0 oy
823 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
düzenlendi

image

Buraya yazmistim ocakta tuvalet iletisimine baslamistik☺️❤️

Tekrar yaziyorum tuvalet egitimi degil bu tuvalet iletisimi ☺️

Burdan bir kac kuzuma coook tesekkur ediyorum onlarin sayesinde oldu .Yapanlar yazmisti . Basarili olundugunu soylemislerdi☺️❤️ benim bebisim 3 aylik ve bana sinyaller veriyor .Bezimiz kuru kaliyor ve muhtemelen yarin da tamamen bezini cikaricam .

Bezi cikaricam derken ybb ye gecicem  ya da alistirma kuloduna ☺️❤️ 

Ee bee serife Gece gece bunu niye paylastin asiriiii mutluyum cunku ajajsjsjsj :D

28 Cevaplar

0 oy
tarafından
Brovo serifem zor birşeyi başarmışssin azmini tebrik ediyorum ve minik adama Maasallah diyorun❤️
tarafından
Busemmmmm ❤️❤️❤️ canimmmm benimmmm ☺️❤️ cok tesekkur ederimmmm
tarafından
Rica ederim canim ❤️❤️❤️❤️❤️❤️
-Reklam-
0 oy
tarafından
Helal olsun sana şerifemm ya ben asla yapamam öyle;)  
tarafından
Fatmisin cok rahat var ya yapsan bez mez baglamazsin ❤️☺️
tarafından
Valla benim kızım 13 aylık yapsam yaparım da ama cesaret yok.. zaten 10 günde bir bez alıyorum herkes aa ne çabuk bitiyor diyo sınır oluyorm
0 oy
(5,069 puan) tarafından

Simdi o sayfaya baktım gerçekten annenin bebegin sinyallerini iyi anlaması lazım. Benim oğlum 10 aylik ve gece sık uyanıyor aklıma çişi geldi tabiki şimdi nasıl yapicam yine bekleyip yatiricam gece uyandığında Pet şişe tutarım :D

Deniycem bakalim sonra tekrar bezliyim mi 

Bir de çiş yapmışsa zaten yine de deniyim mi

tarafından
Evet gece uyandigi an hemen o kadini  gosterdigi pozisyonlarsa tut ☺️❤️ en fazla bir kac dk icinde yapcakmBen gece tuttugum gibi yapiyo ❤️☺️

Yapmissa bile bekle belki yapar .Ama bezleme .Mesela ben gece alt acma bezi koyuyorum altina sadece .Cunku anne yani besiginde duruyo hemen debelendiginde farkedip tutuyorim lazimliga .Bez koyarsan olmaz .Yani hazir bez koyarsan olmaz kuzu .Cunku onlar siviyi hapsediyo bebek cok hissetmiyo izlakligi.İslaklik hissedecek ki rahatsiz olacak ve bir dahaki ciste sana sinyal verevek .Baktin tuttun yapmiyo agladi tutarken , o zaman birak sonra tekrar dene☺️❤️
0 oy
tarafından
Ne videosu cnm benimki de 16 aylık vaslamak istiyorum
0 oy
(1,731 puan) tarafından
Yaa var ya bunu duymuştum biri daha böyle yapmak istemişti çok linç yemişti ama sendende bunu duyunca yapmak istedim ve gerçekten çok işe yarıyor iyi ki yapmışım iyi ki denemişim alıştığı için artık o pozisyonda yapacağını anlayabiliyor 2 aylık olmasına rağmen. Çok rahat uyuyor tuvalet iletişimine geçtikten sonra bayadir da yapmaktayim devam ediyorum çok sağolasın.
tarafından
Yaptin demiiii harikasin sennn ❤️☺️ cok sevindim .cok bebisim biraz daha buyuyunce a ayip rahat edeceksin bak gor .Hele ek gidaya gecinxe artik oturarak kendisi yapcak lazimliga ☺️❤️ ayrica 2 yastaki o psikolojik bunalima girmiycek .Cunku bebekler iki yil kakayla , alti islak bi sekilde yasamaya sacma bi sekilde alisiyolar .Maalesef biz alistiriyoruz .Neden kakayla yasamak zorunda bebek ?

Niye alti pis pis uyusun gece ? Bebekler altini kirletmeme ic gudusuyle dogar ❤️☺️ kirlrtmek istemez ve rahatsiz olur .Gece de bin kere uyanir .Bi sefer yaptirsan zaten rahat edersin .uzun bi uyku cekersin mis .İki yil bezi ogretiyoruz cocuga sacma bi sekilde .Sonra pat diye bir gun kakayi wc ye yapacaksin .

Dusunsene biz wc ye gidiyoruz bir gun biri diyo ki artik altina yapacaksin ve cikarip silceksin .Alisavilir miyiz ? Şoka gireriz , rahatsiz oluruz.

Bebekler de boyle hissediyor iste .Kakayla 2 yil durmaya alisan bebek kakayi artik kendi parcasi saniyor .Ne sacma .Biz alistiriyoruz beze .Ovretiyoruz .Resmen beze yap cisini diyoruz bebege .Niye yapsin ki ? Sonra da tuvalete alismiyi bu cocuk , wc den korkuyo , sifon sesinden rahatsz oluyo , kakasini tutuyo ve psikolojik kabizlik yapiyo diyoruz .ee yapar tabi.
(1,731 puan) tarafından
Aynen öyle çok haklısın. Bakalım insallah böyle devam tekrardan bu bilgilerin için teşekkürler❤️
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Aferin kız valla ne güzel iş 
tarafından
Aslim efsanee guzel efsanee .Cidden rahatladim ☺️❤️
(13,202 puan) tarafından
Valla Keremin bebekliğinde yaygın değildi. Büyüğü belli ediyor da küçüğü anlamıyoruz ben de başlıcam artık 3-4 yaşına kadar tutmam bezi ☺️❤️
0 oy
(1,950 puan) tarafından

Valla baktim tek bi tane bile linc yememissin cok degismis buralar. :D

Tebrikler.

tarafından
Ben hic yemiyorum aslisahim cok sukur .Ama yersem de cevap vermem .Kimseyle münakasaya girmem . ☺️❤️
(1,950 puan) tarafından
En iyisi canim

İlgili sorular

0 oy
26 cevap 498 göst.
18 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 76 göst.
4 gün önce Diğer kategorisinde Duru. F. 12354 (3,207 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 45 göst.
30 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Zeyylop (2 puan) tarafından soruldu