+1 oy
770 göst.
Aile kategorisinde (202 puan) tarafından
Gittim verdim durumu acikladim ama iceriye girdigim gibi yuzume ters ters bakti fisi gosterdim dedim bebek arabasinin icine dusmus fark etmemisim dedim yuzume bakip onca insanin arasinda bastira bastira dediki bebek arabasinin icine miii dustu allah allah dedi gozlerim doldu sonra dedi tamam iade etmeyemi geldiniz bende sinirli bir sekilde dedim ki iade etsem onca makyaj urunu alip parasini vermem bunu da satin almaya geldim dedim sonra tebessum etti yalandanmi artik bilmiyorum cok kotu oldum bir suru kisi armadaydi hepsi bana bakti bir daha asla adim bile atmam o bime 

24 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Bebeği nasıl unutmadın demesi espiri canım rahat olsana biraz niye suçlasın seni şaşırmıştır bebek arabasına düşmüş olmasına alınganlık var galiba sende
(658 puan) tarafından
Bi ben böyle düşündüm sandım. Herkeste kasiyeri suçlamış fln bide. Diğer postunda korkuyorum beni suclarlar demişti. O yüzden her sözünu yanlis anlamışım kasiyerin
tarafından
Ece saka mi yapiyosun kuzu jsjsjs
"Bebeği nasil unutmadiniz ? " demek espri olmaz .Satire olur , sarcasm olur .❤️
tarafından
Aşkım ironi de bi çeşit espiri. Espri anlayışı olan kimse böyle şeylere alınmaz ben olsam gülerim yani :))
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bynlara işte vermemek laZım da Allahtan korkarım ben
(202 puan) tarafından
Cok kotu oldum yaa bide gulerek diyoki nasil bebegi unutmadiniz
(223 puan) tarafından
Bebeği inutmadiniz diyebilecek kadar hadsizmi birde. Lafı yapistirsaydiniz suratına doğru
(202 puan) tarafından
Gozlerim doldu cok utandim
0 oy
(119,436 puan) tarafından
kiz sacmalama o calisan oranun sahibimi sanki olmus bi dalginlik insanlik hali olur normal bisi
(202 puan) tarafından
Bana gulerek diyoki nasil bebegi unutmadiniz
(119,436 puan) tarafından
bebegimin bokunu yeme diycektin dalginligima gelmis iste ne var ne rencide ediyo gicik kaptim o kisiye
tarafından
Grekalıya bak sen
0 oy
tarafından
Kullanıcı adında 04 yazıyor ağrılı mısın
(202 puan) tarafından
Agrinin neresindesin bitanem
tarafından
Merkezdeyim ben canım
(202 puan) tarafından
Oyle degil hangi mahalle
tarafından
Adalet sarayının karşısında oturuyrm ne deniliyor buraya bu mahalleye sitkiye mi abide mi ne öyle bişey tam hatırlamıyorum
(202 puan) tarafından
Bende kurtulus bitanem
0 oy
tarafından
O öyle derken senin niye gözlerin doluyor. Bilerek yapsaydım parasını niye getireyim deseydin verseydin agizlarinin payını. Boşver üzülme 
(202 puan) tarafından
Bide diyoki nasil bebegi unutmadiniz
0 oy
tarafından
Hiç aldırma sen kendini biliyorsun 
(202 puan) tarafından
Kiz cok kotu oldum amaa
0 oy
(676 puan) tarafından
Aman Allah görüyor canm yeter 
(202 puan) tarafından
Bide diyoki nasil bebegi unutmadiniz
(676 puan) tarafından
Ahaha baska kasiyer cagiraydın giii
0 oy
(9,633 puan) tarafından
Parasını vermeye geldim deseydin bağırarak 
(202 puan) tarafından
Oyle dedim zaten:(
0 oy
tarafından
Müdürü cahirtaydin o an bakaym nasıl b*ku yiyordu 
0 oy
(14,428 puan) tarafından
İşte o an elini beline koyacan basacan yaygarayı 
0 oy
(2,537 puan) tarafından
Saçma sapan işte sıkma canını 
0 oy
tarafından
Aşkm abartma bu kadar bence üzülmene değecek bişey yok benmde başıma geldi götürdüm verdm parasını allah görüyo boşver 
0 oy
(3,734 puan) tarafından
Niye gitmicekmişsin çalacak olsan gidip parayı ödemezsin zaten terbiyesizler işte aksine daha çok gideceksin ki suçlu olmadığını anlasınlar. Kız bi keresinde ben a101 e gittim nöbetten çıkmıştım sabahtı çok da açtım iki tane çikolata aldım çıktım açtım yedim birini ay bide nolsun parasını ödemedim koşa koşa geri gittim bide utandım ki elimde kabuk :D :D
0 oy
tarafından
Şikayet et çalışanı sana o şekilde söyleyemez. Valla ben nerde haksızlık görsem söylerim. Bir kere de başka bir markette müşteri çalışanı azarliyordu verdim ayarı ordaki herkes baktı kaldi sonra adam çıkınca iyi dediniz diyorlar siz niye demediniz pardon da . 
0 oy
(3,599 puan) tarafından
Sen gereken neyse onu yapmışsın onları yaptığı mallık insanlık hali olmuş bisey
0 oy
tarafından
Bana da aynısı oldu aslında alıp kafasina firalatacan da işte olmuyo
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Şimdi diğer postunu okudum da kız nolcak onun ayıbı oda insanlık hali yani. Ben bigün marketten 2 çeşit meyve aldım tarttırdım manav bölümünde diğer aldıklarımı kasadan geçirdim ödedim çıktım meyveler kolumda takılı kalmış poşetle onları geçirmemişim kasadan. Yolda geri döndüm gittim söyledim bunlar elimdeydi koymayı unutmuşum kasaya dedm. İnsanız yani ne var bunda 
0 oy
(935 puan) tarafından
Valla ona inat gider hizmet etirrdim orda u.uyz dengesiz terbiyesiz
0 oy
(2,375 puan) tarafından

Ne alaka ya bizde de sürekli öyle oluyor gülüyorlar 

0 oy
tarafından
bilerek yapsan parasını vermezsin zaten canım millet de akılsız değil herhalde parasını verip çaldığını düşünmemiştir boşuna suçlu hissetme kendini 

İlgili sorular

+1 oy
32 cevap 709 göst.
19 Şubat 2022 Aile kategorisinde dorugunannesi04 (202 puan) tarafından soruldu
+1 oy
22 cevap 415 göst.
21 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 569 göst.
24 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 61 göst.
24 Ekim 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Aysegul&20 (3,421 puan) tarafından soruldu

380,707 soru

11,398,493 cevap

34,922 kullanıcı

...