0 oy
555 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Lohusayim on günlük bebeğim var eşim yarın bizi almaya gelecek bebek karyolası küveti vs var. Eşim iki araba geliriz takma vs diyordu şimdi de tek araba gelirim arabam temiz değil(kendisi veteriner arabasının kasasında bazen kedi köpek taşıyor. ) Yıkatma ile mi ugrasacam mazot pahalı vs diyor annesi gilin arabası minicik bir şey kasası bile yok onla gelecekmiş yarın. Nereye sokacaksa bunca şeyi. Ben sinirlendim perişan edecek bizi.

20 Cevaplar

+1 oy
(937 puan) tarafından
Ne eşinin ne annesigilin arabası olmayanilirdi bide öle düşün istersen 
tarafından
Kız haklısın ama plansız her konuda böyle asidi plansız birisi son dk işleri var hep
(937 puan) tarafından
Sen şuan lohusa olduğun için tır ile de gelse yinede gözüne batar gibime geliyo :)
-Reklam-
0 oy
(6,671 puan) tarafından
Arka koltukta kimse oturmazsa ve bagajda dahil sığar bence
0 oy
(1,043 puan) tarafından
Tek araba olsun ne olacak ki eşyalar sığdıktan sonra
tarafından
Arabanın kasası yok sığmaz diyom laf anlamiyo
0 oy
tarafından
Eşyaları kargolayın kendiniz sığdığınız kadar onla gidin 
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Sen ndn perisan oluyorsun ki git otur yerine rahatina bak nereye nasil sigdiracak sa sigdirdin bakalim 
tarafından
Aynen öyle yapacam keyfi bilir uyanıklık ediyorlar bence annem gilin arabası var sigmazsa onlar getirir diyorlar herhalde
(7,036 puan) tarafından
Annene de soyle teklif etmesin goturmeyi o teklif edersede isimiz var arabayla desin
0 oy
tarafından
Bu konudan dolayimi bıktın bence dert degil baktin sigmiyo pasa pasa gidip alacak tekrar sonucta niye bos uzuyonuz kendinizi
tarafından
Haklısın ama ne bileyim böyle hep plansız ona patladim aslinda
tarafından
Hayat plansız gitmeli zaten daha yeni annesin normal boyle dusunmen ama gercekten dert edilcek seyler degil canim benim
0 oy
(450 puan) tarafından

Kız bir şey olmaz Allah canını almasın taktığın şeye bak :) ben de aynı haldeyim annemlerin evi bir oda bebek eşyası dolu. Doğumdan sonra bütün eşyalar evimize gidicek mecbur tek araba gidicez sıkıştırıcaz artık eşyaları mecburen. Bebişin sadece puseti tek koltuk yer kaplıyor :D

0 oy
tarafından
Takılma aşkm bi şekilde gidersinz evinize
0 oy
(850 puan) tarafından
Siz sakin olun sığar bir şekilde..lohusa halinizle buna kafa yormayın..
0 oy
(1,785 puan) tarafından
Bence bazen abartiyosnuz adam sizi düşünmüş bebiş mikrop kapmasn diye oda mı suç lohusasin diye sinirlendigini düşünüyorum :)
0 oy
(2,165 puan) tarafından

Bence gereksiz bir abartma yapıyorsun şuan lohusalığina veriyorum :)

0 oy
(7,935 puan) tarafından
Konuyla alakası yok ama ben de 12yıl veteriner hekim yanında çalıştım.Biraz sinirli ve stresli oluyorlar.

Bence eşyaları kargoyla gönderin
tarafından
Evet sinirli ve aşırı yoğun
0 oy
tarafından
Canım bence küvet falan kalsın ben öyle yaptım annemin evde bıraktım yeni aldım evime anneme gittikçe rahat rahat yıkıyorum çok gerekli olamayan yada ucuz olup ikincisini alabileceğin şeyleri bırak mazot parası yapacağına ucuzlardan kendi evine alırsın 
0 oy
(920 puan) tarafından
Kız bırak herşey olsun sonra itinayla laf sokarsın onada ders olur güzel anne 
0 oy
(571 puan) tarafından
Sen en guzel yeri kap gersini o düşunsun 
0 oy
(3,205 puan) tarafından
Burda eşine kızacak bi durum goremedim canım Allah dert vermesin
0 oy
(2,919 puan) tarafından
Sıkıştırı verir bunun için niye üzüyosun eşini kendini güzel anne 
0 oy
(290 puan) tarafından
Canım yanlış anlama ama böyle bişey için eşini kırma bile kendi canını hiç sıkma çünkü öyle bi durum yok ki biraz relax ol herşey planlı olmak zorunda değil hatta planlı şeyler daha yolunda gitmiyor 
0 oy
tarafından
Şu an posta gülüyor kuzu dert mi klamadi Allah aşkına senin lohusalık fena vurmuş ilerde semd wgilerain su yazdinlarina ..ki eşin de haklı.mazot uçmuş 

İlgili sorular

0 oy
21 cevap 680 göst.
4 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Glstanbeste (258 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 749 göst.
21 Mayıs 2020 Aile kategorisinde Eda06 (3,739 puan) tarafından soruldu
0 oy
33 cevap 953 göst.
19 Ağustos 2023 Aile kategorisinde nurr001 (1,474 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 554 göst.