+1 oy
713 göst.
Aile kategorisinde (202 puan) tarafından
Ben hep bebek arabasiyla oglumla goderim bugunde dedim gidip alisveris yapicam bide bir kac tane de makyaj urunleri aldim bir tane ruj bir tane rimel bir tane tekli far törpü cilt maskesi bide eylenir almisim bide eve cok sey aldim makyaj malzemelrini oglumun arabasina ustune koydum neyse herseyi gecmisler eylenir 20tl oglumun arabasinin icine dusmus eve geldik makyajlari actim denedim esyalari dolaba yerlestirdim arabayi katlayip cocuk odasina koyucaktim eylenir dustu aldim denedim sonra hemen kostum fişe baktim eylenir yazmiyodu gecmemisler actigim icin cok korktum gozlerim doldu hemen esimi aradim durumu soyledim oda dedi git karttan parasini ver durumu acikla dedi bende tamam dedim simdi oglumu uyuttim gidicem parasini vermeye ama cok korkuyorum ya beni suclarlarsa diye ilk defa basima boyle bir sey gekdi esimin bir kurusuna bile el uzatmam izinsiz

32 Cevaplar

0 oy
(2,055 puan) tarafından
Bacım niye suçlasinlar zaten  kötü  niyetli olsan parasını vermezsin  anlarlar  halinden 
-Reklam-
0 oy
(1,254 puan) tarafından

Korkma cnm sana tesekkur bile edebilirler :D baskasi olsa aman boşver diyip gitmezdi bile belki

0 oy
(9,945 puan) tarafından
Suçlu olsan geri gelip parasını ödemesdin heralde 
0 oy
(14,108 puan) tarafından
Kiz actin diye niye korkuyorsun. Bizde marketten su alip ödememisiz. Eve gelince farkettik. Aldigimiz sube de uzaktaydi. Arayip söyledik. En yakin subenize parayi birakiyoruz dedik. Tesekkür ettiler. 
0 oy
(228 puan) tarafından
ne olucak canım parasını verip çıkarsın
0 oy
(27,595 puan) tarafından

Hallettinmi sorun olmaz ya

0 oy
tarafından
herkes senin gibi olsa. suçlanacak insan geri gelir parasını öder mi hiç. aksine bilinçli davrandığın için teşekkür etmeleri gerekir.
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Hiç birşey olmaz canım git durumu açıkla sonuçta ödemeye gidiyorsun.
0 oy
(11,646 puan) tarafından
Canim öyle şeyler olabiliyor üzülme telafi edecekmissjn iste yanlış anlamazlar korkma 
0 oy
tarafından
Parasını vermeye gidiyorsunuz gözden kaçtığı belli yani . Size niye parasını getirdiniz demezler . Ne kadar iyi biri hemen parasını getirdi derler 
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Bende geçen sene aynı şekilde çocuk arabasıyla şokdan alışveriş yaptım çocuk arabasının önüne koyduklarımı kasaya vermeyi unutmuşum , 3parçaydı hem .Dışarı çıkınca fark ettim .Tekrar içeri girdim , açıklama yaptım özür dilerim bi an unutmuşum , arkamdakiler çok bekletmeyeyim diye panik yaptım galiba  dedim .Sıkıntı etme abla kendine niyetin kötü olsa geri dönmezdin biz seni tanıyoruz dedi .Sürekli alışveriş yaptığım bir yerdi

İlgili sorular

+1 oy
24 cevap 773 göst.
19 Şubat 2022 Aile kategorisinde dorugunannesi04 (202 puan) tarafından soruldu
0 oy
38 cevap 1,083 göst.
16 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Isteoylesine (192 puan) tarafından soruldu
+1 oy
22 cevap 419 göst.
21 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 595 göst.