0 oy
112 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından

Kızlar bana göre garip birşey yaşıyorum. 4 Yaşında oğlum var doğumdan sonra sağ kaburga altımda afedersiniz wc çıkarken zorlanırken hep orama kramp girer sonra düzelince de damar gibi atar sanki yerine oturur gibi olur. Herhalde doğumdan sonra bastırırken zedelendi diye düşündüm doktora gittim ultrasonla falan bakıldı ama birşey çıkmadı. Neyse şimdi yine hamileyim 26 haftalık oldum iki gündür sağ kaburga altım öyle ağrıyor ki nefes alamıyorum yara gibi zonkluyor hiç geçmiyor. Ne yapacağımı şaşırdım böyle olan var mı doktora gitmeli miyim? 

4 Cevaplar

0 oy
tarafından
Annemin üstüne o kadar bastırmışlar ki doğumda kaburgası kirilmis. Zedelenme olabilir. Darbeden dolayıdır büyük ihtimalle
tarafından
Ya hiç geçmezse zaten hamilelik zor bir de yıllardır bunla uğraşıyorum. En azından zorlanınca falan kramp giriyordu şimdi hamileyim her gün ağrıyor :((
tarafından
Yaa baktım 4 yaşında demişsin. Hiç normal değil, olsa olsa 1 sene çekersin. Başka bişey olabilir. Zedelenme bile bu kadar surmez
tarafından
Ultrasonla baktılar sadece pankreasıma falan sonra birşey yok diyip gönderdiler keşke zamanında emar falan çekinseydim
tarafından
Aynen emarda net çıkardı. Doğumdan sonra girersin artik
-Reklam-
0 oy
(228 puan) tarafından
merhaba agtınız hala d3vam ediyor mu
0 oy
(2,523 puan) tarafından
Canım ben yaşadım omu bilmiyorim seninde ama gebelikte böbrek büyümesi olurmuş oda kaburgaya ağır yapıyor ben gece uyuyamazdim o kaburgsnim ağrısından düzenli kontrole gidiyordum Dr ameliyat ile tel takalım çok ağrım varsa dedi. Doğum yapınca gecermi dedim evet dedi ağrıya sabretmeye çalıştım 
0 oy
(2,291 puan) tarafından
Benim sag kaburgama gogsumun altina ebe bastirdi ama solugumu kesti oyle böyle bastirma değil kizim 3 yasina girecek hala orasi acıyor ya çatladı artik bilemiyorum. 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 41 göst.
9 Temmuz 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sena98 (153 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 51 göst.
27 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Pakize333 (2,175 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 45 göst.
21 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Mrvgul (3,305 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 30 göst.
21 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Minekm (20 puan) tarafından soruldu

399,824 soru

11,959,411 cevap

36,127 kullanıcı

...