0 oy
141 göst.
Diğer kategorisinde (248 puan) tarafından
tarafından kapalı

Kaynanam görümcem 2 haftalığına bize geliyor diye post açtım 

Kaynanam kovid olmuş daha 1 hafta geçmemis evde 5 aylık bebeğim var ben napacam birşey diyin eşime diyorum annemden birşey olmaz diyor çocuk gibi . Bebeği sevmeye geliyorlar onlar da çok zor durumdayim 

Şu an yoldalarmis 

Gurbet de olduğumuza 14 saaatlik yerden geliyorlar geri git desem de olmaz offf off 

Hiç düşünce yok ya

notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

4 Cevaplar

+1 oy
(306 puan) tarafından

Oha ne kdar dusuncesizler. Ayrıca karantinalari bitti mi ki ben olsam şikayet ederdim sağlık bakanlığına :D

(248 puan) tarafından
Haber etmedi ben hastayım diye karantinaya aldırmadı kendini
(306 puan) tarafından
Tmm o daha iyi şüpheleniyorum dersin ki otobste kimbilir kaç kişiye bulastirdi yazik
-Reklam-
0 oy
(197 puan) tarafından
Ayrı bı odaya koyarım ben olsam yemeğini suyunu veririm iyileşene kdr bebeğimi asla kucağına vermem çocuğum daha önemli onların düşünmesi gerek yani öz annem olsada böyle yaparım kaynanayla alakalı değil de Allah yardımcın olsun
(248 puan) tarafından
Öyle yapacam . Ama çok tepki gösterecekler umrumda da değil test yaptırıp çocuğu ona göre çıkarırım anca
(197 puan) tarafından
Aynen öyle canım biraz anlayış göstersinler
(248 puan) tarafından
Zor ya öyle olsa hasta hasta yola cikmaz
0 oy
tarafından
Vay he ne düşüncesiz insanlar var covit olmuş bebek sevmeye geliyorlar. Canım karantina süresi bitmedi ve eminsen şikayet et. Valla ben bebeğimi riske atmak istemem şahsen. Bebek bu yani bağışıklık bile kazanmamış yazık günah ya
(248 puan) tarafından
Kendini hastayım diye bildirip karantinaya aldırmadı . Ayrı odada tutacam mecbur
0 oy
(741 puan) tarafından
İzalasyondayken dışarı cıkamazlarki
(248 puan) tarafından
Kendini hastayım diye belirtip karantinaya aldırmadı

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 164 göst.
16 Haziran 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde sevimebeci (421 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 82 göst.
0 oy
5 cevap 233 göst.
9 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Zeynep0051 (346 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 142 göst.
24 Aralık 2022 Aile kategorisinde Sulemhmt (731 puan) tarafından soruldu

378,255 soru

11,321,583 cevap

34,766 kullanıcı

...