0 oy
523 göst.
Diğer kategorisinde (2,138 puan) tarafından
Merhaba hanımlar cam ve sakura da sezeryan olup memnun kalan var mı?

İlk doğumum sezeryan bu yüzden ikinciside sezeryan olacak doğumu orda yapmak istiyorum.

Çok memnun olanda var memnun olmayan da var sizlere sormak istedim.

Bide dikisleri özenli dikiyolar mi?

Kimi çuval diker gibi dikiyolar demiş .

3 Cevaplar

0 oy
(1,048 puan) tarafından
Eltim yeni dogum yapti orda hatta guzel temiz diye 1 saat evinden orasi yinede oraya gitti memnun yani memnun olmasa çocuğu kontrole de getirmezdi gorumcemler de hamile 2 side orayi dusunuyo 
(2,138 puan) tarafından
Dikiş yerleri nasıl hiç bahsetti mi bazısı çok kötü dikiyolar demiş.
(1,048 puan) tarafından
Kimisi baya uzun kesiyomus onun ki cok kucuk yani bi el boyu kadar hicte dogumdan sonra kontrole gitmedi gitmesi gerkiyo ama zamani olmadi bildigim kadariyla ziyaretci almiyolar çoğu hastane oyle zaten sadece refakaeci degiskligi de yok ben baska hasyane de dogum yaptim orda bile oyleydi ziyaretçi yoktu kimse refakatci baskasi olamazdi oyle yani
(2,138 puan) tarafından
Anladim canım benim ikinci sezeryan insallah o kadar uzun kesmezler
(1,048 puan) tarafından
Insallah sağlıkla kucağınıza alirsiniz kendim icin degil ama çocuğum icin randevuları bile varda oraya alıyorum kardiyoloji nefroloji falan
(2,138 puan) tarafından
Amin canım teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
(73 puan) tarafından
Evet canım hem eltim normal doğum yaptı hemde görümcem sezeryan yaptı çok memnun temiz ve ilgili bir yer bizede çok yakin
(2,138 puan) tarafından
Bizede yakın canım o yüzden çok istiyorum orayı ama özellikle dikişlerle ilgili olumsuz yorum duyunca merak edip sormak istedim.
0 oy
tarafından

Evime çok yakın kız :P benimde yengem yaptı orda sezeryan herseyinden çok memnun kaldı 

tarafından
Evet aşırı memnundu hemde
(2,138 puan) tarafından
Tm canim teşekkür ederim:)
tarafından
Nerde oturuyosun canım :)
(2,138 puan) tarafından
Bayramtepede canım sen
tarafından
Ahahhaha bende oraya yakınım :)

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 158 göst.
10 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Viyanaltinn (284 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 1,092 göst.
0 oy
4 cevap 631 göst.
0 oy
5 cevap 3,185 göst.
12 Temmuz 2021 Aile kategorisinde alparslaninannesii (1,036 puan) tarafından soruldu

383,065 soru

11,466,234 cevap

35,068 kullanıcı

...