0 oy
584 göst.
Diğer kategorisinde (1,467 puan) tarafından
Kızlar banyoda sabahta olsa akşamda olsa banyodayken kuruntu yapıyorum evde tek bile olsam acaba kapıdan biri mi gircek diye kendi kendimi korkutuyorum. Kapı tahta sıcakta genleşip çat çut sesler çıkınca elim ayağım boşalıyor kalbim hızlı hızlı atıyor. Eşim evde olunca da aynı şekilde acaba şofben mi patliycak acaba patlasa nolur yanar miyim zehirlenir miyim? Ama şöyle birşey eğer bı yerden bı kaçak falan olsa direk şalter atar o şekilde ayarlı ama ben bunu bilmeme rağmen ödüm kopuyo. Ben bunu nasıl birakabilicem ya. İçimi dökmek istedim. Çözümü var mıdır?

26 Cevaplar

0 oy
(1,154 puan) tarafından
Seninki bir doktora danışmanlık olmuş ama bende acaba düşer miyim ayağım kayıp başımı çarpar miyim diye düşünüyorum ama benim tansiyonla alakalı bir anda hicbir şey yokken düşüyor bir kaç kez evde öyle bayılmıştım evlenmeden önce de evlendikten sonra da evde teksem banyo yapmam banyonun kapısını da kilitlemem
-Reklam-
0 oy
(736 puan) tarafından
Sadece banyoda değil hayatimin her.noktasinda böyle kuruntularim var bazen deliriyor muyum diye düşünüyorum:d
0 oy
tarafından
Canım bunun adı obsesyon. Çözümü var ama bizde değil :) Uzmanında. Git hemen önlemini al. Yaşın ilerledikçe artar bu
0 oy
(920 puan) tarafından
Ben hiç korkmam hatta kendimi sakinleştirmek hayattan kopup kendimi dinlemek için banyoya atarım korkmak aklıma bile gelmez demem ki senin bastırılmış duyguların banyoda ortaya çıkıyor 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 79 göst.
23 Mart 2024 Diğer kategorisinde Aysekkkk (130 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 111 göst.
1 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Meymn0765 (2 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 75 göst.
25 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Malefizx (3 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 211 göst.
15 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Bimuallime (78 puan) tarafından soruldu

384,864 soru

11,511,900 cevap

35,174 kullanıcı

...