp bebekten başka çaren yok oda çok kilolusun bu kiloyla tüp bebek tutmz dedi. Gerçekten 4 sene çocuğum olmadi. 3. Senenin sonunda benden mavi bir sivi gelmeye başladı 1 sene boyunca akıntı gibi geldi görmediğim doktor kalmadı bu ne diye anlamadılar. 4 senin sonunda hamile kaldım kendi kendine oldu. Gene mavi sıvı için gittiğimde alttan muayene de fark etti doktor hamilesin dedi dedim yok benim çocuğum olmuyor başka bişeydir dedim ben öyle diyince tamam bazn kistlerde gebelik kesesi gibi görünüyor bı kan ver ama sana kağıt yazicm acilde yaptır ki 2 saat sonra çıksın ben istersem 1 gün sonraya çıkar bende merak ettim dedi. Gittim yaptırdım gerçekten de hamileydim. Allah büyük ol dedimmi olur imkansizlari olduran Rabbimize Hamdusenalar olsun ❣️
(3,162 puan) tarafından
Bu arada bir doktor o mavi sıvınin seneler önce çekildiğin rahim filminde kendini çok sıktığın veya bir sıkıntı olduğu için tüplerde sıkıştığıni vücudun ne olursa olsun kendi kendini yenileme özelliği olduğu için kendini iyileştirdiğini sıvıyı tuplerden attığını sonra da çocuk sahibi olabildiğimi söylemişti. Baksa bı açıklaması olamaz çünkü demişti. Bilemiyorum fazla inanasim gelmedi ama öyleyse o bana rahim filmini çeken hastaneye asla hakkımı helal etmiyorum. O 4 senenin içinde ben ne yaşadım bı ben biliyorum bide Allah çünkü.
(4,347 puan) tarafından
Maalesef herkes işini doğru düzgün yapmıyor benimde erken doğum yapmamda doktorun ihmali vardı deflarca kanamam oldu hiç bir test yapılmadı meğer yüksek enfeksiyon varmış bende. Bende asla hakkımı helal etmiyoru seninde adına çok sevindim ❤️
(3,162 puan) tarafından
Bende senin adına çok sevindim inan Rabbim sağlıklı sihatli kucağına almayı da nasip etsin inşallah ❣️
(4,347 puan) tarafından
İnşallah canım benim çok sağol ❤️
0 oy
(162 puan) tarafından
Maşallah canım çok sevindim senin adına bende hamile kalmak istiyorum ne sıklıkla ilişkiye girdiniz özel olarak yaptığınız bir şey var mıydı bana dua edermisin hamilelerin duası kabul olur Allah'ın izniyle :*)
(4,347 puan) tarafından
Valla bu ay 2 defa oldu biri tam  adetimin 14. gününde değerlendirdik sanırım o gün tuttu ❤️ inşallah hayırlısıyla seninde olur canım ❤️
(162 puan) tarafından
Amin Allah razı olsun hayırlı evlat olsun canim
(4,347 puan) tarafından
İnşallah canım benim ❤️
0 oy
(712 puan) tarafından
Gözün aydın kuzum sağlıkla bebisin gelsin insallahhhhhh
(4,347 puan) tarafından
İnşallah canım benim çok teşekkürler ❤️
0 oy
tarafından
Hayırlı olsun saglikla al kucagina