0 oy
108 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (450 puan) tarafından
Kızlar araştırırken uygun fiyatlı bir ürün karşıma çıktı da taze anne olacağım için çok gerekli mi değil mi size bir danışayım dedim. Almalı mıyım sizce kullananlar var mı? 

9 Cevaplar

0 oy
(3,859 puan) tarafından
Hayır canım hiçte gerekli değil bana göre. Onlar para tuzağı diye düşünüyorum
(450 puan) tarafından
Di mi ben de öyle düşündüm yine de çok gerekli mi bir sorayım dedim
-Reklam-
0 oy
(1,043 puan) tarafından
Ikisinde ilk defa duydum iki çocuk büyüttüm 
(450 puan) tarafından
Doğrudur canım valla
0 oy
(247 puan) tarafından
O bi sektör kaynayan su ne güne duruyo Allah aşkına 2.ye dogurcam hiç te kullanmadım öyle şeyler 
0 oy
tarafından

Çok paran varsa atacak al :D

0 oy
(1,007 puan) tarafından
Onlar ne kız yeni duyuyorum :D oglum 2.5 aydan sonra mama ile beslendi ama gerek duymadım bacım öyle şeylere. Sadece termos aldım iyiki almısım. Mama olunca dışarıda sıcak su sorunu olmuyor termos olunca
0 oy
(119 puan) tarafından
Canim ikizim var mama da veriyorum ama kullanmadim hic onum yerine baska bisey alirsin
0 oy
tarafından
Onlar ne demek ilk kez duyuyorum biberonu ısıtmak için kahve makinesinde suyu kaynatıp içine oturtuyorum steril içinde biberon sıvı ilacını kullanıyorum arada da makinede yıkıyorum tamamdır 
0 oy
(119,275 puan) tarafından
biberon isitici aldim cokda gerekli arabada bile kullanabiliyon yaninda surekli termos tasimak zorunda degiksin
(450 puan) tarafından
Ben çoğunlukla evde olduğum için acaba onun dışında ne kadar gerekir diye merak ettim canım
(119,275 puan) tarafından
evdede cok kullandim ben mesela gece mama yapavakken assaga inip mutgafa gitmek yerime odamda 2 dk hazirladim
0 oy
tarafından
Bence gereksiz masraf

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 111 göst.
13 Temmuz 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Selin1903 (362 puan) tarafından soruldu
+1 oy
10 cevap 112 göst.
23 Eylül 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 82 göst.
22 Nisan 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde nrsnr (275 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 56 göst.

379,457 soru

11,359,125 cevap

34,835 kullanıcı

...