0 oy
306 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kac aydır kussunuz kaynananizla eşiniz eksikliğini çok hissediyor mu 

16 Cevaplar

0 oy
tarafından
Kus değiliz çok şükür 
tarafından
Ne güzel
-Reklam-
0 oy
tarafından
Öyle bir duruma dusmem inşallah ben üzülüyorum ya evlendikten sonra ailesini unutan erkrkleri 
tarafından
Insallah ama başına gelse aynı yorumu yapmazsn
(343 puan) tarafından
Valla hiç üzülmem sevinirim hatta çünkü günde 6 kere filan telefonda konusuyo annesiyle bide yetmezmiş gibi yigenini cagiriyo bizimle yaşamak için bende istemiyorum
0 oy
(4,538 puan) tarafından
3 aydir esimle kaynanam konusmuyor ama pek yoklugunu hissetmiyor cunku konusurken de hicbirimiz umrunda degildik
tarafından
Ne guzel canım
0 oy
(118,989 puan) tarafından
2 yil 2 ay bitmek uzere ooh miiisss
tarafından
Valla en güzeli keşke bizimkide konuşmasa çünkü ne kadar anasıyla tek kalsa konuşsalar illa ortada hep kavga oluyor bayya tartışmalar çıkıyor
0 oy
(808 puan) tarafından
Ben gorusmuyorum ama eşim gorusuyo buda beni ilgilendirmiyo benden uzak olsunda
tarafından
Torununu falan görmek istiyormu ya da Esin baskı kuruyormu
(808 puan) tarafından
Görsün eşim her gün gidiyo ama kızımı goturmuyo çok nadir götürmesi de sorun yok götürebilir torunu görmek isterse gorur
0 oy
tarafından
3 buçuk seneyi geçti hissetmiyor aksine hep arkamda eşim hakettiler diyor 
tarafından
Ayyy ne güzel cocugu görmek istiyormu
0 oy
(817 puan) tarafından
2 aydır küsüm küsten çok kırgındım çok kırgındım bir kenarda gönlümü almalarını bekledim ama beni yok saydılar en son eşimi arayıp benim hakkımda çok ağır konuştular beni şeytan ilan ettiler hiç birşey demediğim halde eşime seni bizden uzaklaştırıyor seni şişiriyor demiş kayın babamda benim için karaktersiz demiş eşimde karım lan o benim karım diye bağırdı o demek ben demek onu siliyorsanız beni de silin benim kendi kurduğum ailem var onlar benim ailem dedi ama ben hala bu duruma düştüğümüz için üzgünüm
tarafından
Kırgın olsanda umurlarında olmuyor ki el kızı şeklinde yorum yapiyorlar
(817 puan) tarafından
Doğru öyle yaptılar o yüzden daha da kırıldım işine geldiği zaman ben onu kızım gibi görüyorum der işine gelmedi mi arkamdan kocamı dolduruşa getirmeye çalışır görüşmemek en doğrusu
tarafından
Wn güzeli sanki bekarken oğulları 4 4lukte biz bozuyoruz
(817 puan) tarafından
Bende anlamıyorum dertleri ne bizimle inan anlamıyorum
0 oy
(988 puan) tarafından
Esım küs kırgın 1 aydır konusmuyo 
tarafından
Barışırsinz umarim
0 oy
(810 puan) tarafından
Ben küsmem ama konusmam da:) eşimde bır seneye yakın konusmadı sonra konusmaya basladı brn küsmesı taraftarı degılm benı karıstırma yeter srn oglusun evlatlık görevini yap diyorum her zaman
tarafından
Demektir fazla problem yasamamissin :)
(810 puan) tarafından
Haha problemin abisi burda bacım :) ılk gun gelinliğinle evınden kovamıştır senı
0 oy
(887 puan) tarafından
Biz onlar yüzünden ayrılma derecesine geldik o yüzden 1.5 sene konusmadık eşim istemedi sonra geldi kapılara ağladı sızladı özür diledi affettik ama tabi eskisi gibi değiliz çizgimizi çektik sınırlar var 
0 oy
(65 puan) tarafından
3 yıl oluyor birlik kalıyorum kaynana herşeye karışır oğluyla hep huzurumuzu bozar en son tartıştık ağzıma geleni soyledim konuşmuyorum esimde annesinin yanında  bana sen saygısızlık yapiyorsun der hep ailesini savunur bende artik hic kimseyle konuşmuyrm hep soyluyorum ev ev üstüne olmaz diye ama adam ailesinden ayrılmak istemiyor en son biz ayrilacsz bakalım 
0 oy
(3,282 puan) tarafından
Küs değiliz  ne olursa olsun eşim küsmez anasına
0 oy
(13,203 puan) tarafından
Ben 1.5 yıldır küsüm eşim 6 ay falan kaldı ama şuan da görüşmüyorlar küsten farksız. 
0 oy
(1,837 puan) tarafından
Anneyle değil de abileriyle küs ve evet yokluklari çok hissediliyor. Yani kimsesiz gibi oluyor insan evine kimse gelip gitmeyince
0 oy
(2,826 puan) tarafından
Eşim 2006 10 yaşından beri annesiyle görüşmüyor adı bile geçmez ailede geçse herkesi siler yokluğunu ben tamamlıyorum onun için 
0 oy
tarafından
Eşim de küs bende küsüm eksikliği hiç belli olmuyor inanki ne benim için ne eşim için doğru olanı yaptığımız için kafamıza takmıyoruz bize zarar verdiği için küstük iyiki de konuşmuyoruz evime yuvama huzur geldi aynısını benim annem yapsa onunla da konuşmam ve benim eşim benim anneme karşı daha düşkün kendi annesini umursamaz ben annemle küssem barıştırma çabasına girer

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 234 göst.
24 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Simsek21 (1,311 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 209 göst.
5 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Havin06 (1,965 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 23 göst.
13 Haziran 2023 Aile kategorisinde Bgnvl410 (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 148 göst.