0 oy
281 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (113 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

Şimdiden çok özür diliyorum fotodan dolayı 2 aylıktan beri  geçmek bilmiyo yaraları ne yaptiysam gecmiyo onerisi olan varmi 

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bepanthol derma kullandın mı hiç. Diz dirsek için felan yazıyor ama ben oğlumun ağzının kenarlarında olan kızarıklıklara kullanıyorum çok ise yaradı. Ne kullandın onu da yazar mısın açıklamaya 
(113 puan) tarafından
Ektopik hamazimg
tarafından
Sen kesinlikle Travazol kullan özellikle poposuna 5 gün kullan daha fazla kullanma. Ağız kenarlarına eger geçerse sür. Hamazing buna bisey yapmaz
(113 puan) tarafından
Onlarida kullandım.yok gecmiyo
tarafından
Bu mantar bence ama pişik değil o yüzden kesinlikle iyi bir cildiyeye gitmen gerek. Hatta yerinde olsam özele giderdim. Baştan savılacak gibi değil çünkü.
-Reklam-
0 oy
(1,047 puan) tarafından
Alerji olmasin
0 oy
tarafından
Doktora götürdün mü
(113 puan) tarafından
Evet götürdüm ama verdiği kremler bi halta yaramadı
0 oy
(1,192 puan) tarafından
Sağlık ocağına götür 3krem  yazıo üçünü karıştrıp sürüosun muhakkak götür doktora bebenthol falan hikayr fayda sağlamıyor benim oğlumda öyleydi bacım geçmiş olsun alerji göxüküyor bide allerji testi yapsınlar mıhakak canımya
0 oy
tarafından
geçmeyen pişik ve ağız bölgesindeki kırmızılık alerji olabilir. bence bir doktora görünün. 
0 oy
(1,685 puan) tarafından
Doktor ne dedi
0 oy
(2,360 puan) tarafından

Bebeğin mahremini neden buraya atıyorsun yazık günah ya :ermm:

(2,360 puan) tarafından
Kaldirmis yaa bebegin pipisini atmisti   :///
tarafından
Haydaaa görmedim yorumları okuyunca farkettim :/
(2,360 puan) tarafından
Evet hanife iyiki görmedin bosver
(113 puan) tarafından
Özur dileyerek attım farkındaysan  napayım ilk bebeğim neden bu kadar egolusinuz anlamiyorum
(2,360 puan) tarafından
Ego ile ne alakası var pardonda sana küfür mü ettim dalga mi geçtim.  Bebeğin mahremini neden buraya atıyorsun dedim eğer sen bunu ego olarak algiliyorsan bu senin sorunun  . Özür de dilesen beni bağlamaz  ben bebeği düşünerek cevabımı verdim anladin .
0 oy
tarafından
Allah şifa versin canım doktor ne dedi bu na benzer yüzümüzde çıktı bizim egzama dendi ama 
(113 puan) tarafından
Egzama dedi bizede
tarafından
Locoderm diye bit kerem var burdan bit anne önerdi çok iyi geldi şuan yok denilecek kadar az kaldi onun dışında 10 ya yakın krem kullandim ise yaramadi dene istersen canım belki iyi gelit
(113 puan) tarafından
Özele götürdüm aynısını verdi kullanmaya başlıycam inşallah
tarafından
Inslalah iyi gelir geçmiş olsun
0 oy
(14,167 puan) tarafından
Travazol kullandın mı? Keşke bebeğin organına emoji koyup paylassaydin ya her yerde pedofil i var fotoğrafları Google de düşecek kaldır bari de düşmesin 
0 oy
tarafından
Alerji olabilir mi Dr göturdun mu hiç
0 oy
(28,661 puan) tarafından

Avret yerini kapat kötü niyetli bir çok insan var 

Geçmiş olsun  doğal zeytinyağı yağı kullanmayı dene
0 oy
tarafından
Kaldır canım resmi keşke sadece yara yerleri çekseydin 
0 oy
tarafından
Yâ cocugun cinsel organini koyma tamam o bi cocuk ama mahremiyeti öğretin ben çekmeye bile hâyâ ederdim kaldi atiyon bi emoji koy ya
0 oy
(658 puan) tarafından
Yüzündekiler alerjiye benziyor 2 aylıktan beri mi var yüzündekiler? 

Pişik için bizimde geçmeyen pisigimiz vardı her ilacı kullandım nerdeyse 2 doktora gittim en son kanamaya başlamıştı travacort travazol bacoderm krem verdi birde altını termal sprey su sikip bebek pamuguyla sıliyordum 3 günde geçti inanirmisin uzun zamandır hiç pişik olmadı kızarır gibi gördüğümde hemen travacort sürerim. Muhtemelen çiş ve kaka asitli sürekli pişik oluyorsa. Onun içinde sana Sebamed pişik kremi öneririm pisigi geçince her alt açmada sur cildini kaplasin ki asiti gecirmesin. Doğalı normali bir çok pişik önleyici Krem kullandim açık ara en iyisi buydu. Eğer kremleri alacak olursan sıra sıra sürmen lazım 2 saatte 1 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 91 göst.
2 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Ferhan (113 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 232 göst.
23 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 148 göst.
24 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Eylem07 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 136 göst.
26 Ağustos 2024 Aile kategorisinde defnee13 (1,307 puan) tarafından soruldu

399,761 soru

11,957,774 cevap

36,124 kullanıcı

...