0 oy
270 göst.
Aile kategorisinde (352 puan) tarafından
Ya 55 ile hamile kaldım 64le doğurdum ve hiç kilo almadım sadece göbeğim şişti şimdi zayıfladım ama göbek duruyo mekik çektim dikişlerim hemen ağrıyo korse de kullandım ya ben harici o kadar tiktokta görüyorum kimsenin göbeği nerdeyse hiç yok nedir benim çektim ya 6 buçuk aylık olduk bu arada 

4 Cevaplar

+1 oy
tarafından
tarafından seçilmiş

En İyi Cevap
Çok sevin göbeğinizi o da gider sevdiklerimiz hep gidiyor ya ben mesela çok sevdim göbeğimi yavaş yavaş eriyor sevgimden :))
(352 puan) tarafından
Allah seni ne yapmasın şxödmcodöcdöcmfmc sesli güldüm
tarafından
Kız napim haklı değilmiyim ama bende yazarken çok güldüm ama doğru söze kim ne desin
-Reklam-
0 oy
(407 puan) tarafından
Canım o hepimiz de var ben onla yaşamaya alıştım artık
tarafından
Bu ben sjsjsjsjjs
(407 puan) tarafından
Napim canım baktım o gitmiyor beraber yaşıyoruz kardeş kardeş ^_^
(352 puan) tarafından
Yav olmaz olmaz :D daha ilk çocuktan bu göbek nooo nooo hamile gibi duruyorum
0 oy
tarafından
Düzenli spor yapıyor musunuz iki gün yapıp üçüncü gün bırakırsan faydasını goremezsiniz ben doğumdan sonra başladım hala devam ediyorum yaklaşık bir senedir yapiyorum benim göbeğim belli bile değildi ben yinede rahatsız oluyordum 

Düzenli bir şekilde bir ay yap bu attığım linki farkı goreceksin
(352 puan) tarafından
Evet bende öyle çok büyük deil ama rahatsız oluyorum ya nefret ediyorum göbekten spor iki mekik çektim ertesi gün ağrı sancıdan duramadım bende anlamdım kşç
0 oy
(731 puan) tarafından
Bende 12 gün önce doğum yaptım bügün tartıldım 10 kilo gitmiş karnım dümdüz kaldı göbek filan kalmadı kişiden kişiye değişiyor galiba ben bide sezeryan sonrası sürekli hareket ettim faydası oldu galiba 
(9,247 puan) tarafından
İlk bendede oyleydi.zamanla gelecek geri spor yapmazsan

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 48 göst.
17 Mart 2024 Diğer kategorisinde Serapse (55 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 107 göst.
23 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Arzem34 (2,835 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 246 göst.
1 Mart 2023 Diğer kategorisinde 242819 (984 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 115 göst.
18 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde damlanur.krc (303 puan) tarafından soruldu

379,949 soru

11,374,174 cevap

34,857 kullanıcı

...