0 oy
65 göst.
Diğer kategorisinde (24 puan) tarafından
Kızlarrr sevgili eşim artık 2. Çocuk istiyormş bnde tamam dedim kızım 3 yaşını doldurcak nisanda aklıma aşı geldi 3. Aşımı olmadımda şmdi mi olsam yoksa gebeliğin ortasında aşı olunuyormu ? Yan etki yaşayan oldumu yaptırıp yada bir soru daha yani şuanda gebelik yeni oluşcak olursa bu aşı bi zararı olurmu gibi sorular geliyor aklıma ayy ne heycanlıymış daha olmadan bile 2. Bebiş düşüncesi beni çok heycanlandırmaya başladı :))

4 Cevaplar

0 oy
(3,458 puan) tarafından
İlk 3 ay aşı onermemisti doktorum 
(24 puan) tarafından
Ozaman yaptırmamak daha iyi hamileyken ortasında önerirse olurum
-Reklam-
0 oy
(119,779 puan) tarafından
hamileyken 2 doz oldum 3. doz siram gekirse dogurmadan olcam
(24 puan) tarafından
Sevda kızz çok heycanlandm 2. Bebiş için sendede öyle oldumu
ogrendigimde 8 hafta 5 gunluktu heycan degilde karmasik bi duygiydu ne yaocam ne etcem nasi olcak gibi
(24 puan) tarafından
Ya biz şmdi bilinçli yapmak istiyoruz ya daha bi heyecan lı şuan
☺ hadi ins olur
0 oy
(1,950 puan) tarafından
Dun bununla ilgili post vardi. Ben olmazdım olmadjm da hiç zaten tamamen karşıyım koruduğunu dusunmuyorum.
0 oy
(3,440 puan) tarafından
Bende 9 haftalık hamileyim sağlık ocağında hemşire 3. Doz aşını  3 aylık olduktan sonra yapalım dedi bende 2 doz oldum hamile iken 3.doz aşıyı olmak istemiyorum dedim zamanı gelince doktorunla konuşursunuz dedi 
(24 puan) tarafından
Sağol canım ben şuan gebe değilim ama bu ay korunmayı bıraktık yani nezaman gebe kalırım bilmiyorum şmdiden gidip yaptırsam dedim ama ya hemen hamile kalırsam ilk haftalarda ztn çoğu genetiği oluşuyor oyuzden şmdilik ertelim hamileykende yaptır derse doktorm yaptrrm

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 91 göst.
27 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Tugce_akdgn (10 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 84 göst.
24 Nisan 2023 Aile kategorisinde Yenianneadayi1 (220 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 123 göst.
0 oy
0 cevap 29 göst.
24 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ht (2,092 puan) tarafından soruldu

382,965 soru

11,463,653 cevap

35,057 kullanıcı

...